Як стати більш продуктивними в 2019 році
18.06.2019 377 0 newsdaily.org.ua

Як стати більш продуктивними в 2019 році

В закладки

Як стати більш продуктивними в 2019 році

© oatawa/iStock

Ви вже дали собі обіцянки на 2019 рік? Для багатьох людей початок нового року – це складання плану і цілей, таких як схуднення, ремонт будинку, скорочення часу на телефонні розмови. Але ми поговоримо про обіцянки, які стосуються професійної діяльності. Багато хто з нас могли б використовувати початок 2019 року, щоб стати більш організованими і продуктивними. Training journal дали кілька порад, як підвищити продуктивність і стати більш успішним в цьому році.

Вміст матеріалу

Як підвищити продуктивність в 2019 році

На сьогоднішній день офісні працівники по всьому світу стикаються з потрійним навантаженням на роботі. Вони повинні обробити інформацію, підтримувати ділові стосунки і проводити когнітивні процеси (думати, приймати рішення, створювати щось нове). Але є способи допомогти самому собі стати більш продуктивним і підвищити продуктивність праці. Ось як це зробити:

Встановіть досяжні цілі і розкажіть про них кому-то ще

© mangpor_2004/iStock

Ключ до успіху – поставити перед собою цілі, яких ви можете досягти. Наприклад, було б нереалістичним сказати, що ви зможете привести в порядок весь свій офіс до кінця січня 2019 року. Але приведення в порядок робочого місця може бути цілком досяжним завданням. Навіть невеликі зміни допоможуть вам отримати значущі результати.

Ви також повинні записати свої цілі на папері або озвучити їх комусь із свого оточення. Згідно з дослідженнями, це збільшує шанси на їх досягнення.

Коли ви ділитеся своїми цілями з тими, хто вас підтримує, ви даєте їм знати, що ви вирішили внести важливі зміни в своє життя. Вони можуть мотивувати вас на досягнення цілей, особливо якщо вам це важко робити поодинці.

Уникайте когнітивних перевантажень

© rawpixel.com/Pexels

Щоб бути більш продуктивним в 2019 році, вам необхідно навчитися концентрувати свою увагу на важливих речах. Також потрібно уникати перевантаження мозку. Якщо ви відволікаєтеся від роботи, це призводить до нездорової перевантаження когнітивних функцій. Якщо ви переключаєтеся з однієї задачі на іншу, виникає виснаження і «вигорання» до кінця робочого дня.

Подумайте, як можна уникнути цього. Вам слід зменшити або прибрати відволікаючі фактори. Наприклад, вийти з електронної пошти/соцмережі і прибрати свій мобільний телефон подалі. Також, можливо, слід виконувати самі важкі завдання на початку робочого дня. Це якщо ви уважні і зосереджені в цей час доби.

Наведіть порядок на робочому місці

©Bychykhin_Olexandr/iStock

Дослідження показують, що в середньому офісний працівник витрачає близько двох з половиною годин в день на пошук інформації. Якщо у вас безлад на робочому місці, ви, ймовірно, витрачаєте час на пошук документів і необхідних речей для роботи в офісі. Це потрібно виправити, щоб підвищити продуктивність. Також буде корисним навести порядок в самому комп'ютері – відсортувати файли у папки, щоб заощадити собі час на пошук тих чи інших матеріалів.

Скоротіть список додатків на телефоні

© fizkes/IStock

Поліпшення продуктивності досягається за рахунок зміни власних звичок. Недавнє опитування показало, що більше половини користувачів додатків у Великобританії (57%) відчувають розчарування через те, що не можуть знайти те, що їм потрібно. Ми часто не можемо пригадати, в якому додатку або папки ми зберегли.

Це відбувається з-за того, що ми завантажуємо занадто багато додатків на телефон. Тому слід видалити все зайве з телефону і залишити тільки ті програми, які ви дійсно використовуєте. Не полінуйтеся вивчити інформацію про тих чи інших додатках, і видаляйте їх одразу, як зрозуміли, що вони вам не підходять. Ви заощадите час і збережете нерви.

Зробіть зустрічі продуктивнішими

© jacoblund/IStock

Відповідно до статті Роба Кросу, офісні працівники витрачають близько 80% свого робочого часу на спілкування або спільну роботу через електронну пошту, на зустрічі, чати і месенджери. Ми витрачаємо багато часу на зустрічі, хоча, по суті, вони можуть зайнятий менше часу, ніж ми запланували. Краще витратити цей час на більш важкі завдання. Надзвичайно важливо максимально ефективно використовувати зустрічі. Постарайтеся зробити їх більш продуктивними, скоротивши їх тривалість.

Кілька годин підготовки на початку року можуть сильно вплинути на те, наскільки ви організовані в 2019 році. Витратьте час на планування та складання цілей, навіть найменших, щоб поліпшити свої результати на роботі. І у вас все обов'язково вийде.

Самий необхідний навик 2019 року, який шукають всі роботодавці
LinkedIn назвала самий необхідний навик 2019 року. Також компанія опублікувала список всіх навичок, які роботодавці будуть хотіти бачити в своїх співробітниках в 2019
5 порад, які допоможуть стати краще в 2019 році
5 порад, які допоможуть стати краще в 2019 році
5 порад, які допоможуть стати краще в 2019 році
09.06.19 Поради про саморозвиток
© g-stockstudio/IStock Більшість з нас кожен рік дають собі одні й ті ж обіцянки, тому що це хороша ідея – ніколи не переставати намагатися поліпшити себе. Чому б не
Місячний календар стрижок на 2019 рік
©Antonio_Diaz/IStock Місячний календар стрижок на 2019 рік допоможе вам спланувати оптимальний день для стрижки волосся. Цей календар складений у відповідності з фазами
Як стати краще в Новому році 2019: 30 обіцянок собі й своїй фігурі
© StockSnap/Pixabay Часто ми обіцяємо собі почати нове і краще життя з Нового року. Наприклад, схуднути на 10 кг, накопичити грошей на кругосвітню подорож або кожен день
Apple представить AirPods нового покоління в 2019 році
© Behar Zenuni/Unsplash Компанія Apple остаточно відмовилася від ідеї випуску нової версії бездротових навушників AirPods в поточному році. Авторитетний аналітик Мін-Чі
Як досягти поставлених цілей в 2019 році з допомогою 4 простих питань
© Deagreez/IStock Зараз якраз той час, коли ми ставимо перед собою цілі на весь рік. Ми мріємо про більше і пропонуємо, де ми хочемо бути. Ми пишемо списки того, чого ми