Найпопулярніші вправи з м'ячем, від яких тіло буде в захваті
01.05.2019 2 266 0 newsdaily.org.ua

Найпопулярніші вправи з м'ячем, від яких тіло буде в захваті

В закладки

Найпопулярніші вправи з м'ячем, від яких тіло буде в захваті

© Wavebreakmedia/IStock

Фітбол — це універсальний спортивний тренажер і це він довів, коли в 2008 році, на 1-й з всесвітніх спортивних виставок спортивний м'яч назвали найкориснішим винаходом за всю історію існування фітнес-індустрії. І результати, яких досягають тренуються з фітболом, підтверджують це гучне звання.

Редакція Newsdaily.org.ua призводить найпопулярніші вправи з фітболом, які допоможуть вам схуднути, зміцнити вашу поставу, зробити ваші м'язи преса більш рельєфними і просто підняти вам настрій. Обов'язково розімніться перед тренуванням.

1. Підйоми тазу

© fitnessguides.ru

Це вправа тренуємо м'язи преса і нижньої частини спини. Також тут задіюються сідничні м'язи і м'язи ніг. Покладіть фітбол, ляжте перед ним на спину, а ноги закиньте на нього. Стопи не повинні стосуватися гімнастичного м'яча. Тепер піднімайте таз вгору, подкатывая кулю до себе ногами. Досягнувши вищої точки, затримайтеся в ній на пару секунд і поверніться у вихідне положення. Виконайте 10 таких підйомів.

2. Нахили в сторони

© fitnessguides.ru

Лягайте на спину, фітбол розмістіть між ніг і підніміть ноги вгору разом з ним, руками упріться в підлогу. Тепер нахиліть ноги вліво, не відриваючи плечовий відділ від землі, потім виконайте нахил вправо поверніться у вихідну позицію. Зробіть ще 12 повторень.

3. Скручування з фітболом

© fitnessguides.ru

Лягайте на підлогу і затисніть фітбол між ніг. Виконуйте скручування, піднімаючи ноги таз вгору. Під час виконання, втягуйте і напружуйте прес. Виконайте 12 повторів.

4. Зворотні віджимання

© fitnessguides.ru

Упріться руками в фітбол. Не упирайтеся руками в самий край, щоб ваші руки не зісковзнули з м'яча, і ви не отримали травму. Віджимайтеся повільно. Зробіть 12 повторів.

5. Віджимання

© fitnessguides.ru

Прийміть упор лежачи, ноги розташуйте на гімнастичному м'ячі. Повільно віджимайтеся. Вправу можна ускладнювати, розташовуючи ноги ближче до краю м'яча. Виконайте 10 віджимань.

6. Підйоми ніг

© fitnessguides.ru

Прийміть вихідне положення, як і в минулому вправі, тільки ви повинні розташувати ноги якомога ближче до краю м'яча. Тепер піднімайте ліву ногу максимально вгору. Потім поверніться у вихідну позицію. Зробіть по 15 підйомів на кожну ногу.

7. Скручування на м'ячі для фітнесу

© fitnessguides.ru

Ляжте на фітбол, руки схрестіть на грудях. Потім піднімайтеся вгору, продовжуючи тримати руки на грудях. Піднімаючись, ви повинні злегка відкотитися на м'ячі назад, це дозволить вам уникнути падіння з м'яча. Виконайте 10 повторів.

Всі вправи потрібно виконувати один за одним з тією кількістю повторів, яке зазначено. Виконавши всі вправи, ви зробите 1 коло. Після цього відпочиньте 3-4 хвилини і починайте нове коло. Між вправами намагайтеся відпочивати як можна менше. В ідеалі взагалі не відпочивати.

Вправи з м'ячем, які зміцнять ваше тіло
©Liderina/IStock Зміцнити тіло, а також розвинути витривалість, силу і координацію вам допоможуть ефективні вправи із м'ячем, про яких ми сьогодні розповімо. Бічна планка
6 вправ для реальної прокачування преса
© jacoblund/IStock Якщо ви вже задалися питанням, як стати володарем рельєфного живота, тоді ви повинні знати, що все просто і якщо у вас є хоч трохи сили волі, то ви
5 вправ з м'ячем, які будуть корисні вашому тілу
© Pexels/Pixabay Якщо ви використовуєте фітбол тільки для базової тренування, ви дуже швидко його продасте, а ваші спортивні результати залишать бажати кращого. Додавання
Комплекс з гімнастичним м'ячем, який допоможе прокачати все тіло
© shironosov/IStock Тренування з фітболом користуються все більшою популярністю. Але це і не дивно, адже робота з гімнастичним м'ячем не вимагає ніякої специфічної
Варіації планки від знаменитостей, які надихнуть вас на спорт
© jacoblund/IStock Планка — дуже простий, але ефективний спосіб привести свою фігуру в ідеальний стан. Але просто стояти на підлозі в класичній позі і не ворушитися
11 вправ для тих, хто прагне отримати гармонійно прокачану фігуру
© erikreis/iStock Хочете мати гарну фігуру? Перше, що вам необхідно – вправи для преса. Ви приготувалися робити скручування? Киньте цю справу! Вони зовсім не ефективні.