7 простих, але ефективних сетів для нижнього преса
15.05.2019 607 0 newsdaily.org.ua

7 простих, але ефективних сетів для нижнього преса

В закладки

7 простих, але ефективних сетів для нижнього преса

© Pexels

Плануєте позбутися обвислого живота до початку купального сезону? Тоді саме час не тільки перейти на правильне харчування, але і приступити до інтенсивних тренувань, прокачивающим нижній прес.

© Pexels

Ці 7 простих вправ, які можна виконувати в домашніх умовах, допоможуть привести в тонус ваші нижні абдомінальні м'язи за короткий відрізок часу:

Скручування для розігріву

Ляжте на підлогу, зігнувши ноги в колінах. Руки повинні бути зімкнуті на потилиці. Притисніть підборіддя до грудей і потім відірвіть торс від статі за рахунок м'язів преса, а не рук і шиї. Потім повільно поверніться у вихідне положення. Повторіть 8 разів.

Скручування з прямими руками

Ляжте на підлогу. Витягніть руки уздовж тулуба. Ваше тіло повинно нагадувати пряму лінію. На вдиху підніміть руки над головою і почніть виконувати скручування. Видихніть на половині шляху. Постарайтеся торкнутися носків у фінальній точці. Повільно поверніться до стартової позиції. Повторіть 10 разів.

Опускання ніг

У положенні лежачи підніміть випрямлені ноги вгору. На видиху почніть поступово опускати вниз ноги, не відриваючи від підлоги поперек. Коли ноги ось-ось повинні торкнутися підлоги, затримайтеся на кілька секунд. Після поверніться у вихідне положення. Виконайте 10 повторів.

Ножиці

Прийміть положення, як в попередній вправі. Опустіть ліву ногу, поки вона не буде на відстані всього декількох сантиметрів від підлоги. Потім опустіть праву ногу і виконуйте рух, що нагадує роботу ножиць: права нога рухається вліво, а ліва — вправо. При цьому ваші плечі і голова повинні бути трохи підняті від підлоги. Повторіть 10 разів.

Також для прокачування нижнього преса можна просто по черзі опускати і піднімати ноги в такому ж положенні.

© IStock

Вигин торсу лежачи

Сядьте на килимок, схрестивши ноги. Випрямлені руки витягніть перед собою. На видиху поверніть корпус вправо то вліво, зафіксувавши нижню частину тіла на місці.

Підйом ніг у висі

Для виконання цієї вправи вам знадобиться турнік для підтягувань.

Візьміться руками за поперечину. Ваші руки повинні знаходитися трохи ширше плечей. Напружте сідниці і підніміть ноги, поки вони не будуть паралельні підлозі. Намагайтеся не розгойдуватися. Повільно поверніться у вихідне положення. Повторіть 5-6 разів.

«Велосипедні» скручування

Ляжте на підлогу. Коліна повинні бути зігнуті, ступні — стояти на підлозі. Зімкніть пальці рук на потилиці. Відірвіть від підлоги лопатки і стопи. Тримайте коліна зігнутими під прямим кутом. Потім по черзі згинайте ноги ближче до грудей і одночасно торкайтеся коліна протилежним ліктем. Повторіть 10 разів.

Поради для більш продуктивної тренування преса
© strengthauthority.com Продовжуєте робити по 100 скручувань в день, щоб накачати кубики преса? Тоді вам точно, буде корисна ця інформація. Як відомо, накачаний прес —
6 пілатес-вправ на прес для початківців
© Wavebreakmedia/iStock Багато хто вважає, що пілатес підходить для розминок, але не для повноцінних тренувань. Хоча насправді це зовсім не так. З допомогою таких вправ
Ефективні вправи для прокачування нижнього преса
© Loe Moshkovska/Pexels Багато мріють про красивий пресі, але досягти цього не так вже й просто. Для досягнення помітних результатів потрібно регулярно змушувати
Як правильно качати прес, щоб позбутися живота
© jacoblund/IStock Багато мріють накачати м'язи преса і позбутися від черевного преса, але все це лише здається простим завданням. В дійсно знадобиться багато часу і
Дієві вправи для преса в домашніх умовах
Slim sporty girl doing v-ups abs workout at home. Хочете отримати ідеальний прес в домашніх умовах? Це абсолютно реально, якщо виконувати найбільш ефективні вправи на цю
4 вправи, які допомагають проявитися пресу
© Power of Positivity Для того щоб стати володаркою видатного преса, необхідно дотримуватися не так вже й багато правил: харчуватися здоровою їжею, відвідувати