8 лайфхаков, які допоможуть перемогти біль у коліні
12.05.2019 395 0 newsdaily.org.ua

8 лайфхаков, які допоможуть перемогти біль у коліні

В закладки

8 лайфхаков, які допоможуть перемогти біль у коліні

© AndreyPopov/iStock

У якийсь момент в нашому житті всі ми потребуємо медичної допомоги. Більшість населення старше 40 років страждає від легкої до гострого болю в коліні. Це ще більше посилюється з віком, і з часом ця біль може призвести до погіршення ходьби.

Болю в коліні можуть виникати із-за різних причин, таких як розтягнення зв'язок під час гри або бігу, м'язовий біль, але артрит є загальною причиною болів в колінах. У разі гострого болю рекомендується відвідати лікаря, але при легкому або помірному болю ви можете спробувати деякі з домашніх засобів.

Редакція Newsdaily.org.ua наводить приклади альтернативних методів лікування, які допоможуть перемогти біль у коліні.

1. Рис

©Pixabay

Як це не дивно, рис може бути корисний при лікуванні болів в колінах. Цей основний продукт для більшості азіатських країн, корисний при лікуванні також розтягнень. Часто ми травмується в результаті викривлення ноги, важкого падіння і т. д. В цьому випадку рис можна використовувати в якості домашньої першої допомоги для полегшення больових точок.

Щоб використовувати це домашнє засіб, вам потрібно докласти на коліно мішок із замороженим рисом. Тримайте його протягом декількох хвилин. Крім того, якщо у вас не вистачає льоду, тоді пакет будь-яких заморожених овочів може стати в нагоді при лікуванні болю в коліні. При використанні такого компресу, тримайте ногу високо.

2. Tai Chi

© Wavebreakmedia/iStock

Щоб зменшити біль у коліні, необхідно поліпшити гнучкість і рівновагу. Для цього стародавні китайське засіб захисту Tai Chi виявилося дуже ефективним. Згідно з дослідженням, опублікованим дослідниками артриту та ревматизму, встановлено, що Tai Chi корисний для людей, які страждають остеоартритом. Це допомагає зменшити біль і збільшує діапазон рухів. Це вправа для розуму і тіла, яка відмінно допомагає з хронічним болем.

3. Контролювання ваги

© Naser Chawroka/Flickr

Однією з основних причин гострого болю в коліні є ожиріння. Чим більший приріст маси, тим більше посилиться біль. Тому важливо контролювати вагу тіла. Виконання вправ щодня може допомогти у зменшенні болю в колінах. Важливо не тільки управляти вагою свого тіла, але і робити регулярні вправи для зміцнення ніг.

4. Тепла і холодна терапія

© AndreyPopov/iStock

Протягом століть лікарі рекомендували використовувати холодну терапію для лікування артриту та помірному болю в коліні. Пацієнти з артритом часто зменшують ступінь своїх рухів з-за страху загострення болю. Це може, однак, привести до посилення спазмів у суглобах. В такому випадку використання грілки на коліні може забезпечити значне полегшення. Холодний компрес допомагає зменшити набряклість і саму біль. Якщо ви постраждали від травми коліна, рекомендується використовувати пакет з льодом протягом перших 24 годин. Ви можете навіть чергувати холодний і гарячий компрес по мірі необхідності.

5. Трав'яна мазь

© S847/iStock

Вчені виявили, що мазі з імбиру, кунжутного масла, кориці і мастики ефективна при лікуванні болю при артриті. Вони також ефективні, як будь-який інший крем для артриту, доступний на ринку, який містить саліцилат.

6. Кора верби

© YouTube

У 2001 році в опублікованому дослідженні говориться, що люди, які страждають на артрит, зменшили біль у колінах після використання кори верби. Екстракт кори верби зазвичай використовується для лікування запалення, лихоманки і болю. Краще уникати використання кори верби, якщо у вас алергія на аспірин або якщо ви приймаєте разжижители крові. Крім того, дітям до 4 років таке лікування протипоказане.

7. Екстракт імбиру

© Couleur/Pixabay

Цей овоч може бути доступний у формі імбирного кореня, чаю або добавок. В основному він використовується як спеція в кулінарії. Його лікувальні властивості полегшують нудоту і розлад шлунка. Однак імбир показав свої ефективні результати при лікуванні артриту і полегшенні болю.

8. Глюкозамін і хондроїтинсульфатів

Комерційна реклама за останні два десятиліття зробила хондроітин і глюкозамін сульфат кращим засобом для здорових суглобів. Дослідження довели, що комбінація обох елементів показала ефективні результати при лікуванні остеоартриту при легкого до помірного болю. Крім того, люди, які страждають від гострого болю, також відзначили позитивні результати.

Що робити, якщо турбує біль в коліні: поради та симптоми
©Pixabay Що робити, якщо вас турбує біль у коліні? У більшості випадків ви зможете полегшити свій стан самостійно. Сайт NHS розповів, що для цього потрібно робити. Вміст
4 способи полегшити біль у колінах
© Srisakorn/IStock Коліно – суглоб, на який щодня припадає велике навантаження. Якщо ви відчуваєте біль в коліні протягом тривалого періоду часу, зверніться до лікаря:
3 поширені травми бігунів і методи їх лікування
©lzf/IStock Зайнятися бігом можна в будь-якому віці. Хоча він і не вимагає спеціального обладнання, людське тіло схильне до травм. Це може статися, якщо вибирається
6 лайфхаков, які позбавлять від болю в попереку
© spukkato/IStock Згідно з дослідженнями, майже 80% людей в якийсь період свого життя відчувають гостру біль в попереку і причин тому може бути безліч: сидячий спосіб
Чому болить в боці праворуч при бігу і що робити, щоб біль минув
© grinvalds/iStock Чи знайома вам колючий біль, що з'являється під час бігу? Напевно, кожен відчував цю різку біль у боці. І неважливо, бігаєте ви на стадіоні або
Чому болять п'яти: причини і методи лікування
© catinsyrup/iStock Багато людей задаються питанням, чому болять п'яти. Біль зазвичай виникає під п'ятою або позаду неї, де ахіллове сухожилля з'єднується з п'ятковою