15 способів робити 10000 кроків в день без тренувань
09.04.2019 630 0 newsdaily.org.ua

15 способів робити 10000 кроків в день без тренувань

В закладки

15 способів робити 10000 кроків в день без тренувань

© Huffington Post

Давно відомо, що ходьба спалює стільки ж калорій, скільки і біг, тільки займає більше часу. Більше того, оскільки ходьба — це фізіологічна дія, а не вправу, нею можна займатися щодня без будь-якої необхідності для відновлення організму.

Вважається, що доросла людина повинна робити близько 10 тисяч кроків на день, щоб запобігти ризик розвитку хвороб, пов'язаних з малорухливим способом життя. Останнім часом велику популярність набрали спеціальні браслети для моніторингу фізичної активності, за допомогою яких легко порахувати, скільки ж кроків робите саме ви в свій звичайний день.

© Huffington Post

Newsdaily.org.ua дізнався, як пройти покладені 10 000 кроків на добу, не витрачаючи на те додатково відведений час:

Парковка біля офісу

Годі боротися за «козирні» місця на парковці біля офісного центру. Навпаки, ставте машину в найвіддаленішій від входу точці. Хвилина ходьби додасть близько 84 кроків у ваш денний залік.

Парковка біля супермаркету

Варто дотримуватися попереднього правила і на парковках біля супермаркету: шукайте вільні місця не ближче до входу, а в центрі паркувального майданчика, щоб зробити додаткові 84 кроку.

Сходи

Прохід одного сходового прольоту дорівнює близько 38 кроків на плоскій поверхні. Працюєте на третьому поверсі? Це відмінна можливість пройти ще 152 кроку, піднімаючись в офіс по сходах і спускаючись таким же чином вниз після роботи.

Танці будинку

Увімкніть улюблену пісню і потанцюйте у власній вітальні. Така танцювальна минивечеринка змусить вас зробити як мінімум 400 кроків.

Стрижка газону

Займіться прибиранням прибудинкової території. Роблячи 120 кроків за хвилину, вже через 15 хвилин ви пройдете 1800 кроків, тобто практично п'яту частину денної норми.

© VideoBlocks

Додатковий коло в супермаркеті

Проробляє цей трюк під час кожного походу в супермаркет. Після того, як всі необхідні продукти виявляться у вашому кошику, не поспішайте йти до каси — пройдіться ще раз по всіх рядах. Так ви не тільки згадайте, що зі списку забули купити, але і пройдете додаткові 600 кроків.

Інша зупинка

Якщо ви користуєтеся громадським транспортом, візьміть за правило виходити на одну зупинку раніше. Йдучи неспішною ходою, за 15 хвилин ви пройдете близько 1260 кроків.

Дальній туалет

Під час роботи в офісі намагайтеся не відвідувати найближчий туалет, а той, який знаходиться в іншому кінці коридору чи на іншому поверсі. Так ви пройдете ще близько 200 кроків.

Розглядання вітрин

Під час робочої перерви пройдіть кілька кварталів, розглядаючи вітрини магазинів. На такій прогулянці ви будете робити близько 61 кроку в хвилину, і за 20 хвилин пройдете більше 1200 кроків, а ваш гаманець при цьому не постраждає.

© Pinterest

Прогулянки з собакою

Не просто випускайте собаку побігати на галявині — ходіть разом з нею. Ви і самі не помітите, як пройдете близько 1000 кроків всього за 15 хвилин.

Розмова замість листа

Перед тим, як відправляти робочий імейл своєму колезі в сусідній кімнаті, подумайте, може, краще пройтися по коридору і додати в свій денний залік ще близько 60 кроків?

Прибирання з пилососом

Вимкніть свого робота-пилососа і витягніть з комори старого доброго помічника зі шлангом. Під час такого прибирання ви будете робити близько 94 кроків в хвилину.

Мінігольф з дітьми

Прогулянки від лунки до лунки — це ще близько 91 кроку в хвилину, які наблизять вас до мети під назвою «10 тисяч кроків на день».

Миття машини

Заїжджайте іноді на мийку з самообслуговуванням. Всього за 15 хвилин такої корисної фізичної активності ви зробите як мінімум 1000 кроків.

Використання навушників

Вам належить важливий дзвінок, який займе як мінімум 30 хвилин робочого часу? Чому б не підключити Bluetooth-гарнітуру і не походити під час розмови? Так ви зможете зробити додаткові 1800 кроків.

Чому 10 000 кроків на день корисні для вашого здоров'я
© GeorgeRudy/IStock Ми не раз чули про те, що потрібно щодня робити 10 тисяч кроків, щоб залишатися здоровим, молодим і худим. Але чому саме це кількість? «Батьком»
Достатньо проходити 10 000 кроків на день
© jacoblund/IStock Коли ви ведете підрахунок здійснюваних кроків у день, ви замислюєтеся: достатньо 10 тисяч, або це занадто багато? Mayoclinic пропонують дізнатися, як
Скільки кроків потрібно проходити в день, щоб схуднути: висновки експертів
© m-imagephotography/iStock Нещодавно було встановлено, яке потрібно кількість кроків в день для схуднення. Незалежно від того, чи відслідковуєте ви свої кроки з
Чому ходити 10 тисяч кроків на день — це мало?
© Pexels/Pixabay Відоме японське твердження про те, що в день треба пройти близько 10 000 кроків — не більше, ніж рекламна акція для підвищення продажів крокоміром «10
7 простих способів робити більше 10 тисяч кроків на день
© spukkato/IStock Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує робити 10 тис. кроків у день. Хоча це звучить здорово в теорії, у звичайному житті не у всіх вистачає
5 поширених помилок при спортивній ходьбі
© Pixabay Ходьба — це вид спорту, що підходить людям будь-якого віку і рівня фізичної підготовки. Однак навіть під час такої простої фізичної активності багато допускають