Кращі види тренувань для екстравертів
06.05.2019 569 0 newsdaily.org.ua

Кращі види тренувань для екстравертів

В закладки

Кращі види тренувань для екстравертів

© Wavebreakmedia/IStock

Сьогодні ми розповімо про види активних тренувань в команді, які можуть сподобатися екстравертам.

Танці

Ми рекомендуємо екстравертам спробувати різні танцювальні майстер-класи і вибрати потрібний стиль. Танці наповнюють енергією, розкріпачують і дарують чудовий настрій.

Тренування в маленькій групі

Більшість екстравертів, прагнуть до себе підвищеної уваги і хочуть отримувати максимум користі від тренування. В такому випадку краще займатися в групі з невеликою кількістю людей, щоб тренер міг приділити увагу кожному.

Тренування HIIT

Високоінтенсивні тренування HIIT – це не тільки можливість підтримки відмінної форми і розвитку витривалості, але і спосіб взаємодії з командою однодумців.

@ Likoper/IStock

CrossFit

CrossFit – це програма розвитку сили і придбання прекрасної фізичної форми, як для простих людей, так і для професійних атлетів. Цей вид тренування передбачає роботу в команді та підтримку з боку тренера і інших спортсменів.

Акройога

Акро-йога — це парна практика, яка являє собою комбінацію акробатики і йоги. Цей вид йоги не тільки розвиває баланс і рівновагу, але ще й вчить довіряти іншій людині, з яким ви взаємодієте.

© Milkos/IStock

Командні види спорту

Командні види спорту, такі як волейбол, футбол, баскетбол та інші – це спосіб розвинути швидкість, спритність, силу та витривалість. Крім того, це дає можливість стати невід'ємною частиною команди і знайти справжню спортивну сім'ю.

Біг

Замість одиночного бігу в парку, спробуйте біг в команді. Таким чином ви зможете тримати один і той же темп, підбадьорювати один одного і відчувати підтримку.

© Snapwire/Pexels

Пригоди

Також ми рекомендуємо екстравертам виходити із зони комфорту і шукати для себе нові пригоди: йога на пляжі, хайкінг з командою незнайомців, груповий похід в гори і т. д. Це допоможе вам не тільки займатися спортом, залишаючись у центрі уваги, але і отримувати новий, безцінний досвід і приголомшливі емоції.

Якщо ви екстраверт, обов'язково зверніть увагу на перераховані вище види тренувань і знайдіть серед них той, що підходить саме вам.

Тренування, яке допоможе сповільнити старіння
© GeorgeRudy/IStock Високоінтенсивні інтервальні тренування (HIIT) — чи не ключові останнім часом. Наукові дослідження стверджують, що короткі інтенсивні сети вправ у
6 тренувань, які спалюють до 1000 калорій
©Wavebreakmedia/IStock Чим вище інтенсивність ваших вправ, тим більше калорій і жирової маси ви зумієте спалити. Сьогодні ми розповімо вам про найкращих високоінтенсивних
4 види аеробних танців з позитивним впливом на тіло
©aileyextension.com Безсумнівно, ви, як і всі, хочете залишатися в прекрасній фізичній формі і зберігати міцне здоров'я, чи не так? Однак монотонні, одноманітні
Кращі вправи, які допоможуть швидко схуднути
©Deagreez/IStock Ви відчайдушно намагаєтеся схуднути, щоб змінити розмір одягу, підвищити самооцінку або блиснути фігурою на пляжі? Ми знаємо, як прискорити цей процес.
6 кардіотренувань, на яких не потрібно бігати
© Hi-Photo/IStock Як відомо, біг є найбільш популярним видом кардіотренування, однак не найефективнішим. Сьогодні ми розповімо вам про типи фізичних навантажень, якими
Поради від 4 різних тренерів, які дозволять вибудувати оптимальну кількість спорту
©UberImages/iStock Багато людей задаються питанням: «Як часто потрібно тренуватися протягом тижня, щоб тримати м'язи в тонусі?». Сьогодні ми розповімо вам, що думають про