Кращі вправи для тих, хто боїться перестати займатися спортом
07.04.2019 544 0 newsdaily.org.ua

Кращі вправи для тих, хто боїться перестати займатися спортом

В закладки

Кращі вправи для тих, хто боїться перестати займатися спортом

©Wavebreakmedia/iStock

Чи знаєте ви, що певні цікаві вправи можуть підвищити ефективність вашої тренування? Навіть якщо ви новачок в спорті, зовсім не обов'язково дотримуватися перевірених часом основ. Набагато краще додати в своє тренування нетрадиційні вправи, які дадуть приголомшливий результат. Care2 ділиться незвичайними, але високоефективними вправами для професіоналів і новачків у спорті. Включивши їх в свою повсякденну тренування, ви зможете швидше досягти поставленої мети.

Вміст матеріалу

Цікаві вправи для самостійних тренувань

Вправа №1

Встаньте на коліна. Партнер повинен тримати ваші гомілки. Випряміть спину, напружте сідниці і прес. Повільно переміщайте вагу тіла вперед. Ваше фінішне положення буде нагадувати віджимання на ліктях. Відштовхніться долонями від підлоги і поверніться у вихідне положення. Зробіть 3-5 підходів по 5 разів.

Вправа №2

Зафіксуйте еспандер на тренажері-кросовері на рівні сідниць. Зробіть 2 кроки вперед і натягніть еспандер так, щоб він опинився між ваших ніг, руки опустіть вниз. Поставте ноги трохи ширше плечей, тримайте краю еспандера руками. Зберігайте хребет в нейтральному положенні. Відводячи стегна назад, нахиліть корпус вперед. Коліна злегка зігніть. Поверніться у вихідне положення, стискаючи сідниці. Зробіть 3 підходи по 10-15 разів.

Вправа №3

Встаньте спиною до лави. Підніміть ліву ногу і помістіть її на лаву, зігнувши коліно під прямим кутом. Зберігаючи тіло у вертикальному положенні виконуйте присідання на одній нозі. Ліве коліно повільно опускайте до підлоги. Поверніться у вихідне положення і повторіть вправу. Зробіть 8-15 повторень на кожну ногу.

Вправа №4

Зафіксуйте еспандер на тренажері-кросовері на рівні вашого обличчя. Витягнутими руками візьміться за краї еспандера і натягніть їх. Злегка відкиньтеся назад, тримаючи спину прямою. Зігніть руки в ліктях і потягніть їх назад, наскільки це можливо. Потім знову витягніть руки перед собою. Зробіть 2-3 підходи по 10-15 повторень.

Вправа №5

Зафіксуйте еспандер на тренажері-кросовері на рівні грудної клітини. Візьміть еспандер обома руками, розгорнувши тіло на 45 градусів вліво. Натягніть еспандер і витягніть руки вперед. Затримайтеся в цьому положенні на декілька секунд, потім притисніть руки до грудей. Зробіть 2-3 підходи по 10-15 повторень.

Вправа №6

Встаньте спиною до лави. Підніміть ліву ногу і помістіть її на лаву, зігнувши коліно під прямим кутом. Візьміть в руки гантелі. Повільно нахиляйте корпус вперед, згинаючи опорну ногу. Руки тягніть до підлоги. Спину зберігайте в нейтральному положенні. Поверніться у вихідну позицію і повторіть. Зробіть 3 підходи по 8-15 разів.

Вправа №7

Прийміть положення віджимання, тримаючи в руках гантелі. Зігніть ліву руку в лікті і підтягніть до грудей, перенісши вагу тіла на праву сторону, потім поверніться у вихідне положення. Зігніть праву руку в лікті і підтягніть до грудей. Продовжуйте чергувати підйоми рук. Зробіть 2-3 підходи по 10-15 разів з кожної сторони.

Додайте перераховані вище цікаві вправи в свою програму тренувань. З їх допомогою ви зможете пропрацювати всі м'язи тіла, а також домогтися найкращих спортивних результатів.

Читайте також Як схуднути в області живота: 5 умов, без яких не вдасться отримати прес

Кращі вправи домашньої кругової тренування від професійного тренера
Професійний тренер, instagram-блогер Алла Самодурова розповідає про простій круговій тренуванні, яку можна робити вдома. Якщо ви ще не почали свій шлях у спорті – ця
13 трюків для поліпшення тренування
©jacoblund/IStock Якщо ваші тренування стали занадто нудними й передбачуваними, необхідно внести в них трохи різноманітності. Сьогодні ми розповімо вам, як поліпшити свої
9 секретів сексуальності знаменитостей
9 секретів сексуальності знаменитостей
9 секретів сексуальності знаменитостей
24.05.19 Поради про саморозвиток
©alphacoders.com Знаменитості, яких ми бачимо на екранах і обкладинках глянцевих журналів, як правило, відрізняються приголомшливими формами і красою. Сьогодні ми
7 щоденних звичок, які допоможуть бути краще на тренуваннях
© IStock Наскільки добре ви викладаєтеся під час тренування? Віддаєтеся чи повністю чи шкодуєте себе? Іноді під час тренувань ми даємо слабинку» і вирішуємо, що з нас вже
Як накачати попу: міфи, які заважають вирости "п'ятій точці"
© undrey/iStock Якщо ви не знаєте, як накачати сідниці, не поспішайте засмучуватися. Насправді, це не так складно, як може здатися. Є ефективні домашні вправи для
Корисні речі, які допомагають поліпшити тренування
©jacoblund/IStock Хочете підвищити ефективність своїх тренувань? Тоді вам варто задуматися не тільки про техніку виконання вправ, але і про необхідне спорядження, яке