Як стати сертифікованим викладачем йоги
28.03.2019 737 0 newsdaily.org.ua

Як стати сертифікованим викладачем йоги

В закладки

Як стати сертифікованим викладачем з йоги

©Pexels

Ви настільки закохані в йогу, що готові відкривати глибини цього філософського знання і іншим людям? Тоді ви можете вибрати шлях наставництва і стати викладачем з йоги. Це передбачає проведення групових занять, семінарів, індивідуальних занять у йога-студіях або фітнес-центри.

Що повинен вміти викладач йоги

Якщо ви вирішили стати інструктором йоги, то повинні знати, що для цього потрібно. Насамперед, вам необхідно пройти навчання і сертифікацію, що дасть вам право вчити інших. Також ви повинні володіти хорошою фізичною підготовкою, бути комунікабельною людиною і мати достатню мотивацію. Сайт Study.com розповів про кожному кроці докладніше.

Крок 1: Вивчіть йогу

©Pexels

Ви повинні пройти курси з різних видів йоги, щоб зрозуміти, який стиль краще всього підходить для вас. Різні типи включають Аштанга, Анусару, Хатху, Виньясу і Бікрам-йогу. Крім того, стиль навчання може змінюватись в залежності від об'єкта і вчителі. Ви повинні звернути увагу на ці відмінності, щоб знайти тип навчання, який підійде вам найкраще.

Порада: знайдіть наставника, який допоможе вам дізнатися більше про різні методи навчання та стилі йоги, а також підкаже, який з них краще підійде саме вам.

Крок 2: Завершите курс навчання викладачів

©Pexels

Підготовка вчителів йоги включає здачу курсової роботи з анатомії і фізіології, методиками навчання і філософії йоги. Ви отримаєте практичний досвід, спостерігаючи за викладачами та викладацькими класами. Багато шкіл дотримуються принципів, встановлених Альянсом йоги для 200-годинний і 500-годинний програм підготовки вчителів.

Порада: конкуренція серед вчителів йоги досить сильна, тому ви повинні знайти свій унікальний підхід, який відрізнить вас від інших.

Крок 3: Зареєструйтеся

©Pexels

Майбутні викладачі йоги можуть подати заявку на обліковий запис зареєстрованого вчителі йоги. Реєстрація є добровільною, але багато роботодавців воліють довірених інструкторів.

Крок 4: Продовжуйте вчитися весь час

©Pexels

Більшість професіоналів в цій області постійно відвідують семінари, щоб оновлювати свої знання. Вчителі, зареєстровані в Альянсі йоги, повинні проходити по 75 годин безперервної освіти кожні три роки. Це включає в себе навчання йозі протягом 45 годин і відвідування додаткових занять протягом 30 годин.

Станьте відмінним інструктором з йоги!

Працюючи викладачем йоги, ви зможете вибрати для себе зручний графік і займатися улюбленою справою. Вдосконалюйте свої знання і впевнено йдіть до мети!

Для чого потрібна йога для вагітних: всі особливості пренатального напряму
© twinsterphoto/iStock Йога для вагітних — відмінний спосіб підготовки до пологів. Ви вагітні, і хочете навчитися розслаблятися і тримати себе у формі? Пренатальна йога
Як вибрати свій тип йоги, якщо ви вирішили стати його послідовником
© Ataner007/Pixabay Ще недавно йога здавалися нам цілком зрозуміла. Проте сьогодні вона помітно ускладнилася: такого поняття, як просто йога, вже немає— нам потрібно
4 напрямки йоги, які варто спробувати кожному
©Burst/Pexels Мрієте освоїти практику асан і зануритися в дивовижний світ йоги, щоб знайте гармонію і баланс усередині себе? Ми зібрали для вас 4 захоплюючих напрямки
3 способів ефективно ввести йогу в своє життя
© evgenyatamanenko/IStock Є безліч міфів і забобонів стосовно йоги. Деякі бояться почати нею займатися, бо думають, що їх тіло здатне на все ті розтяжки, які ми бачимо в
Заняття йогою на постійній основі здатне знизити кров'яний тиск
© KatarzynaBialasiewicz/IStock Не секрет, що йога позитивно позначається на здоров'ї, але 16-річному школяреві з Канади вдалося зробити відкриття, яке змінило погляд
10 видів йоги для поліпшення життя
© KatarzynaBialasiewicz/IStock Сьогодні класи з йоги діють практично в кожному фітнес-клубі. Але ви повинні враховувати, що далеко не всі з них мають безпосереднє