Вправи пілатесу, які нешкідливі для вагітних
27.04.2019 518 0 newsdaily.org.ua

Вправи пілатесу, які нешкідливі для вагітних

В закладки

Вправи пілатесу, які нешкідливі для вагітних

©Wavebreakmedia/IStock

Уроки пілатесу відмінно підходять для майбутніх мам: завдяки цій дисципліні поліпшується самопочуття вагітних і нормалізується гормональний фон. Експерти рекомендують майбутнім мамам займатися пілатесом в спокійному темпі 3-4 рази в тиждень, регулюючи кількість повторень кожної вправи у відповідності з вашими можливостями та терміном вагітності.

Якщо ви хочете зайнятися пілатесом під час вагітності, зверніть увагу на представлені нижче вправи.

Перший триместр

Твіст. Сідайте на килимок, випряміть спину, схрестіть ноги, покладіть долоні на коліна. Тягніться головою до стелі, плавно скручуючи корпус вправо. Витягніть вперед ліву руку і заведіть за праве коліно. Утримуйте позу кілька секунд. Поверніться у вихідне положення і повторіть скручування в іншу сторону.

Зведення лопаток. Сядьте на підлогу, схрестіть щиколотки і розведіть коліна в сторони. Руки відведіть в сторони, долоні поверніть вгору. Зігніть лікті і опустіть їх вниз, з'єднуючи лопатки. Повільно поверніться у вихідне положення і повторіть.

Вправа «Кішка». Встаньте на карачки, тримайте спину прямою. На вдиху округліть спину і опустіть голову вниз. На видиху поверніться у вихідну позицію і повторіть вправу.

©fizkes/IStock

Другий триместр

Вправа «Жаба». Встаньте на коліна, спираючись долонями на підлогу. Повільно відведіть стегна по сторонах, розводячи коліна і опускаючись до підлоги внутрішньої частини стегон. Бережіть спину прямою. Утримуйте позу 7-10 секунд.

Ягодичный місток. Лягайте на спину, зігніть коліна, руки розташуйте вздовж корпусу. Повільно виштовхує таз вгору, зберігаючи спину рівною. Спирайтеся на лопатки, плечі, долоні. Затримайтеся в цій позі на кілька секунд, потім плавно опуститеся і повторіть вправу.

©Wavebreakmedia/IStock

Третій триместр

Вправа «Пила». Сідайте на килимок, випряміть спину, ноги розведіть, шкарпетки потягніть на себе. Розправте Руки по сторонам, виконайте плавне скручування корпусом вправо. Поверніться у вихідне положення і повторіть скручування в іншу сторону.

Зведення стегон. Сядьте на килимок, зігніть коліна і відведіть корпус злегка назад. Руки розташуйте за спиною і спирайтеся на долоні. Розташуйте кільце для пілатесу між стегон. Повільно стискайте і розтискайте стегнами кільце. Повторіть необхідну кількість разів.

©fcscafeine/IStock

Візьміть на замітку перераховані вище вправи пілатесу і виконуйте їх під час вагітності. Якщо відчуєте слабкість або неприємні відчуття, негайно завершуйте заняття.

20-хвилинний пілатес, який ефективно допомагає вагітним і мамам
© pilatesnearyou.co.uk В інтернеті досі точаться суперечки, чи можна вагітним жінкам займатися пілатесом. Проте жоден лікар не буде заперечувати, що рух потрібно кожній
Міжнародний день йоги: асани і поради для легкої вагітності
Щорічно, починаючи з 2014 року, 21 червня у світі відзначається Міжнародний день йоги — досить знайомий і улюблений багатьма свято в ім'я любові до здорового способу
Класичні вправи в пілатесі, з якими ви поступово отримаєте спортивну фігуру
© Wavebreakmedia/iStock Пілатес – система вправ, на перший погляд, схожа на йогу. Але при всіх загальних рисах, базові вправи відрізняються . Пілатес покращує роботу
Вправи для збереження фігури, які безпечні навіть для вагітних
© Ridofranz/iStock Бути у формі хочуть і вагітні жінки, щоб після пологів швидше повернути колишню вагу. Відомо, що деякі вправи можуть бути небезпечними і не є
Вакцинація для вагітних: які щеплення потрібні майбутнім мамам в 2018-2019 році
© Jovanmandic/iStock Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун розповіла важливою вакцинація вагітних. Крім того, вона назвала, які щеплення
Йога для вагітних: чи потрібна вона вам і який з неї толк
©Vasyl Dolmatov/IStock В очікуванні дитини багато жінок хочуть залишатися активними і допомогти їм у цьому може вагітна йога. Однак, багато хто задається питанням,