12 продуктів, які не слід їсти перед тренуванням
23.03.2019 608 0 newsdaily.org.ua

12 продуктів, які не слід їсти перед тренуванням

В закладки

12 продуктів, які не слід їсти перед тренуванням

© theconversation.com

Серйозні тренування вимагають серйозного ставлення до режиму харчування і продуктів, які ви вживаєте. Перед тренуваннями дієтологи рекомендують вжити 200-300 калорій (жирів, білків та вуглеводів), щоб дати організму «паливо» для виконання майбутньої навантаження.

З'їдаючи «неправильні» продукти перед тренуванням, ви знижуєте її ефективність і свою витривалість в рази! Запам'ятовуйте ці продукти!

Хумус

©Pixabay

Незважаючи на те, що це цілком корисна їжа, закуску з нуту не варто вживати перед походом до зали з-за високого вмісту сложноусвояемых вуглеводів. Це може викликати підвищене газоутворення і здуття.

Лляне насіння

©Pixabay

Цей продукт є відмінним джерелом клітковини, але вживання цих насіння перед тренуванням не принесе користь. В принципі, будь-які насіння не рекомендуються до вживання перед тренуванням. Краще додати трохи насіння в салат на вечерю.

Молочні продукти

©Pixabay

Йогурти, сири, молоко – продукти для вживання після тренування в спортзалі. Високий вміст жирів може викликати млявість і підвищити кислотність шлункового соку під час навантаження.

Продукти з високим вмістом солі

© Didgeman/Pixabay

Чіпси, солоні горіхи, крекер і інші перекуси негативно вплинуть на водний баланс організму. Затримка рідини в організмі додасть навантаження на серце під час тренування.

Свіжі овочі

© Pixabay

Мабуть, єдиний час, коли не варто їсти свіжі овочі – перед тренуванням. Клітковина повільно перетравлюватися, і, в поєднанні з фізичним навантаженням, може викликати здуття живота і підвищене газоутворення.

Спеції

©monticelllo/IStock

Рух під час тренувань може спровокувати зворотний рух їжі з шлунку в стравохід. Відповідно, спеції, потрапляючи у стравохід, викликають печію.

Протеїнові батончики

© pinterest.es

Найчастіше, за такою назвою ховаються звичайні солодкі батончики з підвищеним вмістом протеїну. І, якщо вміст цукру перевищує норму (1 г цукру на 1 г протеїну), ви ризикуєте втратити всі сили посеред тренування.

Яйця зварені круто

© Trang Doan/Pexels

Крім високого вмісту протеїнів, яйця також багаті вуглеводами. Така їжа досить довго перетравлюється, а це означає, що під час тренування шлунок все ще буде зайнятий роботою. Це може викликати спазми і порушення в процесі травлення.

Кавові напої з високим вмістом цукру/жирів

©Thongsuk Atiwannakul/IStock

Якщо це не звичайний чорний кава з невеликою кількістю молока і цукру – утримайтеся! Чорний кава ідеальний для вживання перед фізичними навантаженнями, так як він додає енергії та притуплює больові відчуття. Але якщо в напої присутні жирні вершки і сиропи – травлення сповільниться, і рівень енергії помітно знизиться.

Фруктові фреші

©Pixabay

Навіть незважаючи на абсолютну натуральність, свіжовичавлені фруктові соки містять багато цукрів, які порушують загальний баланс цукру в крові. Краще з'їсти фрукт цілком!

Суміші сухофруктів, цукат і горіхів

© Quanthem/IStock

Готові суміші для перекусів виглядають дуже заманливо і цілком натурально. Так і хочеться взяти пакетик або стаканчик такої суміші і з'їсти по дорозі в спортзал. Але, незважаючи на всю користь, такий перекус буде довго перетравлюватися, а це несумісно з тренуваннями.

Випічка

congerdesign

Мафіни, печива, торти – табу перед тренуванням! Високий вміст цукру, рафінованого борошна і вершкового масла не принесуть користі і в звичайний час, а перед спортзалом шкоду подвоюється!

Слідкуйте за раціоном до і після тренувань – це допоможе вам збільшити їх ефективність і швидше досягти бажаних результатів!

Що є до і після тренування, – поради дієтолога
© Pixabay/Pexels Відмінна тренування починається до того, як ви заходите в тренажерний зал. Багато хто забуває про правильне харчування, хоча це одна з головних складових
4 варіанти перекусів перед тренуванням
© mybeautygym.com Не знаєте, що краще всього з'їсти перед тим, як йти в спортзал? Те, що ви вживаєте в їжу перед фізичними навантаженнями, має велике значення! Пропонуємо
10 перекусів перед тренуванням і їх вплив на організм
Багато любителів спорту віддають перевагу інтенсивним кардіо навантажень в гонитві за схудненням і спроби спалити максимальну кількість жиру. Однак, якщо ви робите це не
Через скільки часу після їжі можна тренуватися: гід по правильному розкладом
©Pixabay Кожен поважаючий себе спортсмен знає, що їжа перед тренуванням заборонена. Якщо не дотримуватися цього правила, то можна заробити дискомфорт у шлунку, швидку
10 порад щодо харчування, якщо ви займаєтеся спортом
© macniak/IStock Тренування стануть ще ефективніше, якщо ви будете правильно харчуватися і стежити за своїм раціоном. Він залежить від того, яку ви мету перед собою
Що їсти перед тренуванням, щоб швидше спалити жир
© bernardbodo/iStock Тренування і правильне харчування – дві взаємопов'язані речі. Для того, щоб схуднення стало можливим, потрібно приділяти увагу кожній з них. Якщо ви