5 звичок витривалих спортсменів, які допоможуть і вам
18.04.2019 560 0 newsdaily.org.ua

5 звичок витривалих спортсменів, які допоможуть і вам

В закладки

5 звичок витривалих спортсменів, які допоможуть і вам

© lzf/IStock

Витривалість — це не суперсила, а якість, яке можна розвинути. Бігати швидше і далі з кожним разом? Плавати в басейні і стрибати довше на скакалці?

Редакція Newsdaily.org.ua розповідає про звички витривалих спортсменів, які можуть допомогти і вам.

1. Правильно харчуйтеся до тренувань

©RossHelen/iStock

Щоб не відчувати безсилля в самому розпалі тренування, спортсмени рекомендують заправляти свій організм енергетичним «паливом». У цьому вам допоможуть продукти з великою кількістю складних вуглеводів, які будуть поступово розщеплюватися і давати необхідну вам енергію для вправ.

Рекомендації по харчуванню:

  • для вправ тривалістю 1-2 години — 30 г вуглеводів кожну годину;
  • для вправ тривалістю 2-3 години — 60 г вуглеводів кожну годину;
  • для вправ тривалістю 3 і більше годин — 90 г вуглеводів щогодини.

2. Перекушуйте протеїном після тренувань

© Wavebreakmedia/iStock

Спортсменам потрібно вживати принаймні 20 грамів протеїну і майже в три рази більше вуглеводів. Якщо ви не дасте своєму організму будівельну основу для м'язів, ваш результат буде прирівнюватися до нуля.

3. Не ігноруйте відпочинок

© pexels

Кращі спортсмени знають про важливість відпочинку, який повинен відповідати індивідуальної активності і фізичного стану людини. Відпочинок сприяє фізичному та моральному відновленню. Ніколи не ігноруйте розминку до тренування і розтяжку — після.

4. Убезпечитеся від негативного шуму

Будь-які негативні думки під час тренування — негативний шум. Ви повинні думати тільки про вправах і про користь, що вони принесуть. Викиньте з голови все погане і думайте про кінцевої мети, яку ви собі поставили.

Можете спробувати метод заспокоєння «4 на 4 на 4»:

  • вдих — 4 секунди;
  • видих — 4 секунди;
  • повторіть 4 рази.

Цей метод схожий на дихальні вправи, використовувані в медитації.

5. Святкуйте маленькі перемоги

Не забувайте постійно підбадьорювати себе. Перестаньте постійно говорити собі: «Я ще занадто мало зробив». Інакше з часом вам просто почне здаватися, що ви взагалі ніколи нічого не досягнете. Мотивація буде падати, а ви будете тільки втомлюватися і дратуватися.

Подумайте про те, чого ви вже досягли на шляху до своєї мети. Відсвяткуйте маленькі перемоги: позитивна енергія допоможе вам подолати будь-які перешкоди.

Принципи тренування зі скакалкою для домашнього схуднення
© Dom J/Pexels Якщо ви не дуже любите бігати або у вас не вистачає часу на заняття в спортзалі – почніть стрибати на скакалці. Це дешевий і ефективний спосіб для
9 продуктів, які підвищують працездатність
© rawpixel/Pixabay Літніми вечорами менше всього хочеться рано лягати, з-за цього може постраждати продуктивність наступного робочого дня. Існують продукти, які можуть
Поради 5 олімпійських чемпіонів з подолання невдач
© WBGO Провали і невдачі трапляються в житті кожної людини, але хто може знати про них більше, ніж олімпійські спортсмени? Чотири роки готуватися до одного з головних
На раз-два: як стрибки зі скакалкою допоможуть замінити походи в спортзал
© lzf/iStock Стрибки на скакалці допомагають розвинути витривалість, зміцнити серцево-судинну і дихальну системи, поліпшити кровообіг і доставку кисню м'язам і шкірі.
Як правильно дихати при бігу на довгі дистанції
©william87/IStock Біг допомагає підтримувати відмінну фізичну форму і міцне здоров'я, більше того, цей вид спорту доступний кожному. Біг на свіжому повітрі для багатьох
Як правильно бігати, щоб схуднути
© m-imagephotography/iStock Ви знали, як правильно бігати, щоб схуднути? Якщо ні, то LiveStrong. сом вам у цьому допоможуть. Ви дізнаєтесь, що робили неправильно і чому