Важливі поради тим, хто хоче почати медитувати
30.03.2019 696 0 newsdaily.org.ua

Важливі поради тим, хто хоче почати медитувати

В закладки

Важливі поради тим, хто хоче почати медитувати

©Poike/IStock

Якщо ви давно замислювалися про те, щоб почати практикувати медитацію і ставати усвідомлює – зараз саме час. Сучасний ритм життя змушує кожного з нас щодня стикатися зі стресом і зовнішніми подразниками, що негативно позначається на психічному та фізичному здоров'ї. Медитація і практика усвідомленості допомагають зняти стрес краще за будь антидепресантів. Більш того, вони роблять нас спокійніше, терпимішими й добрішими. Сьогодні я розповім вам детальніше про те, як почати медитувати і не кинути це заняття.

Вміст матеріалу

Види медитацій

Перш, ніж почати медитувати, важливо визначитися з видом медитації. Він повинен бути вам максимально близький. Починайте практику в зручній для вас позі, такий як Сукхасана. Розслабте всі м'язи свого тіла. Медитація передбачає повну концентрацію на процесі. Саме тому вам потрібно вибрати найбільш спокійне і тихе місце, де ви зможете побути наодинці з собою. Закрийте очі й починайте!

  • Усвідомленість. Ця практика ідеально підійде новачкам, оскільки виконувати її ви можете де і коли завгодно. Головне – сконцентруватися на процесі, слухати внутрішній голос, відчувати запахи і смаки, спостерігати за рухом свого тіла.
  • Мантра. Знайдіть слово або фразу, яка стане для вас максимально значущою і священною. Прокручуйте її в голові знову і знову, щоб ця думка знайшла форму і втілилася в реальність.
  • Молитва. Ваша молитва повинна бути зосереджена на вдячності за все, що ви маєте вже зараз. Це можуть бути матеріальні і нематеріальні цінності: близькі люди, стосунки з коханою людиною, сім'я, друзі, будинок, подорожі і т. д. Промовляйте про себе слова подяки у формі молитви.
  • Візуалізація. Візуалізуйте місце, в якому ви б хотіли опинитися в даний момент. Місце сили, душевного спокою і задоволення. Це може бути улюблений вами місто, пляж, ліс і т. д. Сконцентруйтеся на тому, щоб створити в своїй голові чіткий і виразний образ, продуманий до найдрібніших деталей. Ваша мета – не просто побачити, а й відчути подану вами реальність.
  • Дихання. Щоб медитація була найбільш ефективною, необхідно освоїти правильну техніку дихання. Дихайте повільно і глибоко, спостерігаючи за тим, як повітря наповнює ваше тіло. Зробіть повний і плавний вдих через ніс, дайте потоку повітря опуститися до вашого живота. Потім не поспішаючи видихніть, опускаючи грудну клітку.
©KatarzynaBialasiewicz/IStock

Поради новачкам

Щоб почати і не кинути, важливо практикувати медитацію регулярно. В даному випадку повторення – запорука успіху. Для початку приділяйте цьому заняттю не більше 2-х хвилин в день, потім поступово збільшуйте тривалість практик. Виконуйте медитації в комфортному для вас місці і в зручний для вас час. Отримуйте від цього лише задоволення та позитивну енергію. Не зациклюйтеся на одному виді медитацій, адже набагато цікавіше постійно пробувати щось нове.

Крім того, не чекайте, що медитація і практика усвідомленості дасть вам миттєві результати, адже це процес, який вимагає часу і терпіння. Головне, що в кінцевому підсумку ви зумієте змінити себе і свого життя на краще, ставши більш спокійним, чуйним, чуйним, уважним, врівноваженим і гармонійною людиною.

Нехай медитація стане однією з ваших повсякденних звичок. Ви здивуєтеся, як одна невелика зміна у звичній рутині може вплинути на всі аспекти вашого життя!

Читайте також Як правильно бігати вранці: техніка для початківців

Як медитація здатна вплинути на сприйняття стресу і вага, дослідження
©Ataner007/Pixabay Не можна заперечувати той факт, що нас кожен день щось напружують. Медитація як інструмент допомагає знизити рівень гормонів стресу. Подробиці по цій
Як почати цінувати життя: 4 надійних і перевірених способу
©BlackbourneA/IStock Якщо ви навчитеся дорожити кожним прожитим моментом, ви станете набагато щасливіше і перестанете даремно втрачати час. Портал improve дає цінні
Як навчитися медитувати і вибрати для себе кращу медитацію
Ви вже знаєте, що медитація може принести користь вашому здоров'ю і благополуччю. Але ви не знаєте, з чого почати і як навчитися медитувати? Ми хочемо розповісти про
14 нормальних думок людей, які вирішили почати медитувати
© lograstudio/Pixabay Ви, напевно, думали, що ваші перші думки під час медитації будуть присвячені пошуку гармонії. Але це не завжди так. Greatist розповідають про
Як навчитися медитувати тим, кого лякає навіть слово "медитація"
© Pexels Насправді, багатьом складно просто сидіти в тиші, нічого не роблячи. Адже купа справ чекають вас, а думки про них не залишають ні на секунду! Складно
9 додатків, з якими ви проведете усвідомлену медитацію
Любите медитувати, але не завжди можете знайти час на клас йоги серед тижня? Редакція SUPER.UA зібрала для вас кращі програми для медитації, які допоможуть вам