Вправи для спини, які допоможуть почувати себе краще
18.03.2019 926 0 newsdaily.org.ua

Вправи для спини, які допоможуть почувати себе краще

В закладки

Вправи для спини, які допоможуть почувати себе краще

©Deagreez/IStock

Гарна постава і міцна спина – це не тільки красиво, але і надзвичайно важливо для підтримки здоров'я. Щоб запобігти біль в хребті і поліпшити свою поставу, виконуйте на регулярній основі вправи для спини, якими поділився портал «Так просто».

Вміст матеріалу

Вправи для зміцнення спини

Даний комплекс включає вправи, спрямовані на зміцнення м'язів спини і розвиток гнучкості. З їх допомогою ви вирівняє свій хребет і поліпшите свої фізичні можливості. Читайте нижче, як виконувати вправи для спини.

  • Вправа №1. Лягайте на спину, підніміть ногу перпендикулярно корпусу. Тримайте ногу піднятою пів хвилини. Потім поміняйте ногу і повторіть вправу.
  • Вправа №2. Лягайте на спину, підтягніть одне коліно до грудей, і обхопіть руками. Тримайте ногу напруженою протягом 20 секунд. Повторіть теж саме з іншою ногою.
  • Вправа №3. Лягайте на спину, одне коліно зігніть і відведіть убік. Корпус при цьому скручуйте в протилежну сторону. Затримайтеся в цьому положенні на 20 секунд. Зробіть 5-6 підходів, не надто навантажуючи спину.
  • Вправа №4. Лежачи на спині закиньте ногу на ногу і підтягніть коліна до грудей. Притисніть поперек до підлоги. Утримуйте це положення 30 секунд. Повторіть теж саме з іншою ногою.
  • Вправа №5. Встаньте на одне коліно, напружуючи і розтягуючи м'язи ніг і спини. Затримайтеся в цьому положенні на пів хвилини, потім поміняйте опорну ногу.
  • Вправа №6. Лягайте на бік, одну ногу зігніть і потягніть її рукою, тримаючи за спину. Утримуйте це положення 20 секунд, потім змініть бік.
  • Вправа №7. Упріться руками в стіну, нахиліть корпус вперед. Встаньте на п'яти і потягніться максимально назад. На завершення тренування виконайте нахили корпусом в сторони.

Тепер ви знаєте, як виконувати вправи для спини, щоб забути про проблеми з хребтом. Бережіть себе і своє здоров'я!

Читайте також Як тренуватися в спортзалі самостійно: гід для одиноких першопрохідців

3 супер вправи для зміцнення спини
© JaoNgoh/IStock У світі фітнесу однією з головних неприємностей є травми спини. Це найбільш вразлива частина тіла, оскільки більшість людей приділяють їй мало уваги.
3 вправи для жіночої спини
© jacoblund/IStock Багато жінок, які активно займаються фітнесом, приділяють надто мало уваги м'язам спини. Це серйозна помилка, оскільки із-за слабкої спини практично
Корисні вправи для тонусу спини і красивої постави
© Huffington Post Як відомо, сидячий спосіб життя тягне за собою викривлення постави і погіршення тонусу спини. Щоб запобігти подібні проблеми необхідно додати певні
3 вправи для зміцнення м'язів спини і попереку
Скаржитеся на біль в хребті і попереку, викликану сидячим способом життя? Тоді зверніть увагу на ці 3 вправи, схвалені експертами, які допоможуть вам зміцнити спину,
Як допомогти спині під час вагітності: топ-5 рятують вправ
©Pixabay Ваша спина при вагітності повинна витримувати велике навантаження, тому не дивно, що вона часто починає хворіти. Не знаєте, як позбавитися від болю в спині під
Як накачати спину будинку без заліза: техніка й вправи тренувань
©Pixabay Якщо ви займаєтеся спортом, то повинні приділяти увагу своїй спині. Вправи на м'язи спини допоможуть вам опрацювати цю частину свого тіла і добитися красивого