Як повсякденні зачіски насправді стають причиною випадання волосся
02.04.2019 588 0 newsdaily.org.ua

Як повсякденні зачіски насправді стають причиною випадання волосся

В закладки

Як повсякденні зачіски насправді стають причиною випадання волосся

© Element5 Digital/Pexels

Випадання волосся – проблема не тільки чоловіків, це проблема багатьох жінок.

Фактори, що сприяють випаданню

Випадання волосся відбувається від багатьох факторів, включаючи генетику, стрес, гормональні коливання, інші медичні умови, а в деяких випадках – навіть харчування. І хоча це зазвичай розглядається як нормальна частина процесу старіння для чоловіків, для жінок це може бути набагато гірше.

Однак є зовнішні фактори, що впливають на випадіння волосся, про які мало хто здогадується. Це – повсякденний догляд за волоссям.

© moimvolosam.ru

Стрес і дисбаланс гормонів можуть зіграти певну роль у випаданні волосся. Стресу уникнути складно. Люди постійно намагаються збалансувати роботу і життя. Наші органи виробляють механізми подолання стресу. Якщо ми намагаємося впоратися зі стресом, ми відчуваємо підвищений рівень кортизолу (гормону стресу).

Звичайно, ніхто не ходить кожен день з ідеальною укладанням. Соціальні мережі, правда, мають незаперечну тиск, і, як результат, слідуючи трендам, багато дівчат завдають шкоди своєму волоссю.

Сушка феном

Регулярна сушка феном з високою температурою може поставити під загрозу здоров'я волосся і шкіри голови.

Постійне вирівнювання волосся або їх укладання гарячим способом може сприяти випаданню волосся внаслідок натягу волосяних фолікулів, що змушує волосся випадати.

© LightFieldStudios/IStock

Забарвлення

Надмірна обробка та фарбування також можуть призвести до ламкості і витончення волосся.

© Твої локони

Коли слід звернутися до лікаря?

Профілактика є ключовим чинником для тих, хто хоче захистити і підтримувати якомога більше своїх волосся. Чим раніше ви будете починати профілактику, тим більше ймовірність зберегти волосся здоровими.

У разі, якщо ви відчуваєте, що волосся стали випадати сильніше, краще звернутися до лікаря, щоб визначити, чим викликане таке випадання.

Ви повинні твердо знати, що стан волосся не пов'язано з препаратами, які ви приймаєте, змінами у вашому здоров'я або з іншими факторами.

По мірі росту волосся фолікули стають менше, і відповідно, менше живлять волосся, в потім замінюються сполучною тканиною і стають нежиттєздатними. Тому важливо визначити стан волосся ще до того, як почалося масове випадання.

©bowie15/IStock

Доступне лікування

Пересадка волосся – це дорогий і не єдиний спосіб зберегти волосся здоровими.

Почати варто з добре збалансованого харчування, багатого жирами і білками. Їжа повинна бути різноманітною, а бобові, овочі та зелень — обов'язково присутніми в раціоні.

Вітамінні комплекси з біотином або фолієвою кислотою також непогано сприяють росту волосся.

Зрештою, краще, що ви можете зробити, якщо ви турбуєтеся про випадіння волосся, – це поговорити з вашим лікарем, який допоможе вам знайти кращий рецепт.

©Halfpoint/IStock

Читайте також Лікарі назвали жіночу зачіску, яка найбільше шкодить волоссю

Як зупинити випадіння волосся: домашні методи
©Element5 Digital/Pexels Випадання волосся – дуже поширена проблема, з якою стикається практично кожна людина. Це відбувається з різних причин, серед яких стрес, хвороби,
Міфи і факти, які потрібно знати про випаданні волосся
Більшість людей рано чи пізно помічає в себе ознаки випадіння волосся. Іноді зайві волосся на гребінці — це помилкова тривога, але в деяких випадках потрібно бити в
Причини випадіння волосся і методи вирішення проблеми
© iStock Жінки з усього світу стикаються з проблемою випадіння волосся, і ця проблема продовжує зростати. Довгі та розкішні волосся вважаються ознакою статусу,
Як відростити волосся мрії: 10 продуктів, які сприяють зміцненню і зростанню
©Element5 Digital/Pexels Випадання волосся – поширена проблема, викликана неправильним харчуванням і шкідливими звичками. Щоб поліпшити стан свого волосся, необхідно в
Як зупинити випадіння волосся волосся у жінок
©ipopba/IStock Як відомо, жінки щоденно втрачають від 50 до 100 волосин, однак активне випадання волосся може вказувати на проблему. Причиною облисіння у жінок може бути
Волосся мрії: як вибрати правильні шампунь і кондиціонер
© CentralITAlliance/IStock Випадання волосся – проблема, з якою стикаються мільйони людей по всьому світу. Як правило, це обумовлено надмірним стресом, неправильним