7 звичок, які заважають людині стати щасливим
18.03.2019 591 0 newsdaily.org.ua

7 звичок, які заважають людині стати щасливим

В закладки

7 звичок, які заважають людині стати щасливим

Здавалося б, ви процвітаєте в роботі, у вас чудова сім'я, діти, але створюється враження, ніби чогось не вистачає. Щастя – це те, до чого прагне кожна людина, але багато відштовхують його, самі того не розуміючи. Прийшла весна, а це означає, що нам потрібно привести в порядок не тільки свій будинок, своє життя, але і позбутися від мотлоху в своїй свідомості.

Розглянемо 7 звичок, які перешкоджають щастя. Допоможіть собі, позбавтеся від того, що тягне вас на дно і заважає вашому благополуччю.

Порівнюєте себе з іншими людьми

Напевно, найпоширеніша помилка і та звичка, із-за якої людина не відчуває себе щасливою. Не варто стежити за життям інших, вважати, що вони виглядають краще за вас, більш успішні і багаті. Звертайте увагу лише на власні досягнення. Складіть список того, що ви зробили за останні 12 місяців. Вас вразить те, чого ви досягли. Пишаєтеся собою.

Виснажуєте себе

Ви весь час ходите втомленим, млявим і виснаженим. Але це можна змінити. Лягайте раніше спати, приймайте ванну, відпочивайте, розслабляйтеся, готуйтеся до наступного дня заздалегідь, щоб у вас було трохи часу на те, щоб повалятися в ліжку.

Читайте також: 3 причини, чому іноді варто хвалитися досягненнями

Постійно придумуєте відмовки

Ви знаходите собі виправдання: вирішуєте щось не робити, адже все одно «гра не стоїть свічок», у вас не вийде схуднути, заробляти більше грошей, схуднути до літа і т. д. Але з чого ви це вирішили? Погляньте на тих, кому це вдалося, надихнути їх успіхом і перестаньте вигадувати собі виправдання.

Відчуваєте провину

Почуття провини згубно, воно говорить лише про те, що ви живете в минулому і не здатні йти далі. Що б не відбувалося раніше, не треба себе картати, гризти. Це не принесе користі. Винесіть урок з того, що сталося (якщо, приміром, допустили помилку/помилку) і відпустіть всі. Ви живете сьогоденням.

Відчуваєте співчуття

Не варто шкодувати про те, чого вже не виправити. «Все, що не робиться, на краще». Ми ніколи не можемо передбачити, як слід вчинити, що саме потрібно сказати, адже не знаємо майбутнього. Раз ми зробили саме так, значить, ми вважали, що саме це було потрібно. Як і у випадку з почуттям провини, не копайтеся в собі, в минулому. Це заважає набуття щастя.

Читайте також: 10 речей, яких краще уникати в поганому настрої

Відчуваєте ненависть

Є люди, яких ви, м'яко кажучи, не любите. Одна тільки думка про них робить вас злим, агресивним, нестриманим. Навіть якщо ці люди дійсно не найприємніші особистості, не варто витрачати на них свої нерви. Можливо, пробачити їх у вас не вийде, але постарайтеся викреслити їх зі своїх думок. Не варто дозволяти їм отруювати вам життя, навіть коли їх немає поруч.

Ігноруєте безлад

Чи помічали ви, що коли зробили прибирання і у вашому будинку/квартирі стає чисто, то прояснюються і думки. Ви ніби навели лад у власній голові. Не тримайтеся за старі речі, викидайте все зайве, не дарма весну називають часом оновлення. Порядок в будинку також принесе вам почуття гордості: адже ви така молодчинка, що зважилися забратися.

Читайте також: 10 простих звичок, які принесуть користь планеті

Кращі способи для спокою і позбавлення від стресу
© Wor Pal/Flickr Життя без стресу, у злагоді з собою, внутрішній спокій – це те, до чого прагне кожна людина. Хтось бажає собі в новорічну ніч, інші просто подумки
13 простих способів позбутися смутку
13 простих способів позбутися смутку
13 простих способів позбутися смутку
13.06.19 Поради про саморозвиток
Життя набагато складніше, ніж здавалася в дитинстві. Подорослішавши, люди стикаються з морем перепон на своєму шляху до щастя. Можливо, ви думали, що досягнете більшого у
5 важливих кроків для усвідомленого життя тут і зараз
Більшість людей так стурбовані майбутнє, що забувають жити сьогоденням. А адже це заважає їм бути щасливим тут і зараз. Вони дуже багато часу витрачають на речі, які
7 дійсно необхідних способів набуття любові до себе
Кожна людина унікальна, але багато хто чомусь вважають, що раз він не такий, як усі, то в ньому щось не так. Нам нав'язують ідеали краси, але адже навіть у найвідоміших
4 звички, які заважають вам стати щасливішими і впевненіше
©SanneBerg/IStock Прихильність істинного щастя – це повсякденна робота над собою. Недостатньо просто зосередитися на позитиві і сподіватися на краще (хоча і це не
8 ознак, чи ви будете успішними в майбутньому
8 ознак, чи ви будете успішними в майбутньому
8 ознак, чи ви будете успішними в майбутньому
19.04.19 Поради про саморозвиток
Успіх в майбутньому прямо залежить від нашої кмітливості та звичок. Правильний погляд на речі дає сили, необхідні для досягнення величезного успіху. А корисні звички не