4 звички супертренера, які зроблять тренування більш ефективними
12.03.2019 598 0 newsdaily.org.ua

4 звички супертренера, які зроблять тренування більш ефективними

В закладки

4 звички супертренера, які зроблять тренування більш ефективними

© LittleBee80/Pixabay

Гуннар Петерсон – відомий тренер, який працював з такими зірками, як Джей Ло, сестри Кардашьян, Софія Вергара та інші. Незважаючи на те, що він працює з такими впливовими людьми, він строгий до всім своїм клієнтам. Щоб тренування принесла користь, потрібно багато для цього робити – і часто те, що прямо не відноситься до тренування. Self дізналися у Гуннара, які корисні звички варто прийняти, щоб підвищити ефективність тренування.

Вміст матеріалу

Корисні звички, які підвищать ефективність тренувань

Коли справа доходить до досягнення мети у фітнесі – це щось більше, ніж просто відвідування тренувань. Тренер говорить, що те, як ви проводите свій час за межами тренажерного залу, грає велику роль для досягнення цілей. Ось чотири звички, які, як каже Петерсон, повинен прийняти кожен, щоб отримати максимальну віддачу від своїх тренувань.

Спіть не менше семи годин на день

©torwai/IStock

Дослідження показують, що достатня кількість сну має вирішальне значення для відновлення м'язів. Згідно з ученим, брак сну може сприяти розщеплення білка, що призводить до руйнування м'язів. Крім того, з-за неї з'являється уповільнена реакція і помутніння свідомості. Для тренування в тренажерному залі це може бути небезпечно, адже підвищується ризик травми.

Національний фонд сну стверджує, що більшості дорослих людей потрібно спати по сім-дев'ять годин щоночі. Те, що ви можете спати по 4-5 годин, не означає, що це корисно робити регулярно. Якісний семи-, дев'ятигодинної сон підвищить вашу продуктивність і поліпшить результат у фітнесі.

Пийте воду під час тренування і протягом усього дня

© nd3000/iStock

Це друга за важливістю річ у списку Петерсона. Сон і гідратацію люди часто не беруть до уваги. А даремно. Кожна клітина вашого тіла потребу у воді, щоб нормально функціонувати. Коли ви займаєтеся спортом, ви втрачаєте рідина через поту. І якщо ви не восполняете її, це може негативно позначитися на вашій тренуванні. Тренування в обезвоженном стані знижує аеробну здатність, може також знизити швидкість і загальну енергію. Своїм клієнтам Петерсон рекомендує починати день зі склянки води. Також варто тримати пляшку з водою при собі, щоб нагадувати собі пити її регулярно.

Вносьте невеликі зміни в харчування

© Nathan Cowley/Pexels

Ви повинні враховувати три речі: якість, кількість і терміни. Ви можете почати вносити невеликі зміни, щоб оптимізувати своє харчування. Не потрібно кардинально міняти все відразу.

Якість

Уважно розглядайте тип продуктів, які ви їсте. Можливо, ви могли б додати в раціон більше свіжих продуктів (наприклад, овочів з поживними речовинами), скоротити кількість цукру або збільшити споживання білка.

Кількість

Переконайтеся, що ви не їсте «бездумно», що ви перекушуєте і живите свій організм тільки тоді, коли в цьому потребу.

Терміни

Мова не про те, що не можна їсти після 6 вечора. Ви повинні пам'ятати про те, щоб регулярно харчуватися протягом дня. Завдяки цьому ви не будете голодні, коли повернетеся додому вночі і в кінцевому підсумку будете робити правильний вибір у питаннях харчування.

Вироблення правильних звичок харчування важлива для вашої фізичної форми. Тому що з часом не дуже корисні звички в їжі можуть завадити досягненню результатів, будь-то стати сильніше, схуднути, пробігти більше 5 км або щось інше.

Якщо ви не споживаєте достатню кількість вуглеводів і білків, це може вплинути на здатність вашого організму належним чином функціонувати під час тренувань і відновлюватися після цього. Вуглеводи допомагають поповнити запас глікогену, який зберігається у ваших м'язах: його ваш організм використовує для отримання енергії під час тренування. Білок розщеплюється на амінокислоти, які ваш організм використовує для відновлення м'язових волокон. Згідно з загальним рекомендаціям дієтологів, від 45 до 65 відсотків ваших щоденних калорій повинні надходити з вуглеводів, від 20 до 35 відсотків – з жирів, а від 10 до 35 відсотків – з білків.

Урізноманітніть тренування

© LightFieldStudios/iStock

Проблема, що виникає при виконанні однієї і тієї ж тренування, полягає в тому, що наші тіла стають розумними – з часом м'язи адаптуються до виконання одних і тих же рухів з однаковою вагою і однаковою інтенсивністю. З-за цього ви перестаєте бачити результати тренувань. Подумайте про те, щоб кинути собі новий виклик – додавати нові вправи, пробувати нові види тренування. Ведіть журнал тренувань, щоб контролювати себе і ефективність тренувань. Це допоможе вам спостерігати за тим, що приносить користь, а що – ні.

Тренер назвав найкращий час, коли тренування принесуть максимальну користь
© jacoblund/iStock Секрет схуднення полягає не тільки в тому, як ви виконуєте вправи, а й у тому, в який час доби ви це робите. Так що тепер варто переглянути свої
Як тренування 21 хвилину в день протягом 21 дня здатна змінити тіло
© FotoDuets/iStock Чи можна змінити своє тіло на краще за 21 день? Можна. Відомий тренер Девід Хіггінс, який працює з такими зірками, як Марго Роббі, Колін Ферт і
Вправи від знаменитого тренера, які допоможуть створити залізний прес
© Nikolas_jkd/IStock Тренер Дон-А-Матрікс працює з такими зірками, як Кім Кардашьян і Фергі. Він допомагає своїм клієнтам підтримувати чудову форму і знає кілька секретів
7 кроків, які підвищать ефективність тренування
© GeorgeRudy/IStock Якщо ви хочете досягти помітних результатів, то ваші тренування повинні бути максимально інтенсивними. Але старанна робота – це лише півсправи.
Піраміда важливості, яка дозволить ефективно та якісно схуднути
© macniak/iStock Ще недавно всі експерти в сфері схуднення радили своїм клієнтам виснажливі кардіотренування. Але зараз їх ефективність викликає великі сумніви. Багато
3 вправи, які радить тренер сім'ї Кардашьян
© medium.com Сестри сімейства Кардашьян відомі своїми привабливими формами: щоб зберегти стрункість, зірки правильно харчуються і регулярно займаються спортом. Якщо ви