Цикл кроків для отримання максимальної віддачі від занять спортом
24.03.2019 573 0 newsdaily.org.ua

Цикл кроків для отримання максимальної віддачі від занять спортом

В закладки

Цикл кроків для отримання максимальної віддачі від занять спортом

©jacoblund/IStock

Немає нічого гірше, ніж даремно докладені зусилля. Якщо ви активно займаєтеся в тренажерному залі, але не бачите результату, ймовірно, ви не врахували деякі важливі правила. Сьогодні ми розповімо вам про те, як підготуватися до занять спортом, щоб отримувати від них максимальну віддачу.

Запасіться корисними перекусами

Корисні перекуси, багаті білком і клітковиною допоможуть вам контролювати почуття голоду і запобігти тягу до шкідливих вуглеводів. Крім того, такі перекуси подарують вам заряд енергії перед тренуванням.

©Premyuda Yospim/IStock

Звертайте увагу на склад, а не на калорійність

Калорійність одного шоколадного батончика дорівнює калорійності порції вівсянки, однак вівсянка здатна наситити ваш організм клітковиною, вітамінами і мінералами, а ось шоколадний батончик принесе лише шкоду. Вибирайте продукти, які включають в себе здорові інгредієнти.

Віддавайте перевагу білкам, а не вуглеводів

Ви напевно знаєте, що продукти з високим вмістом білка набагато більш корисні, ніж ті, що багаті вуглеводами. Крім того, білок насичує організм і сприяє набору м'язової маси. Спробуйте з'їдати горіхи, квасоля, хумус або грецький йогурт перед тренуванням, щоб отримати від неї найкращий результат.

© Clean Food Crush

Не забувайте про здорових жирах

Авокадо, оливкова олія, горіхи і риба – продукти, багаті здоровими жирами, необхідними для здоров'я. Крім того, здорові жири допоможуть вам нарощувати м'язи і збільшать вашу продуктивність під час занять спортом.

Дозвольте собі трохи швидких вуглеводів

Не варто повністю виключати з раціону швидкі вуглеводи. Ви сміливо можете з'їдати перед тренуванням несолоний крекер або вівсяне печиво, щоб отримати заряд енергії і поліпшити настрій. Ці продукти швидко перетравлюються, однак не варто ними зловживати.

Дотримуйтесь режим харчування

Важливо дотримуватися часові рамки у прийомах їжі до і після тренування. Обідайте за 3 години до тренування і вечеряйте не раніше, ніж через годину після занять спортом.

© Bojan89/iStock

Знайдіть те, що підходить саме вам

У харчуванні та спорті важливо знайти те, що підходить саме вам і працює на вас. Експериментуйте і слухайте свій організм.

Сподіваємося, ці правила допоможуть вам підготуватися до занять спортом та отримувати максимум користі від кожного тренування.

3 простих способи спалювати більше калорій в спорті
©jacoblund/IStock Якщо ви активно займаєтеся спортом, напевно, ваша мета полягає в тому, щоб спалювати максимальну кількість калорій. Спалювання калорій безпосередньо
Поради щодо отримання максимальної користі від тренування
Як відомо, фізичні вправи корисні для всіх: вони допомагають скинути вагу, наростити м'язову масу, стати сильніше, зменшити стрес, поліпшити здоров'я і підвищити енергію.
7 помилок, з якими тренування буде неефективною
©jacoblund/IStock Якщо ви харчуєтеся правильно, займаєтеся спортом і ведете здоровий спосіб життя, а вага стоїть на місці і тіло не знаходить рельєф, ймовірно, ви
5 звичок витривалих спортсменів, які допоможуть і вам
© lzf/IStock Витривалість — це не суперсила, а якість, яке можна розвинути. Бігати швидше і далі з кожним разом? Плавати в басейні і стрибати довше на скакалці? Редакція
Часті причини, чому не помітні покращення після занять фітнесом
© yehor/iStock Ви активно займаєтеся спортом, однак не отримуєте від виснажливих тренувань бажаного результату? Можливо, ви допускаєте поширені помилки, які заважають вам
5 моделей фітнес-браслетів для занять спортом
© AKKet Майже у кожного фаната спорту є фітнес-браслет, який контролює пульс і вважає кількість пройдених кроків. Якщо ви ще не обзавелися таким помічником або не можете