Чим годувати кошеня в 1 місяць: рекомендації для домашнього вихованця
16.04.2019 14 204 0 newsdaily.org.ua

Чим годувати кошеня в 1 місяць: рекомендації для домашнього вихованця

В закладки

Чим годувати кошеня в 1 місяць: рекомендації для домашнього вихованця

© g-stockstudio/IStock

Догляд за маленьким кошеням, перш ніж він повністю буде відлучений від матері, може бути трохи скрутний. Кошеня в 1 місяць ще недостатньо міцний для самостійного життя. У цьому віці його ще годує мама, але бувають випадки, коли йому потрібно харчуватися окремо. Так чим годувати кошеня в 1 місяць?

Редакція The Nest розповіла детальніше, як варто годувати одномісячного кошеня.

Вміст матеріалу

Замінник молока

Може здатися логічним дати коров'яче молоко маленькому кошеням, але це було б помилкою. Коров'яче молоко не містить потрібних поживних речовин для кошенят. Тому воно може викликати розлад шлунково-кишкового тракту.

Формули замінників молока спеціально розроблені для кошенят-сиріт. Деякі з них підходять для кошенят та цуценят, у той час як інші спеціально призначені для живлення молодого, жвавого кота. У 4 тижні ваш кошеня повинен пити замінник молока на додаток до домашньої каші. Ви можете знайти його в більшості продуктових магазинів (дитяче харчування), ветеринарних магазинів і т. д.

Каші

Починаючи з 3 тижнів, маленький кошеня заохочується кішкою мама, щоб припинити смоктання і почати їсти різні продукти. У віці 4 тижнів ваш малюк повинен є в основному суміш кашею. Краще всього, якщо за основу твердого живлення взяти манну кашку. Потім до неї можна додати трохи сиру. Також можна будь-твердий продукт перемішати з кашею.

Щоб кошеня спробував кашу, помістіть трохи на кінчик пальця і прикладіть палець до його губ. Повільно спонукає пальцем в каші, щоб кошеня простежив за вашими рухами.

© SharafMaksumov/IStock

Режим і норма харчування 1месячного кошеня

Новонародженим кошенятам потрібно їсти кожні 2-3 години. Малюка до двох тижнів слід годувати 7 разів в день. Причому в розрахунок йде і нічний час. В ідеалі всі 10 підходів годування потрібно розділити на рівні проміжки часу. Кошенята, які живуть з 2-х тижнів до місяця, потребують їжі 6 разів за добу на схожих умовах. Кошеня в 1 місяць і вище можна годувати 5-6 разів на добу невеликими порціями

Скільки їжі потрібно давати місячному кошеняті:

  • Від тижня до 2-х рекомендована норма становить – 30 мл на 100 г ваги.
  • Від 2 до 3 тижнів норма збільшується від 38 до 48 мл
  • Кошеняті від місяця потрібно давати їжі в розрахунку 48-53 мл на ті ж 100 г ваги.

Рекомендації

Маленький кошеня має багато гратися та бігати. Він ще дитина і йому просто необхідна активність. Включайтеся і самі в його ігри, щоб кошеня до вас звик.

Крім того, мами кошенят очищають своїх дітей протягом дня, а також стимулюють елімінацію. Ваш кошеня повинен вміти вмиватися самостійно, але на всяк випадок, ви повинні йому в цьому допомагати. Протирайте передню і задню частину живота теплим вологим бавовняним рушником. Це виробить в ньому звичку вилизуватися.

Також потрібно дати вихованцеві певну свободу. Нехай він освоюється в будинку, поступово вивчає його. А якщо ви любите погладжування і хочете потріпати малюка – робіть це з ніжністю і дуже акуратно.

Читайте також Собаки, які люблять дітей: 20 кращих порід для сім'ї

Як дізнатися, скільки кошеняті місяців, використовуючи нехитрі дані
© tacstef/iStock Кошенятам різних віків потрібен різний відхід. Наприклад, те, що потрібно новонародженому кошеняті, не підійде для 2-місячного котика (і навпаки). Тому
Чим годувати кота британця: особливості правильного догляду
©Pixabay У вас в будинку з'явився чудовий кошеня-британець? Це дуже красива порода, але для підтримки її здоров'я ви повинні знати, чим годувати кошеня британця. Ми
У якому віці краще стерилізувати і каструвати котів
©Pixabay Якщо ви завели кошеня, то повинні правильно утримувати його і піклуватися про її здоров'я та розвиток. Один з найбільш актуальних питань, які можуть виникнути у
Стоун кугуар: все, що потрібно знати про найнебезпечнішою породі очеретяного кота
© wikipedia.org Домашні тварини – це наші найкращі друзі. Існує різні породи котів і собак. Кожен може знайти відповідного йому вихованця. Чи чули ви про стоун кугуар?
Як приготувати сухий корм для собак та котів своїми руками
© Crepessuzette/Pixabay Турбота про братів наших менших, про тих, хто служить нам любов'ю та вірністю, проявляється по - різному. Це і увагу до вихованця, догляд і
Чим відлякати собак: 10 страхів і фобій молодших друзів
© WebSubstance/IStock Собаки можуть страждати від ряду різних страхів і фобій. Ці фобії можуть мати безліч причин, у тому числі відсутність ранньої соціалізації,