Вагомі причини, чому гаджети небезпечні для вашого життя
30.03.2019 567 0 newsdaily.org.ua

Вагомі причини, чому гаджети небезпечні для вашого життя

В закладки

Вагомі причини, чому гаджети небезпечні для вашого життя

©Sitthiphong/IStock

Ви все ще думаєте, що сучасні технології не здатні завдати шкоди вашому здоров'ю? Сьогодні ми наведемо аргументи, чому гаджети небезпечні для життя.

Безсоння

Дослідження показали, що час, проведений перед екраном телефону, планшета або комп'ютера ввечері впливає на циркадний ритм, пов'язаний зі сном. Освітлення від екрану знижує рівень мелатоніну і негативно впливає на якість сну, провокуючи безсоння. Також було встановлено, що викликає безсоння діабет, ожиріння, підвищення кров'яного тиску і депресію.

©YakobchukOlena/IStock

Сидячий спосіб життя

Сидяча робота за комп'ютером по 8-9 годин згубно впливає на здоров'я людини. Це шкодить поставі, викликає атрофію м'язів, збільшує ризик розвитку раку і серцевих захворювань.

Пошкодження рук

При активному, регулярному наборі тексту, ваші руки будуть постійно повторювати одне і теж рух, що тягне за собою пошкодження зв'язок, м'язів, нервів і сухожиль. Можливо, спочатку ви не додасте значення цій проблемі, проте, вона може викликати порушення кровообігу та інші наслідки.

©Prykhodov/IStock

Шкода від Wi-Fi

У ході експериментів з'ясувалося, що активність сперматозоїдів знижується на 25%, якщо поруч є гаджети з включеним Інтернет-з'єднанням.

Відсутність живого спілкування

По мірі того, як соціальна життя захоплює всіх людей на планеті, живе спілкування стає все менш популярним. Тепер всі стають одержимі своїми телефонами і забувають про реальності. Все це призводить до відчуття самотності, неспокою і навіть депресії.

©ViewApart/IStock

Онлайн-лікування

Одержимість Інтернетом також призвела до появи таких «фахівців», як онлайн-лікарі. Ця послуга особливо популярна серед тих, хто не хоче йти до цього лікаря, і вирішує діагностувати свою недугу в онлайн-режимі. Насправді, такий прийом не замінить вам цього огляду у лікаря і принесе більше шкоди, ніж користі.

Забруднення

Забруднення є основною проблемою нашої планети і головна її причина – це виробництво електроенергії, є основним джерелом викидів вуглекислого газу. З роками збільшення рівня вуглекислого газу в навколишньому середовищі призвело до швидкого підвищення температури повітря і танення льодовиків.

Отруєння

Навіть в провітрюваному просторі ви ризикуєте отруїтися хімічними речовинами, що виходять з вашої техніки. Наприклад, кондиціонери виділяють окис вуглецю, що викликає головний біль, слабкість і запаморочення, а випромінювання ваших моніторів може спровокувати розвиток ракових клітин і призвести до депресії.

©Filipovic018/IStock

Ожиріння

Сучасний спосіб життя, що включає в себе сидячу роботу, нездорове харчування та залежність від соціальних мереж і технологій, провокує ожиріння, діабет і хвороби серця.

Аварії

За даними Національної ради безпеки, щороку 1,6 мільйона аварій відбуваються в результаті дзвінків і ЅМЅ під час водіння. Відволікаючись на телефон за кермом, водій не може зосередитися на дорозі і в рази збільшує ризик нещасного випадку.

©nd3000/IStock

Сподіваємося, ці дані спонукають вас використовувати свої гаджети рідше.

5 причин, чому ви прокидаєтеся серед ночі
5 причин, чому ви прокидаєтеся серед ночі
5 причин, чому ви прокидаєтеся серед ночі
06.06.19 Поради про саморозвиток
©OcusFocus/IStock Ви прокидаєтеся серед ночі знову і знову, і це заважає вам насолоджуватися повноцінним сном? Сьогодні ми розповімо про причини, які змушують вас
Прості правила цифрового детокс для тих, хто прагне відпочити від гаджетів
© bruce mars/pexels Безліч гаджетів, які повідомляють про новому пості улюбленого блогера, розсилки по електронній пошті, безперервний потік інформації з соціальних
Як якісно виспатися: 5 важливих очних ритуалів
© KrisCole/iStock Дорослій людині необхідно спати 7-9 годин щоночі. Це допомагає зарядитися енергією, знизити ризик розвитку ожиріння, підвищеного тиску, діабету 2 типу,
Як захистити шкіру від шкідливого впливу екрану телефону?
©boggy22/iStock Численні дослідження показують, що завдає шкоди нашій шкірі не тільки сонце, але й світло екрану моніторів і телефонів. І якщо раніше це питання було не
6 причин, чому потрібно відмовитися від цукру
©tycoon751/IStock Ви коли-небудь замислювалися про те, щоб відмовитися від цукру? Це може бути досить складним завданням, але воно дійсно того варте! Сьогодні ми
4 способи виспатися, якщо у вас діти-погодки
©LSOphoto/IStock Мамам маленьких дітей іноді доводиться не солодко. Ночами малюки сплять неспокійно і позбавляють мам можливості виспатися і відновлювати сили. Сьогодні