Знайдений тип музики, яка позбавить від бажання вбивати всіх на роботі
08.05.2019 330 0 newsdaily.org.ua

Знайдений тип музики, яка позбавить від бажання вбивати всіх на роботі

В закладки

Знайдений тип музики, яка позбавить від бажання вбивати всіх на роботі

Багато людей відчувають стрес і напруга на роботі. Причому це відбувається навіть тоді, коли робота їм подобається. Занадто багато завдань, непрості стосунки з колективом або начальником та інші проблеми можуть вивести з себе. Dailymail розповіли про те, яка музика від стресу і як вона допоможе поліпшити самопочуття.

Вміст матеріалу

Музика від стресу: думка вчених

© Skitterphoto/Pixabay

Вчені хотіли з'ясувати, чи може спів у хорі зняти стрес. І висновки дослідження їх приємно здивували.

Дослідники з Університету Лестера опитали для цього 58 членів хорових колективів. Опитаними були аматори – люди, які стали співати в хорі зі своїми колегами з роботи.

Як виявилося, люди отримують більше емоційної підтримки від членів хору, ніж від колег в процесі роботи.

Популяризатор хорового співу

Але хто вирішив, що працівники повинні співати в хорі? І хто зробив такі колективи популярними?

За це варто дякувати англійської хормейстера і телеведучого Гарета Мелоуна. Одного разу він навчив медичних працівників співу, в результаті чого з'явився хор NHS. У 2015 році їх хор напередодні Різдва випустив сингл «A Bridge Over You», який очолив чарти у Великобританії. Це справило фурор по всьому світу.

Автор дослідження Джоанна Фостер вважає, що Гарет допоміг громадськості змінити ставлення до хорам в цілому. Раніше вони асоціювалися з групою людей, які стоять з листочками і співають церковні пісні. Але зараз люди розуміють, що спів у хорі може бути веселим і корисним.

Висновки дослідження

© pcdazero/Pixabay

Дослідження довело, що спів у хорі може зменшити стрес на робочому місці та почуття самотності. Організаціям слід серйозно подумати про те, щоб заохочувати свій персонал зайнятися співом. Так як це поліпшить самопочуття працівників, відносини один з одним і, можливо, продуктивність праці.

Статистика

© Wor Pal/Flickr
  • Дослідження показало, що 96 відсотків людей в хорах відчувають менше стресу на роботі.
  • Спів зі своїми колегами також допомагає боротися з самотністю. 86 відсотків учасників колективу відчувають себе менш соціально ізольованими.

Попередні дослідження показали, що майже третина співробітників вважають свою роботу напруженою. Мільйони людей по всьому світу страждають із-за стресу, депресії або тривожності, пов'язаної з роботою. Це впливає на продуктивність і результат їх праці.

Кожен шостий учасник вищевказаного дослідження відчував підвищену навантаження на роботі. Але більшість відчували менше напруги і самотності після співу в колективі.

Доведено, що спів також покращує дихання і поставу. Крім того, вироблені в процесі співу ендорфіни покращують настрій і самопочуття, а також допомагають працівникам швидше зблизитися один з одним.

Незважаючи на те, що більшість учасників хорових колективів – жінки, співати в хорі потрібно і чоловікам. Вони стикаються з великим ризиком стресу, пов'язаного з роботою. У Великобританії є вже 6000 аматорських хорів, але їх кількість зростає. Можливо, і в нашій країні люди скористаються цим засобом боротьби зі стресом.

Прослуховування музики перед сном допоможе запобігти серцевий напад
© cyano66/IStock Музика допомагає людям позбутися від стресу, розслабитися і збільшити ефективність тренування. Але є дещо, що вона може. Згідно з новим дослідженням, про
Чому ми напружені на роботі і як позбутися цього, — поради на кожен день
© g-stockstudio/IStock Почуття стресу здається стандартом на сучасному робочому місці. Згідно з нашим недавнім доповідей, 94% працівників відчувають певний рівень
Вчені визначили кращу музику, яка підходить для роботи
© Pixabay Працюючи, ми хочемо залишатися продуктивними і зосередженими. Універсальний засіб, яке допоможе вам працювати і одночасно отримувати задоволення – музика.
Як музика після тренувань здатна вплинути на ваше відновлення, дослідження
©m-imagephotography/IStock Нове наукове дослідження встановило, що музика сприяє відновленню після занять спортом. Детальніше про це повідомляє портал myfitnesspal.
Важливі факти позитивного впливу музики на дитину
© khamkhor/Pixabay Чи може музика надати позитивний вплив на підлітка? Згідно з опитуванням, який у 2008 році опублікували на сайті NYTimes.com більшість тінейджерів
Як дієти з високим вмістом клітковини впливають на ваш стан у стресі
© silviarita/Pixabay Стрес має серйозний негативний вплив на організм в цілому: він здатний похитнути психічний стан, змінити поведінку й завдати шкоди мікрофлорі