Ефективні вправи, які допоможуть візуально збільшити груди
19.04.2019 708 0 newsdaily.org.ua

Ефективні вправи, які допоможуть візуально збільшити груди

В закладки

Ефективні вправи, які допоможуть візуально збільшити груди

© Antonio_Diaz/IStock

Важко буде знайти жінку, яка абсолютно повністю задоволена формою і розміром своїх грудей. Багатьом здається, що виправити цей недолік можна тільки за допомогою пластичної хірургії. Поїдання капусти, вживання спеціальних таблеток, втирання кремів — все це неефективно, а часом і зовсім небезпечно! Тут знадобляться ефективні вправи для грудей.

Редакція Newsdaily.org.ua пропонує запастися терпінням і спробувати візуально збільшити груди за допомогою ефективних вправ.

Вправа №1

Стати рівно, ноги розставте на ширину плечей, корпус прямий. Долоні покладіть перед собою таким чином, щоб лікті виявилися на рівні грудей. Дорахувавши до 3-х, стискаємо долоні з усієї сили, плавно опускаючи руки. Повторіть 10 разів.

Вправа №2

Вибираємо вподобаний дверний проріз і стаємо біля нього. Вихідне положення: поверніться спиною до 1-ї із стійок, а руками упріться в протилежну. Далі почніть тиснути стійку, ніби хочемо її пересунути. Впливаємо протягом 60 секунд. Потім виконуємо нахил вперед і знову тиснемо стіну 1 хвилину. Вправу повторіть 3 рази.

Вправа №3

Стоїмо прямо, ноги розставлені на ширину плечей. Зігнуті в ліктях руки підніміть до рівня особи, разом з цим слідкуйте за їх паралельністю підлозі. Далі сцепливаем пальці в замок і намагаємося розводити руки по сторонам. Повторити 10 разів.

© jacoblund/IStock

Вправа №4

Візьміть гантелі в руки, ноги на ширині плечей. Трохи зігніть руки в ліктях і починайте імітувати ними рухи, що нагадують помах лижних палиць. Біжіть так протягом хвилини. Потім потрібно підняти руки на рівень грудей, затримати на кілька секунд опустити. Повторюйте цю частину 6 раз, а всі вправа — 3 рази.

Вправа №5

Лягайте на спину, покладіть руки з гантелями у грудях. Починайте різко піднімати і опускати руки, повторіть до восьми разів за 1-н підхід. Загальна кількість підходів — 3.

© MangoStar_Studio/IStock

Вправа №6

Сядьте на стілець з прямою спиною, візьміть гантелі в руки. Лікті притисніть до боків і розведіть руки по сторонам. Різким рухом приберіть лікті від боки, підніміть їх вгору під прямим кутом. Затримайте їх на пару секунд і опустіть. За один підхід потрібно повторити до 12 разів, повний цикл вправ — 3 рази.

Вправа №7

Поверніться обличчям до стіни і упріться в неї руками. Почніть тиснути сильніше, немов хочете зрушити стіну з місця. Постійно слідкуйте за спиною, щоб вона була рівною. Вправа виконується за 2 хвилини 3 рази.

Вправа №8

Займіть положення лежачи, упершись долонями і носками в підлогу. Виконуйте віджимання повільно, поступово збільшуючи кількість повторень від 2 до 20.

Читайте також Вправи китайської гімнастики Цзяньфэй для схуднення

4 суперупражнения, які допоможуть підтягнути груди
© Shape Magazine Давайте будемо реалістами: "ніщо, крім пластичної операції або набору зайвої ваги, не може збільшити жіночі груди, але зробити її візуально більше і
Як накачати жіночі груди в домашніх умовах
© andriano_cz/iStock Кожна дівчина мріє про красиве і пружною грудей, але, на жаль, виправити форму або збільшити розмір одними лише вправами неможливо. Справа в тому, що
5 вправ для рук, які рекомендує колишній тренер Ріанни
©Hdqwalls Знайти прекрасне, підтягнуте тіло співачка Ріанна зуміла з допомогою одного із своїх фітнес-тренерів по імені Діда Лагри. Портал Health представляє кращі вправи
5 причин, чому дівчатам важливо качати грудні м'язи
© newhealthguide.org Багато дівчат ігнорують в спортзалі тренажери, допомагають прокачати грудні м'язи. Згідно поширеній думці, такі тренування можуть призвести до
Як дівчині з допомогою спорту сформувати красиву груди
© dima_sidelnikov/iStock Для того, щоб мати красиву груди не обов'язково збирати гроші на пластичну операцію, досить записатися в спортзал або виконувати вправи вдома.
Топ-10 вправ, які покращують груди
© Livestrong.com Кожна жінка мріє про красивою і пружною грудей. Звичайно, змінити їх форму і збільшити їх розмір з допомогою тренування не вийде, але ми знаємо, як за