Який купити для схуднення найкраще вживати дівчатам
07.05.2019 545 0 newsdaily.org.ua

Який купити для схуднення найкраще вживати дівчатам

В закладки

Який купити для схуднення найкраще вживати дівчатам

© S_Chum/iStock

Ще зовсім недавно спортивне харчування вважалося шкідливої хімією для перекачаних пауерлифтеров. Але інформовану сучасне суспільство розібравшись у тонкощах. Відтепер протеїнові коктейлі або добавки можна приймати і дівчатам, які хочуть привести свою вагу в норму. Colady допоміг розібратися у видах протеїнових добавок і вибрати кращу для красивих і струнких дівчат!

Візьміть на замітку!

Види протеїну

© Moussa81/iStock

Існує багато видів і підвидів протеїну, які різняться вихідним сировиною і дією на організм. Серед них:

Сироватковий протеїн: отримують з сироватки; швидко засвоюється, підходить для тих, хто хоче наростити м'язову масу; досить економічна ціна.

Казеїн: отримують з звурдженого молока; повільно засвоюється і не має яскраво вираженого анаболічного ефекту; ціна досить висока.

Соєвий протеїн: ідеальний для вегетаріанців, так як він рослинного походження; не має анаболічного ефекту, зате має антикатаболический ефект; недорогий.

Багатокомпонентний протеїн: має найвищу концентрацію амінокислот; універсальний, підходить для сушки«; середня швидкість засвоєння.

Пшеничний протеїн: досить рідкісний, недорогий; має гіркий присмак, засвоюється з середньою швидкістю.

Яловичий протеїн: швидко засвоюється, має м'ясний присмак, не містить глютену і лактози; досить дорогий.

Читайте також Протеїнові суміші, які можуть нашкодити здоров'ю

Кращий вибір для дівчат

© Pexels

Дівчатам, які займаються своїм тілом, також можна пити протеїнові коктейлі. Загальна думка фітнес-тренерів і дієтологів сходиться до того, що для жінок найкраще підходить соєвий протеїн. Але, як і будь-яка добавка, він вимагає певних показань і цілей. Отже, вам необхідний соєвий протеїн, якщо:

  • ви піддаєте організм інтенсивним фізичним навантаженням;
  • ви бажаєте схуднути, але не втратити м'язову масу;
  • у вашому раціоні мало білка;
  • ви хочете зміцнити імунітет і привести в норму рівень інсуліну.

Якщо ж ви страждаєте на захворювання нирок або печінки, вам протипоказаний прийом якого-небудь протеїну, так як він посилює навантаження на ці органи. Протеїн стоїть розвести соком, молоком або водою (не гарячою) і приймати після тренування.

Дівчатам варто також пам'ятати, що прийом протеїнів потрібно узгодити зі своїм лікарем і тренером – вони допоможуть точно розрахувати дозування і час прийому. Не варто самостійно собі «призначати» такі добавки.

Читайте також 2 універсальних протеїнових коктейлю з приготуванням на дому

Корисні факти про протеїні та його вплив на організм
Шкоду або корисний протеїн? Скільки його приймати, щоб не завдати шкоди своєму організму і досягти бажаних результатів. Ці та інші питання задавав собі кожна людина, яка
5 правил застосування жіросжігателя для схуднення
©Moussa81/iStock Часто на певному етапі схуднення і тренувань необхідно почати застосовувати спортивне харчування, яке прискорює обмін речовин і допомагає зрушити процес
Протеїнові коктейлі дійсно небезпечні для здоров'я, і ось чим
© vovashevchuk/iStock Протеїнові коктейлі дуже популярні серед адептів здорового способу життя, оскільки вони зручні, смачні і допомагають швидше наростити м'язову масу.
Протеїнові суміші, які можуть нашкодити здоров'ю
© S_Chum/iStock Аспарагінова та глютамінова кислоти — це компоненти гідролізувати протеїнових сумішей і экситоксины, які вбивають нейрони і сам мозок. Редакція SUPER.UA
2 універсальних протеїнових коктейлю з приготуванням на дому
© Wavebreakmedia/iStock Протеїнові коктейлі корисні не тільки тим, хто прагне наростити м'язову масу, але і тим, хто просто піклується про своє здоров'я і фігуру.
Як правильно вибрати і приймати протеїн
© Moussa81/iStock Білкові добавки є одними з найбільш популярних добавок на планеті. Люди використовують їх з різних причин, в тому числі для нарощування м'язової маси,