Як знизити навантаження на здоров'я із-за постійної сидячої роботи
24.06.2019 278 0 newsdaily.org.ua

Як знизити навантаження на здоров'я із-за постійної сидячої роботи

В закладки

Як знизити навантаження на здоров'я із-за постійної сидячої роботи

© Artfully79/iStock

Постійно сидіти жахливо для нашого здоров'я. Це не тільки різко збільшує ризик ожиріння і серцевих захворювань, але також може викликати виснажливі болі в спині і фактично зменшувати приплив крові до мозку. Деякі люди навіть вважають сидячий спосіб життя новим курінням. Редакція care2 розповіла, як на здоров'я знизити навантаження із-за постійної сидячої роботи.

Вміст матеріалу

Як знизити навантаження на здоров'я із-за постійної сидячої роботи?

До цих пір передбачалося, що ніякі фізичні вправи або стояння не можуть скасувати збиток, викликаний величезною кількістю годин, які ми проводимо, сидячи кожен день. Мало того, що у багатьох з нас сидячі робочі місця, але ми ще й сидимо в транспорті, сидимо, щоб поїсти, і сидимо, коли дивимося телевізор або читаємо після обіду.

Ми сидимо більше, ніж коли-небудь, і це заподіює нам біль. Але завдяки новим дослідженням , можливо, знайдеться рішення, яке дозволить вам працювати без шкоди для здоров'я.

Замінивши лише 30 хвилин сидіння на будь-які види фізичної активності низької інтенсивності в день, ви зможете знизити ризик передчасної смерті приблизно на 17%. Так, навіть проста прогулянка по парку приносить користь — будь-яка діяльність нескінченно краще, ніж бездіяльність.

Збільште інтенсивність цього 30-хвилинного інтервалу чимось на кшталт потужної, короткою тренування HIIT, і ваш ризик передчасної смерті від пов'язаних з сидінням нездужань різко впаде на цілих 35%.

Згідно з дослідженням, планування якийсь дуже інтенсивної діяльності замість прокрутки Instagram в кутку кімнати відпочинку окупається в основному, якщо мова йде про довгострокове здоров'я.

Мораль в тому, що будь-яка фізична активність порушить баланс вашого здоров'я в правильному напрямку. Наведемо кілька простих способів, як включити більше активності в робочі дні:

1. Їздите на роботу на велосипеді

© Pexels/Pixabay

Замість того, щоб сидіти в пробці, чому б не використовувати цей час в дорозі в ваших інтересах? Якщо ви можете їздити на велосипеді на роботу , ви безумовно поліпшите свій настрій і фізичну форму, а також будете протидіяти тому, що ви сидите весь день, як тільки приступаєте до роботи.

2. Організовуйте зустрічі прогулянкові

© Pexels/Pixabay

Замість того, щоб проводити збори в офісі або конференц-залі, чому б не почати ходити пішки ? Мало того, що ви отримаєте більше вправ, але і ходьба дає додаткову перевагу в поліпшенні креативного мислення — це означає, що ви будете придумувати кращі, у вас з'являться більш продуктивні ідеї.

У будь-якому разі, всі будуть щасливі отримати привід вийти на вулицю в добрий день.

3. Не їжте за робочим столом

© jelly/Pixabay

Не залишайтесь на місці, коли настане ланч. Принесіть свою обідню сумку в місцевий парк або громадське місце. Навіть невелика прогулянка в обідню перерву може принести значну користь, якщо ви будете робити це регулярно.

4. Встановіть щоденний виклик

© tacofleur/Pixabay

Поставте перед собою мету присідань або віджимань. Ніхто не на 100 відсотків продуктивний весь час на роботі. Використовуйте ці моменти, щоб зробити 10 віджимань, 20 присідань або планку довжиною в хвилину. До кінця дня постарайтеся досягти 100 підходів, або, можливо, 10 хвилин вправ. Це відмінний спосіб привести себе у форму, не жертвуючи своїм продуктивним робочим часом.

Весела танцювальна тренування, з якою ви схуднете за пару днів
© thebuzzdnf.com.au Красива зовнішність вимагає постійної роботи над собою. Тіло не стане ідеальним без постійних занять спортом. А для того, щоб внести різноманітність у
5 причин відчуття тяжкості в ногах
5 причин відчуття тяжкості в ногах
5 причин відчуття тяжкості в ногах
06.04.19 Поради про саморозвиток
© artursfoto/IStock Чи бувало у вас, що ви приходите додому з роботи і відчуваєте, що ноги ніби відвалюються? А адже ноги – важлива частина нашого тіла. Щодня вони
Як зберегти слух і знизити звукову навантаження на вуха
AndreaObzerova/IStock Мало хто надає значення захисту вух від зовнішнього шуму і звуковий навантаження, а даремно. Шумове забруднення – одна з головних причин порушення
4 причини, чому вино збільшує тривалість життя
©Pixabay Любите вино, але знаєте про шкідливий вплив алкоголю на організм? Все не так однозначно, адже вчені довели, що цей напій володіє багатьма корисними
7 питань, які варто задати лікареві при відчутті постійної тотальної втоми
©nensuria/IStock Ви постійно відчуваєте втому і слабкість? Це може свідчити про приховану хворобу, яку краще виявити на ранній стадії, звернувшись до лікаря. Care2
Чому сидячий спосіб життя негативно впливає на здоров'я вашого мозку
© Burst/Pexels Всім відомо, що сидячий спосіб життя не зовсім добре позначається на здоров'ї, але не багато хто здогадуються про негативний вплив на роботу мозку. The