Допоможуть знизити вагу програми для схуднення та замінники їжі
07.06.2019 156 0 newsdaily.org.ua

Допоможуть знизити вагу програми для схуднення та замінники їжі

В закладки

Допоможуть знизити вагу програми для схуднення та замінники їжі

Послідовність має вирішальне значення, коли мова йде про схуднення, і якщо додаток для схуднення допомагає тримати вас підзвітним, то воно того варте. У свою чергу, ви, ймовірно, десь читали, що замінники їжі допомагають вам скинути вагу, але що якщо ми скажемо вам, що вони вам не потрібні? Заміна їжі — це все, що призначене для заміни традиційних страв, таких як напої, коктейлі, протеїнові батончики, суп і так далі. Якщо ви хочете схуднути ефективно, то розповімо вам допоможуть знизити вагу програми для схуднення та замінники їжі.

Вміст матеріалу

Допоможуть знизити вагу програми для схуднення?

© Pexels/Pixabay

На відміну від старих днів, коли вам веліли записувати, що ви їсте, тепер ви можете використовувати програми для схуднення для того, щоб безперешкодно відстежувати свої макроси, вага і бачити свій прогрес. Так допомагають програми для схуднення? Редакція 8fit пише, що, так, вони допомагають! Давайте розберемося в цьому питанні детальніше.

Особливості програми для схуднення

З такою кількістю додатків для схуднення на ринку може бути складно зрозуміти, з чого почати. Програми розрізняються за якістю, і, на жаль, є на що звернути увагу. Оскільки мова йде про ваше здоров'я, важливо зважити всі за і проти.

Давайте зануримося з головою функції додатків для схуднення, про яких ви, можливо, захочете дізнатися.

 • Тренування, створені справжніми тренерами. Це одна з областей, до якої ви повинні бути обережні. Важливо переконатися, що вправи у вашому додатку для схуднення були належним чином продумані та сформульовані професіоналами, а не комп'ютерним алгоритмом.
 • Плани харчування, складені зареєстрованими дієтологами.Харчування особливо важливо для схуднення, тому у ваших же інтересах переконатися, що ви прямуєте правильним порад для своїх цілей. Переконайтеся, що плани живлення, які ви отримаєте, збалансовані, задовільні і розумні — постарайтеся не використовувати програми для схуднення, які рекламують екстремальні дієти.
 • Велика книга рецептів. Включає додаток для схуднення книгу рецептів здорових страв, які підходять для вашого плану харчування? Для нас це просто необхідно, тому що не багатьом з нас подобається знову і знову є одне і те ж.
 • Простий у використанні список покупок. Можливо, додаток генерує списки покупок для вас, так що вам не потрібно турбуватися про підрахунок підсумків самостійно. Це робить покупки бризом, особливо якщо ви любите планувати їх на тиждень.
 • Гнучке планування їжі і фітнесу. Якщо ви не змогли виконати план харчування, у вас все одно повинна бути можливість записувати прийоми їжі, які не були частиною вашого плану харчування.

Відстеження калорій

Ви можете запитати себе, чому відстеження калорій не є основним критерієм для додатків втрати ваги. Ми не говоримо, що ви повинні повністю ігнорувати калорії. Нам просто не подобається нав'язливий підрахунок калорій, тому що він не стійкий, принаймні, для нас. Ми просто пропонуємо точні калорійні діапазони у відповідності з вашими потребами і цілями.

Ми воліємо програми для схуднення, які більш гнучкі і не виглядають такими обмежувальними, а також враховують інші фактори харчування, такі як макроелементи (клітковина, білок і вуглеводи). Це також гарна ідея, щоб відслідковувати споживання води, щоб ви могли залишатися гідратованим. Іноді вам хочеться перекусити, коли ви насправді просто хочете пити. Таким чином, наявність водного трекера може допомогти вам не збитися з поставлених цілей.

Варто турбуватися щодо приготування їжі?

Так, ви повинні турбуватися! Приготування їжі може мати величезне значення для успіху вашого плану по зниженню ваги. Одна важлива річ, яка може зірвати новий образ життя, — це відсутність підготовки. Якщо у вас є смачні страви, приготовлені заздалегідь, які ви можете розігріти, коли відчуваєте себе ледачими, у вас буде менше шансів дістати нездорову їжу.

Ось три головні причини, по яким ви повинні готувати їжу разом з додатком для схуднення:

 • Доступно. Один позитивний аспект приготування їжі, крім того, що він зручний, полягає в тому, що в результаті він зазвичай економить ваші гроші. Зрештою, ви можете придбати крупи, такі як рис і лобода оптом, за дуже низькими цінами. І вони ідеально підходять для приготування великих партій заздалегідь, тому ви можете зберігати їх в холодильнику протягом кількох днів.
 • Швидко. Навіть всього лише годину приготування їжі може змусити вас почувати себе як вітерець. Якщо приготування цілих страв раніше часу звучить страхітливо, ви можете навіть просто приготувати свої улюблені овочі, щоб вони були готові до їжі, коли ви хочете перекусити або зібрати швидкий салат.
 • Практично. Ми всі знаємо, як важко працювати, готувати смачну їжу після дня на роботі або в школі. Однак з приготуванням їжі ви забудете про нездорових перекуси на роботі та заощадите на обіді в їдальні

Програми для схуднення можуть зробити процес трохи схожим на гру. Точно так само, як ви граєте в тетріс на своєму телефоні, тепер ви можете грати з підготовкою. Однак, на відміну від гри, ви будете встановлювати реальні цілі і заробляти реальні результати.

Вибирайте свій додаток з розумом — уникайте всього, що вимагає від вас дуже жорстких обмежень або дає нереальні обіцянки.

Допоможуть знизити вагу замінники їжі?

© anasegota/Pixabay

Ви, ймовірно, десь читали, що замінники їжі допомагають вам скинути вагу, але що якщо ми скажемо вам, що вони вам не потрібні? Заміна їжі — це все, що призначене для заміни традиційних страв, таких як напої, коктейлі, протеїнові батончики, суп і так далі.

Як пише 8fit, в Сполучених Штатах, термін «замінник їжі» не визначено FDA, залишаючи визначення вільним і доступним для інтерпретації. Замінники їжі, як правило, відносяться до контрольованого калоріями продукту, який замінює їжу. Вони варіюються від 200-400 калорій за збагаченими вітамінами і мінералами (тобто виробники продуктів харчування додають їх у харчову лабораторію).

Шейк для заміни їжі може похвалитися кількома перевагами, такими як портативність і зручність, що робить його хорошим варіантом, якщо ви просто не можете знайти час для приготування їжі. Таким чином, він може допомогти вам протистояти бажанням піддатися жагучому бажанням або насолодитися фаст-фудом або солодощами.

Деякі замінники їжі націлені на втрату ваги або збільшення ваги, в той час як деякі прописані з медичної точки зору.

Чи схоже це на справжню харчову утопію або більше на іншу хитру маркетингову виверт?

Історія та використання замінників їжі

Уявіть собі: ви знаходитесь в космосі, пройшло 46,5 днів з тих пір, як ви їли домашню їжу, і ви живете за рахунок замінників їжі. Замінює їжа, рекламована астронавтами на борту Міжнародної космічної станції або показана в науковій фантастиці, показує, що в 2001 році «Космічна одіссея» показала, що вони можуть бути корисні, коли у нас немає доступу до свіжих продуктів. Але це слід розглядати як інструмент, коли у нас немає доступу до свіжих продуктів.

Ті, хто може отримати вигоду з замінників їжі:

 • Космонавти.
 • Ті, хто не має або має обмежений доступ до їжі (малозабезпечені або постраждали від стихійного лиха).
 • Відновлення після хвороби або операції.
 • Проблеми із збереженням ваги (літні люди або люди, які борються з розладом харчової поведінки).

Чи Козі, дієтолог і провидець у своїй області в 1980-х роках, створив один із найперших коктейлів для заміни їжі. Він мав намір сприяти здоров'ю і гарному самопочуттю з допомогою харчування і фізичних вправ, а не хірургічного втручання і ліків. З тих пір сотні інших аналогічних продуктів наповнили ринок, на жаль, під впливом того, що вони наживаються, а не на добробут споживача.

Шейк-замінники їжі призначені для забезпечення всіх поживних речовин, які ви зазвичай отримуєте від повноцінного прийому їжі, але ця теорія не втілюється в практику з наступних причин:

 • Недолік біодоступності та додаткових поживних речовин. Це означає, що поживні речовини краще засвоюються у формі їжі і менше або взагалі не вбираються у вигляді коктейлю.
 • Вони повторюються: щоденне вживання однієї і тієї ж їжі або замінників їжі не тільки буденно, але і означає, що ви приймаєте обмежена кількість важливих вітамінів і мінералів.
 • Вони є короткостроковими рішеннями: пиття коктейлів може налаштувати вас на мислення типу «все або нічого», коли ви втрачаєте з уваги, як встановити довгострокове здорове харчову поведінку.
 • Рідкі дієти не приносять задоволення: вживання калорій може викликати напади голоду і тягу.
 • Сумнівна користь для здоров'я: як правило, коктейлі містять цукор і штучні підсолоджувачі, штучні ароматизатори, барвники, стабілізатори та гідрогенізовані олії.
 • Соціальна ізоляція. Їжа з друзями та родиною або їжа під час подорожей — це приємний соціальний ритуал, який пов'язує людей. Усунення цього аспекту вашого життя може призвести до того, що ви будете почувати себе відстороненими від оточуючих.

Замінники їжі і схуднення

Самий здоровий спосіб схуднути — це зосередитися на збалансованому способі життя, якісної їжі, щоденної активності, збалансованих гормонах і дефіциті здорових калорій. В ідеальному світі, ви отримуєте всі необхідні білки і поживні речовини з збалансованої дієти, але якщо ви знаходите замінники їжі і протеїнові коктейлі корисними для досягнення своїх цілей, вважайте це тимчасовим інструментом. При купівлі коктейлів для заміни їжі зосередьтеся на білку, клітковині і повному складі поживних речовин. Підвищений вміст білка призводить до зменшення тяги до їжі і скорочення перекусів пізньої ночі.

Корисні замінники домашньої їжі

Ви все ще можете насолоджуватися усіма поживними речовинами роблячи свої власні домашні версії магазинних шейків. Існують нескінченні комбінації натуральних інгредієнтів і смакових профілів, з якими ви можете експериментувати. Ми з радістю поділимося деякими з наших улюблених рецептів:

Манго і мигдальний смузі

© 8fit.com

Цей наповнений фруктами антиоксидантний смузі містить манго і ягоди, які забезпечують ваш організм більш ніж достатньою кількістю вітаміну С, що зміцнює імунітет, уповільнює старіння і зберігають чудовий зовнішній вигляд шкіри.

Інгредієнти (порція 300 ккал):

 • ½ Чашки молока (3,5%).
 • 2 столові ложки порошку білка.
 • 2 чайних ложки мигдалевого масла (звичайного, без додавання цукру).
 • ½ Чашки манго (нарізаного кубиками).
 • ½ Чашки ягід, будь-якого виду (заморожені або свіжі).
 • 2 столові ложки води.
 • 2 кубики льоду.

Можете замінити молоко в цьому рецепті на конопляну або вівсяне молоко.

Приготування:

Очистити і манго порізати на дрібні шматочки. Додайте всі інгредієнти в блендер і перемішайте до отримання однорідної маси.
Додайте 1-3 столові ложки води, щоб отримати бажану консистенцію. Насолоджуйтеся.

Пряний вівсяний смузі

© 8fit.com

Гостра вівсянка? Так, це навіть смачно. Цей смузі також містить пахту, ферментований молочний продукт, що підтримують здорові бактерії.

Інгредієнти (порція 300 ккал):

 • 2 чайних ложки мигдалевого масла (звичайне, без додавання цукру).
 • 1 чайна ложка меду або сиропу агави.
 • ½ Чайної ложки ванільного екстракту.
 • ½ Яблука.
 • 3 столових ложки грецького йогурту, простого (з низьким вмістом жиру).
 • ½ Склянки сколотин (або знежиреного молока).
 • 3 столові ложки вівсяних пластівців (сирі).
 • 1 кубик льоду.
 • трохи кориці.
 • трохи сирого какао-порошку.

Приготування:

 • Вимийте яблука, видаліть серцевину і наріжте його кубиками.
 • Покладіть нарізане яблуко в блендер і змішайте так, щоб залишилися тільки маленькі шматочки (ви також можете використовувати ножа).
 • Додайте інші інгредієнти (овес, пахта, йогурт, кориця, какао-порошок, ваніль, мед, мигдальне масло і кубики льоду).
 • Змішайте на великої потужності, поки суміш не стане гладкою.
 • Вилийте в склянку чи банку.
 • Закінчите легким напиленням кориці на вершині і насолоджуйтеся!

Смузі з мигдального білка і мокко

© 8fit.com

Кава і м'ята? Тепер ми говоримо про деяких бадьорять, освіжаючих ароматах, які розбудять вас вранці або підтримають вас протягом дня. Ми не рекомендуємо робити його перед сном.

Інгредієнти (порція 300 ккал):

 • 1 банан.
 • ½ Чашки мигдального молока.
 • 1 столова ложка мигдалевого масла (звичайне, без додавання цукру).
 • 1 ½ столової ложки порошку білка.
 • 2 ч. л. свіжої м'яти (нарізаної).
 • 1 чайна ложка розчинної кави.
 • ½ Склянки води.

Приготування:

 • Очистити банан.
 • Додайте всі інгредієнти (м'ята, банан, мигдальне молоко, кавовий порошок, вода, мигдальне масло, протеїновий порошок) в блендер і збийте до отримання однорідної маси.
 • Пийте відразу.
Поради по легкому досягнення цілі, якщо ви плануєте зменшити вагу
© a_namenko/iStock Схуднення сильно залежить від харчування. Ви напевно знаєте, що те, що ви їсте, важливо при досягненні цілей втрати ваги. Але чи знаєте ви, що те, як
10 мотиваційних порад, які спонукають скинути вагу
© Tervist24 Дуже нелегко знайти мотивацію для того, щоб нарешті скинути зайву вагу. Недостатньо просто прийняти рішення зайнятися своїм тілом, адже вам доведеться
Шість дієтичних звичок, з якими ви худнете собі на шкоду
© AnaBGD/IStock Схуднення — це досить складний процес, тому до нього потрібно підходити з усією серйозністю, інакше ви можете завдати шкоди своєму здоров'ю. Багато
Як стати стрункішою за допомогою всього одного вправи
© fizkes/iStock Якщо ви хочете швидко схуднути, але у вас немає часу на тривалі спортивні заняття, то не варто впадати у відчай. Kobieta. Pl знають як знизити вагу за
4 вправи, які не підходять для схуднення
©jacoblund/IStock Думаєте, що будь-які фізичні навантаження однаково ефективні, коли справа стосується схуднення? Аж ніяк. Сьогодні ми розповімо вам про вправах, які
5 кроків, які допоможуть швидко схуднути
©bernardbodo/IStock Щоб схуднення пройшло легко і швидко, важливо зберігати позитивний настрій, а також слідувати деяким правилам. Дослідження показали, що втрата ваги у