5 вправ для тренування сідниць в тренажерному залі
24.03.2019 765 0 newsdaily.org.ua

5 вправ для тренування сідниць в тренажерному залі

В закладки

5 вправ для тренування сідниць в тренажерному залі

© undrey/IStock

Домашні тренування – це чудово, але вони не повинні перетворюватися в альтернативу тренажерного залу. Якщо ви хочете поліпшити свої сідниці, то вам все-таки доведеться знайти час для регулярних відвідувань залу. Це не тільки забезпечить доступ до специфічного устаткування, але і зробить вас більш мотивованими.

Ось кілька ефективних вправ для сідниць, які варто виконувати в тренажерному залі.

1. Присідання з опором

Для цієї вправи вам знадобиться гумовий еспандер. Його потрібно розташувати трохи нижче колін. Встаньте рівно, розташувавши ноги на ширині плечей. Руки витягніть перед собою і зафіксуйте спину. Тепер приступайте до виконання присідань. Ви повинні долати опір еспандера, щоб коліна залишалися нерухомими. Повторіть 15 разів.

© nd3000/IStock

2. Присідання «сумо»

Встаньте рівно, розташувавши ноги на ширині плечей. Візьміть гантель обома руками і утримуйте її перед собою. Тепер опустіть корпус максимально низько, зігнувши ноги в колінах і відсунувши сідниці назад. Прослідкуйте, щоб спина залишалася рівною, а п'яти не відривалися від підлоги. Повторіть вправу 20 разів.

3. Випади з додатковою вагою

В якості додаткової ваги краще використовувати штангу. Її вага повинен залежати від загального рівня вашої підготовки. Розташуйте штангу на своїх плечах і зробіть випад вперед лівою ногою. Вона повинна зігнутися під кутом рівно 90 градусів. В цей час праве коліно повинно торкнутися підлоги. Одним рывковым рухом поверніться у вихідне положення і повторіть вправу для іншої ноги. Виконайте по 12 повторень для обох ніг.

© leaf/IStock

4. Бічні випади з вагою

Візьміть в руки гантелі і утримуйте їх біля стегон на опущених руках. Ноги розташуйте трохи ширше, ніж ширина ваших плечей. Тепер зігніть праву ногу в коліні, нахиливши корпус вперед. Одночасно зробіть випад лівою ногою в сторону. Руки повинні залишитися внизу, біля правого коліна. Прослідкуйте, щоб гантелі не торкалися підлоги. Повторіть вправу 15 разів для кожної сторони.

5. Зворотна гіперекстензія

Ляжте на тренажер або відповідну лавку животом вниз. Вхопіться за ручки тренажера або краю лавки руками, зігнувши їх у ліктях. Тепер підніміть ноги до рівня спини і зафіксуйте це положення. Виконуйте вправи в розміреному темпі, без ривків. Повторіть 15 разів.

© redefiningstrength.com

Читайте також: Добірка вправ, яка допоможе ляшкам стати красивими

8 дієвих вправ, щоб отримати пружні сідниці
© freestocks.org Якщо ви не любите виконувати однотипні вправи в тренажерному залі, але при цьому хочете мати підтягнуті сідниці і стрункі стегна — виконуйте цей
9 вправ, які зроблять сідниці пружними
© g-stockstudio/Istock Якщо ви мрієте надати своїм сідницях красиву форму і зробити їх пружними, то почніть працювати над ними прямо зараз. Гарна новина полягає в тому,
5 вправ для новачків, які дозволять ефективно тренуватися вдома
© Wavebreakmedia/IStock Якщо ви хочете поліпшити свою фігуру, але не можете почати займатися фітнесом з-за занадто щільного графіка, то спробуйте домашні тренування.
5 корисних видів присідань для ніг і сідниць
© bernardbodo/IStock Присідання – це одне з найбільш ефективних вправ. З його допомогою можна не тільки привести в порядок сідниці і ноги, але і прискорити метаболізм.
Як позбутися від жиру на животі в домашніх умовах
© iprogressman/IStock Багато людей, що займаються спортом, стверджують, що для того, щоб домогтися гарних результатів, потрібно витратитися на абонемент в тренажерному
4 ексклюзивних вправи з гирями для ніг і сідниць
© Binyamin Mellish/Pexels Коли ви бачите гирі в тренажерному залі, ви, можливо, не знаєте, що з ними робити. Не хвилюйтеся – багато відчувають те ж саме. Спеціально для