8 найбільших життєвих страхів і методи їх подолання
02.03.2019 706 0 newsdaily.org.ua

8 найбільших життєвих страхів і методи їх подолання

В закладки

8 найбільших життєвих страхів і методи їх подолання

©Koldunov/IStock

Як відомо, ваші думки безпосередньо впливають на розвиток подій у вашому житті. Якщо час від часу вас охоплює почуття страху, тривоги і паніки, потрібно знайти причину цього і почати з нею боротися. Сьогодні ми розповімо вам про найбільш поширених людських страхах і методи їх подолання.

Страх №1: Відсутність мети в житті

Зазвичай цей страх заснований на переконанні, що ви можете зазнати поразки в тій чи іншій справі. Кращий спосіб подолати цей страх – переконати себе в тому, що ви досягнете успіху. Для початку вивчіть коло своїх інтересів і визначте те, що приносить вам найбільше задоволення. Робіть те, що любите, і ви обов'язково досягнете успіху у своїх починаннях.

©Kerkez/IStock

Страх №2: Неідеальне тіло

Для початку з'ясуйте, навіщо ви хочете схуднути і як виглядає постать вашої мрії. Замість того, щоб зациклюватися на своїй нездатності схуднути, направте свою енергію на ті аспекти, які ви можете контролювати, наприклад, регулярно тренуєтеся, їжте більше овочів, пийте воду, виключити цукор з раціону і т. д. Головне – робити це з любові до себе, щоб стати ще красивіше, здоровими і енергійними.

Страх №3: Самотність

Страх не зустріти свою любов і прожити життя в самоті народжується у кожної другої людини. Однак багато хто забуває про те, що любов виходить зсередини, вона народжується в нас самих. Це означає, що перш, ніж шукати свою другу половинку, необхідно полюбити самого себе.

©kieferpix/IStock

Страх №4: Бідність

Цей страх зароджується в нас на підсвідомому рівні ще в дитинстві. Багато діти бачать, як їхні батьки ледве зводять кінці з кінцями і рахують кожну копійку, що в підсумку і викликає страх у фінансовому плані. Щоб позбутися цього страху, необхідно скласти чітке уявлення про свій бюджет і знайти способи підвищення доходу. Це можуть бути депозити в банку, заощадження, ще одна робота і т. д. Крім того, не забувайте відкладати 10-20% своїх грошей щомісяця на те, аби в подальшому спрямувати їх у потрібне русло і отримувати пасивний дохід.

Страх №5: Безпліддя

Цей страх часто народжується у жінок на тлі чужих історій, які підсвідомість інтерпретує на свій рахунок. Наприклад, ви чули про жінку, яка страждає від безпліддя і думаєте, що теж саме може статися з вами, але це не так. Однак, навіть якщо таке статися, не забувайте про те, що сучасна медицина не стоїть на місці і у кожного є шанс на одужання.

Страх №6: Розлучення

Якщо ви не вірите в одні стосунки на все життя, ймовірно, ви бачили пари, які розлучилися і тепер думаєте, що ваш шлюб також може завалитися. Не варто забувати про те, що шлюб – це сад, за яким потрібно доглядати, щоб квіти не зів'яли. Якщо зберігати новизну почуттів і не піддаватися повсякденному рутині – ви завжди будете насолоджуватися товариством один одного і зумієте зберегти свої стосунки.

© AntonioGuillem/IStock.

Страх №7: Раптова смерть

Коли ми думаємо про те, що не в силах контролювати, наші страхи починають контролювати нас. Ми не можемо передбачити, коли обірветься чиєсь життя, адже на це впливає безліч чинників і, на жаль, люди не завжди помирають від старості. Однак не дозволяйте цього страху головувати у вашій свідомості. Для початку вам потрібно визнати, що смерть неминуча і примиритися з цією думкою. Якщо ви хочете продовжити своє життя і життя своїх близьких, долучіться до здорового способу життя: харчуйтеся екологічною їжею, займайтеся спортом, проводите час активно. Тоді ви будете знати, що робите все, що від вас залежить.

Страх №8: Невдача

Пам'ятайте, що кожна людина має право на помилки. Будь-який неправильний вибір, невдача або повне фіаско – це урок. Головне – робити з цього висновки і не наступати на одні і ті ж граблі.

©Koldunov/IStock

Сподіваємося, ця інформація допоможе вам подолати свої страхи і стати щасливішими.

Чим відлякати собак: 10 страхів і фобій молодших друзів
© WebSubstance/IStock Собаки можуть страждати від ряду різних страхів і фобій. Ці фобії можуть мати безліч причин, у тому числі відсутність ранньої соціалізації,
Суперсила: 3 види страху і способи боротьби з ними
© RobertBreitpaul/iStock У якийсь момент нашого життя ми всі відчули страх. З еволюційної точки зору страх — це вбудований механізм, високоефективна система попередження,
Дитячий страх. Як перестати боятися відвідування стоматолога
© keywordlister.com Тисячі людей по всьому світу стикаються з певними фобіями, які так або інакше впливають на їх життя. Хтось боїться замкнутого простору, хтось
Чому виникає страх і як його уникнути
Чому виникає страх і як його уникнути
Чому виникає страх і як його уникнути
06.05.19 Поради про саморозвиток
© Pixabay/Pexels Бути безстрашним — означає знати, як використовувати страх. І щоб зробити це, вам потрібно зрозуміти декілька хитрощів. Далі ви дізнаєтеся, чому виникає
12 поширених страхів, які заважають нам рухатися далі
© Deagreez/iStock Страх відіграє величезну роль у формуванні того, ким ми стаємо. Він впливає на прийняті нами рішення, дії та результати, яких ми досягаємо. Страх
19 дивовижних речей, які варто зробити в самоті
© AntonioGuillem/IStock Ми настільки занурені в соціальне життя, що іноді забуваємо про необхідність залишатися наодинці з собою. А адже це найкращий спосіб отримати