Вправи для спалювання жиру, які ви можете робити вдома
19.04.2019 781 0 newsdaily.org.ua

Вправи для спалювання жиру, які ви можете робити вдома

В закладки

Вправи для спалювання жиру, які ви можете робити вдома

© Loe Moshkovska/Pexels

Якщо ви хочете схуднути, але вам не вистачає часу для відвідування залу, то почніть тренуватися вдома. На щастя, позбавитися від зайвого жиру можна і без дорогого обладнання. Єдина умова – активна щоденна робота. Ось кращі вправи для боротьби із зайвою вагою.

Бурпи

Встаньте рівно, розташувавши ноги на ширині плечей. Присядьте і покладіть долоні на підлогу перед собою. Потім різким рухом відкиньте ноги тому, щоб опинитися в положенні для віджимань. Виконайте 1 віджимання і поверніть ноги у вихідне положення. Тепер виконайте стрибок вгору. Ефективність цієї вправи безпосередньо залежить від темпу роботи. Повторіть 10-20 разів.

© 3weekdiet.com

Присідання і стрибки

Розташуйте ноги трохи ширше, ніж ширина ваших плечей. Виконайте присідання, зігнувши коліна під кутом 90 градусів. Потім відштовхніться п'ятами і підстрибніть вгору максимально високо. Повторіть вправу 10-15 разів.

Випади

Зробіть випад правою ногою вперед, зігнувши її під кутом приблизно 90 градусів. В цей час ліве коліно має майже торкатися підлоги. Потім підстрибніть, щоб змінити положення ніг. Попереду повинна виявитися вже ліва нога. Виконайте 15-20 повторень.

© runtastic.com

Присідання і махи ногами

Займіть вихідну позицію, розташувавши ноги на ширині плечей. Потім виконайте присідання, опустившись в максимально низьку точку. Повернувшись в початкове положення, підніміть праву ногу вгору, не згинаючи її в коліні. Після наступного присідання потрібно повторити рух лівою ногою. 15-20 повторень буде достатньо.

Читайте також: Тренування з найвищою інтенсивністю для швидкого спалювання калорій

Стрибки на скакалці

Стрибки на скакалці – це одне з кращих вправ для спалювання жиру. Ви можете виконувати різні варіації стрибків, але робота повинна проходити в максимально високому темпі. 30-хвилинне тренування забезпечує спалювання 300-450 калорій.

© Hi-Photo/IStock

Стрибки

Встаньте рівно, розташувавши ноги разом. Виконайте високий стрибок вгору, піднявши руки і розвівши ноги ширше, ніж ширина ваших плечей. Після такого стрибка ви повинні повернутися в початкову позицію. Працюйте протягом 2-3 хвилин.

Підйоми ніг у стрибку

Встаньте рівно, розташувавши ноги на ширині плечей і зігнувши лікті. Потім виконайте стрибок, під час якого підніміть праве коліно, щоб воно досягло лівого ліктя. Повторіть для лівої ноги. Виконуйте вправу протягом 2 хвилин.

© jacoblund/IStock

Віджимання

Займіть положення планки, розмістивши долоні строго під плечима. Потім зігніть лікті, щоб опустити корпус в максимально низьку точку. Ваша груди майже торкнутися підлоги. Повторіть 10-15 разів.

Читайте також: Корисні вправи, які треба робити з самого ранку

4 вправи, від яких приголомшливий ефект для тіла
© Antonio_Diaz/IStock Щоб отримати ідеальне тіло, потрібно регулярно працювати в залі на протязі довгого часу. Але якщо вам потрібно прибрати жирові відкладення в
5 супер вправ, з якими швидко згорає жир
© undrey/IStock Якщо ви хочете схуднути, то вам доведеться переглянути своє ставлення до харчування. Але це тільки перший крок. Щоб зменшити вагу, потрібно щодня
Список тренувань, які можна зробити навіть в самий завантажений день
© undrey/IStock У кожного з нас бувають дні, коли дійсно складно знайти час для фітнесу. Але пропускати тренування все-таки не варто, адже буде дуже прикро втратити вже
Топ-7 вправ, щоб побудувати м'язову мускулатуру
© Aleksander Kaczmarek/IStock Щоб наростити м'язи, вам не обов'язково працювати з великою вагою. Існують ефективні вправи, які дозволяють досягти вражаючих результатів,
Ефективні вправи для кардіотренування будинку
Тренери зі всього світу відзначають ефективність кардіотренувань – тренувань серцевого м'яза. Правда, якщо не підкріплювати заняття спортом правильним харчуванням, то
Вправи на спалювання жиру, які дозволять вам пишатися собою
© g-stockstudio/iStock Активні рухи – це єдиний ефективний спосіб позбутися від зайвого жиру. Такі тренування не відберуть у вас багато часу, адже вони проходять в