7 способів почувати себе добре кожен день
13.04.2019 369 0 newsdaily.org.ua

7 способів почувати себе добре кожен день

В закладки

7 способів почувати себе добре кожен день

©Ridofranz/IStock

Згідно з даними недавнього дослідження позитивної психології, є як мінімум сім методів залишатися щасливим кожен день:

© pixabay.com

Змінювати види діяльності

Не дайте рутині поглинути себе. Будь то шлях на роботу, режим тренувань або вибір гардеробу — будьте відкриті для пригод.

«Один з ключових моментів волі до життя людини — це його пристрасть до пригод. Вся радість життя полягає в отриманні нового досвіду, саме тому немає більшого щастя в житті, ніж постійна зміна горизонту, що дозволяє кожен день бачити сонце в новій перспективі», — сказав відомий американський мандрівник Кріс Маккандлесс.

Вести активне соціальне життя

Чи знаєте ви, що люди, зв'язали себе узами шлюбу, зазвичай живуть довше одинаків? Людина — істота соціальна, а тому постійне почуття самотності та ізоляції дуже згубного для його психічного здоров'я. Якою б складною не була ваша робоча тиждень, не забувайте приділяти увагу рідним і близьким.

Бути вдячним

Замість того, щоб журитися про те, чого у вас немає, будьте вдячні за те, що життя вже дала вам. Часом ми забуваємо про подарунки долі, занадто багато уваги приділяючи своїм бажанням. Заведіть журнал, в який будете записувати всі події і речі, за які хочете сказати «спасибі» долі або конкретним людям. Коли ви постійно будете нагадувати собі про все хороше, що сталося у вашому житті, часу для поганого настрою просто не залишиться.

©Solovyova/IStock

Робити добрі вчинки

Безкорислива турбота про благополуччя інших людей не дасть вам можливості сумувати і зациклюватися на своїх проблемах. До того ж допомога іншим живим істотам подарує вам відчуття потрібності в цьому світі. Станьте членом якої-небудь благодійної організації або зробіть пожертву. Нехай альтруїзм стане вашим другим «я».

Підтримувати свою духовність

Виберіть духовну практику на свій смак: це можуть бути недільні походи в церкву або групові медитації. Розуміння того, що ви не просто тіло або шматок матерії, а частина якогось вищого задуму, необхідна частница Всесвіту, також дуже важливо для гарного самопочуття та піднесеного настрою.

Вибрати хобі до душі

Для того щоб відчувати себе абсолютно щасливим, потрібно знайти заняття, яке подарує вам це саме щастя. Для одних це творчість у будь-якому з його проявів, для інших — спорт. Виберіть хобі, що дозволить вам відчути всі барви буття і забути про щоденні проблеми.

Займатися самовдосконаленням

Почуття, що ви прагнете до чогось більшого і кращого, надія на хороший результат — це також важливий фактор гарного настрою щодня. Незалежно від ступеня вашої успішності продовжуйте ставити перед собою нові цілі, інакше життя стане прісною і нецікавою. Кожна людина має величезний потенціал, і розуміння цього — запорука щасливого життя.

5 важливих кроків для усвідомленого життя тут і зараз
Більшість людей так стурбовані майбутнє, що забувають жити сьогоденням. А адже це заважає їм бути щасливим тут і зараз. Вони дуже багато часу витрачають на речі, які
Як стати краще в Новому році 2019: 30 обіцянок собі й своїй фігурі
© StockSnap/Pixabay Часто ми обіцяємо собі почати нове і краще життя з Нового року. Наприклад, схуднути на 10 кг, накопичити грошей на кругосвітню подорож або кожен день
Як відпустити минулі рани і почати рухатися далі
© erikreis/iStock Ми всі страждали в свій час. Просто неможливо бути дорослим, не відчуваючи будь-якого емоційного болю в життя. Боляче, так. Але те, що ви робите з цим
6 практичних способів уповільнити ваше життя
© Kaique Rocha/Pexels Сучасний ритм життя не дозволяє нормально розслабитися і отримувати задоволення від повсякденних речей. Вам варто відмовитися від надокучливих справ
Як створити правильний режим харчування, який буде комфортним саме вам
© mybeautygym.com Кожен рік ми приймаємо рішення про здорове харчування, але чомусь кожен раз втрачаємо мотивацію. Проте це не питання нашої волі або дисципліни.
Як залишатися красивою і здоровою, якщо у вас робота з нічним графіком
© nortonrsx/iStock Згідно з дослідженнями, робота в другу зміну збільшує ризик розвитку серцевих захворювань. Як залишатися молодою і красивою з нічним графіком роботи?