План тренування тіла на місяць, на який потрібно всього 20 хвилин в день
14.06.2019 780 0 newsdaily.org.ua

План тренування тіла на місяць, на який потрібно всього 20 хвилин в день

В закладки

План тренування тіла на місяць, на який потрібно всього 20 хвилин в день

© lograstudio/Pixabay

В сучасному ритмі життя дуже важливо не забувати про тренування, які допомагають тримати тіло в тонусі і заряджають енергією. Якщо у вас немає часу на виконання вправ в спортзалі – робіть їх в домашніх умовах. Так ви проведете час з користю і встигнете зробити всі заплановані справи.

Далі ви побачите план тренування, який всього лише за 20 хвилин в день прокачає всі м'язи тіла.

Вправа № 1: планка через випад

Виконання: поставте руки через випад на підлогу і станьте в планку (при виконанні напружуйте прес). Далі поверніться у вихідне положення і повторіть. Зробіть 2 підходи по 60 секунд. Відпочинок між підходами – 20 секунд.

© tacofleur/Pixabay

Вправа № 2: ковзаняр

Виконання: станьте в планку. Далі зробіть нахил з прямою спиною на одній нозі і діагональне скручування до опорної нозі. Вправу виконуйте, змінюючи положення на правій і лівій ногах. Зробіть 2 підходи (1-2 хвилини).

Вправа № 3: широка планка

Виконання: станьте в планку, широко розставте руки. Далі напружуйте прес і зводите лопатки, не піднімаючи плечей. Зробіть 1 підхід (60 секунд).

© sabinemondestin/Pexels

Вправа № 4: кардіо віджимання

Виконання: станьте в планку, широко розставте руки і починайте робити віджимання на грудні м'язи. Потім у стрибку перейдіть на віджимання на трицепс. Зробіть 2 підходи по 15-20 змін положень.

Вправа № 5: випади

Виконання: станьте прямо, ноги на ширині таза. Далі зробіть крок вправо, одночасно зробивши присед на праву ногу (ліва пряма). Поверніться у вихідну позицію і виконайте випад вліво. Необхідно зробити 1 підхід по 20-30 разів.

© lograstudio/Pixabay

Вправа № 6: V-стабілізація

Виконання: ляжте на підлогу, випрямити руки перед собою. Далі починайте одночасно піднімати зігнуті в колінах ноги і торс до кута 90 градусів в тазостегновому суглобі. Зробіть 1 підхід (60 секунд у швидкому темпі).

15-хвилинна вогняна тренування на випадок, якщо потрібно спалити багато калорій
© bruce mars/Pexels Якщо у вас немає часу ходити в спортзал – тренуйтеся вдома. Є кілька вправ, які всього лише за 15 хвилин в день подарують вам ідеальні параметри.
5 вправ, які прокачають п'яту точку
Якщо ви мрієте про ідеальних сідницях, але немає часу на тренування у спортзалі, то можете виконувати вправи вдома. Цей комплекс допоможе швидко і за короткі терміни
5 вправ, з якими ви точно почнете качати прес будинку
© picjumbo.com/Pexels У деяких немає часу відвідувати спортзал або немає можливості займатися з тренером. Це не проблема, адже існують вправи, які можна робити вдома і
5 вправ чемпіонки світу з тенісу, які збережуть відмінні форми
© Pinterest Даніела Хантухова – відома тенісистка, поділилася з Women Fitness вправами, які допомагають тримати тіло в тонусі. Вона розповіла про те, як залишатися у
Скільки стояти в планці: вчені виявили максимально корисний час вправи
© capdesign /iStock Знайомі з вправою «планка»? Проста, але дуже ефективна планка здатна прокачати м'язи всього тіла. Гарний прес, стрункі ноги і підтягнуті руки – це все
4-хвилинне тренування табата, яка допоможе вам схуднути
© Блог Віталія Сорокіна Спеціальна тренування табата допомагає за короткий термін позбутися від зайвих кілограмів. Всього за 4 хвилини в день можна привести в порядок