Ефективні вправи для плоского живота круглий рік
31.05.2019 630 0 newsdaily.org.ua

Ефективні вправи для плоского живота круглий рік

В закладки

Ефективні вправи для плоского живота круглий рік

© Deagreez/IStock

Здається, ви все перепробували, щоб ваш живіт знову став плоским і привабливим? Але результату ви не бачите. Є два ключових моменти, які допоможуть вам досягти бажаного – дієта і тренування. Перед тим, як почати займатися спортом, вам потрібно переглянути свій раціон: споживайте більше білка, овочів і фруктів з клітковиною, здорових жирів, складних вуглеводів. Також пийте більше води. Це – перший крок на шляху до схуднення.

При виборі програми для тренування, віддавайте перевагу комплексних вправ: вони працюють з різними групами м'язів. «Скручування» – це занадто просто. Щоб позбутися від жиру в області живота, спробуйте більш складні вправи.

Вправа №1

© muscleandfitness.com

Вихідне положення – як під час віджимання, але руки повинні тримати дві гирі (або гантелі) і спиратися на них. Не піднімайте високо стегна, тіло повинно являти собою пряму лінію. П'яти не торкаються підлоги. Підніміть гирю однією рукою, потім опустіть її. Підніміть іншу гирю. Зробіть від 6 до 8 повторень. Коли ви захочете збільшити навантаження, робіть від 12 до 15 повторень з кожної сторони.

Вправа №2

© popsugar.com

Встаньте прямо, ноги ширше плечей. Візьміть в руки гирі і підніміть їх до рівня грудей. Руки зігніть в ліктях, піднімаючи гирі до підборіддя. Лікті притиснуті до грудей. Опустіться тілом униз, ніби збираєтеся сісти. Затримайтеся на секунду, а потім знову встаньте прямо. Почніть з більш легкої ваги. Коли ви станете сильніше, то зможете збільшити навантаження. Зробіть від 6 до 8 повторень. У більш просунутою версією – робіть від 12 до 15 повторень.

Вправа №3

© Deagreez/IStock

Для цієї вправи вам знадобиться фитнесбол. Прийміть положення, як ніби збираєтеся віджиматися. Руки знаходяться на підлозі, а стопи – на фитнесболе. Ноги зігнуті в колінах. Почніть тягнути коліна до грудей (катаючи до себе фитнесбол), намагаючись не піднімати вгору стегна. Потім витягніть ноги назад, повністю їх розпрямивши. Поверніться у вихідне положення. Зробіть від 10 до 15 повторень.

Вправа №4

© Popsugar

Сядьте на підлогу, зігніть коліна і відкиньтеся назад на 45 градусів. Тримайте руки прямо перед собою. Поверніть тулуб убік, затримуючись в цьому положенні на секунду. Поверніться у вихідне положення і поверніться на інший бік. Зробіть від 15 до 20 повторень.

Вправа №5

© fitnessmag.co.za

Візьміть правою рукою гирю. Підніміть її вгору над головою. Поверніть ноги на 45 градусів вліво. Нахиліться до підлоги і торкніться його лівою рукою, тримаючи в правій руці гирю. Поверніться у вихідне положення. Зробіть від 3 до 5 повторень з одного боку, а потім змініть бік. Якщо вам важко дотягнутися до підлоги, опуститеся так низько, як зможете.

Читайте також: 10 відмінних способів допомогти схуднути низу живота

Корисні продукти, з якими живіт буде плоским
© perfect belly/iStock Для багатьох жінок найбільш проблемною зоною при схудненні залишається живіт. Жирові прошарки в цій зоні, дійсно, вперті, і, часом, залишаються на
Життя з тренуваннями: стратегія створення плоского живота і кубиків преса
© VladimirFLoyd/Istock Стандартні «проблемні» зони для дівчат — нижня половина тіла. Чоловікам легше добитися плоского живота і кубиків. Однак дівчатам потрібно попотіти.
10-хвилинне тренування для красивого і плоского живота
© bernardbodo/IStock Плоский і красивий животик — мрія кожної жінки. І це не дивно, адже саме ця частина тіла робить вас ще більш привабливими. Якщо ви хочете звести всіх
Топ-3 вправи для плоского живота, які можна робити вдома
© ChesiireCat/IStock Домогтися плоскої форми живота можна тільки з допомогою старанної роботи в залі і правильного харчування. Це дійсно єдиний шлях, але у ваших силах
3 секрету для отримання бажаного преса
@ Nikolas_jkd/IStock Прес качати так само, як і всі інші м'язи — максимум 20 повторів в 4 підходи. Звичайно ж, в цьому випадку доведеться виконувати вправу з додатковим
Інтенсивна 5-хвилинне тренування для плоского живота
© rd.com Ведуча популярного британського шоу So You Think You Can Dance Кет Ділі поділилася комплексом вправ, який допоміг їй зробити живіт плоским, а талію тонкою. «Я