4 звички, які заважають вам стати щасливішими і впевненіше
16.04.2019 350 0 newsdaily.org.ua

4 звички, які заважають вам стати щасливішими і впевненіше

В закладки

4 звички, які заважають вам стати щасливішими і впевненіше

©SanneBerg/IStock

Прихильність істинного щастя – це повсякденна робота над собою. Недостатньо просто зосередитися на позитиві і сподіватися на краще (хоча і це не завадить).

Оптимістичне мислення повинно поєднуватися зі здоровими звичками і трохи самосвідомістю, особливо коли мова заходить про те, як ви можете саботувати своє власне щастя.

Багато хто, здавалося б, нешкідливі способи мислення і звички, насправді можуть поступово підірвати ваше самопочуття і щастя.

У нашій статті ви дізнаєтеся, від яких звичок варто відмовитися, якщо хочете стати щасливішими і впевненіше

Нехтування обов'язками

© IStock

Коли ви ігноруєте обов'язки і те, за що ви несете відповідальність, вони ще більше впливають на вас і завдають шкоди вашому щастю. Рішення різних завдання у вашому житті – це форма самодопомоги, від якої не можна ухилятися.

Скарги

© PublicDomainPictures/Pixabay

Коли ви скаржитеся, ви в основному віддаєте влада і голос негативних аспектів вашого життя. Якщо ви часто чіпляєтеся до речей або фокусуєтеся на речах, які не працюють в вашу користь або здаються несправедливими, ви завдаєте собі шкоду. Замість цього, думайте про позитивні моменти і місцях, де ви можете внести зміни назавжди.

Невпевненість у собі

© Filipovic018/IStock

Точно так само невпевненість у собі – це серйозна перешкода на шляху до кращого життя – мало що ще більше посилить ваш успіх. Це викликає занепокоєння і переконливий голос всередині, який утримує вас від отримання більших можливостей і виконання обов'язків. Налаштуйтеся на повідомлення, які ви даєте собі і переконайтеся, що вони позитивні.

Спроби контролювати

© bruce mars/Pexels

Коли життя здається приголомшливою, наш перший інстинкт – спробувати знайти якусь подобу контролю. Але часто контроль – це всього лише ілюзія – у вас мало влади, щоб щось змінити поза себе. Те, що ви можете контролювати, –це ваше ставлення і ваші відповіді. Звільніть себе від інших думок і спроб контролювати все, і нехай все піде своїм природним шляхом, а ви будете щасливішими.

Щастя швидкоплинно: наука знайшла спосіб продовжити відчуття радості
© dangrytsku/iStock Згідно відомому дослідникові емоцій Брену Брауну, є різниця між радістю і щастям. Радість — це відношення і ставлення до життя; це позитивне
Дійсно пробудження в 5 ранку – ключ до особистого щастя
© Julia_Sudnitskaya/iStock Успіх. Багато хто з нас хочуть домогтися його з допомогою будь-яких способів і готові піти на все що завгодно. Деякі джерела говорять, що ключ
Як стати щасливішими в 2019 році: 4 способи, які істотно змінять життя
© oatawa/iStock Навіть невеликі зміни в поведінці, оточенні взаєминах можуть допомогти вам взяти курс на щасливе життя. Вам багато бажали щастя у ці свята? Саме час
Науковий вердикт: діти почувають себе щасливішими, ніж з меншою кількістю іграшок
© Pixabay/Pexels Ви все ще думаєте, що вашій дитині необхідна величезна кількість іграшок для щастя і повноцінного розвитку? Нове дослідження доводить зворотне.
Як стати здоровішими і щасливішими за 24 години
© Deagreez/iStock Всі великі справи починаються з маленького першого кроку. Якщо ви хочете поліпшити своє життя, то почніть діяти прямо зараз. Експерт у сфері здорового
Як стати щасливішими всього за одну хвилину?
Як стати щасливішими всього за одну хвилину?
Як стати щасливішими всього за одну хвилину?
15.03.19 Поради про саморозвиток
© dolgachov/IStock Коли ви відчуваєте стрес, розчарування, незадоволеність, запитайте себе: «Чому все це відбувається?». Зациклені на погане чи хороше? Відповідь на це