3 види прогулянок, які ідеально спалюють калорії
29.03.2019 136 0 newsdaily.org.ua

3 види прогулянок, які ідеально спалюють калорії

В закладки

3 види прогулянок, які ідеально спалюють калорії

© Lifehacker Australia

Будь-які прогулянки можна ефективно використовувати для тренування всього тіла. Під час відпочинку на свіжому повітрі або зустрічі з близькими людьми, ви можете зайнятися спортом. Це дасть не тільки приплив сил, але і поліпшить кровообіг, збільшить тонус м'язів і допоможе вам зберігати рухливість.

Тут ми підібрали три види прогулянок, під час яких можна привести тіло в норму і спалити більше калорій

15-хвилинна прогулянка

© Lifehacker Australia

Ідеально підходить для того, щоб набратися енергії і спалити калорії. Під час прогулянки: пройдіть 5 хвилин, зробіть 5 присідань з ударами. Повторіть послідовність 3 рази.

Як виконати присідання з ударами: Встаньте з ноги на ширині плечей, потім сядьте. Під час підйому зробіть удар вперед правою ногою. Опустіть ногу на підлогу, а потім знову присядьте і повторіть стусан вже лівою ногою.

30-хвилинна прогулянка

© Pixabay

Підходить для початку робочого дня. Під час прогулянки пройдіть 5 хвилин, зробіть 30 аперкотів. Потім пройдіть 5 хвилин і зробіть 5 планок. Повторіть послідовність всіх рухів ще 2 рази.

Як виконати аперкот: Встаньте, розставивши ноги на ширині плечей, злегка зігнувши коліна. Підніміть кулаки вгору до ваших плечей, долоні спрямовані до грудей, а лікті вниз. Тримайте кулаки близько до вашого тіла, швидко зробіть випад вперед лівим кулаком, одночасно потягнувши правий кулак вниз. Потім поміняйте руки.

Як виконати вихід в планку: Встаньте, розставивши ноги на ширині плечей. Зігніть коліна так, щоб ваші руки діставали до землі. Простягніть руки вперед, щоб ви були в положенні планки, а ноги випростались і пальці ніг стояли на землі. Утримуйте положення протягом 10 секунд, потім, переміщаючи руки назад, поверніться у вихідне положення.

45-хвилинна прогулянка

© Medical Xpress

Ідеально підходить для вихідних, коли у вас більше часу і енергії. Під час прогулянки пройдіть 10 хвилин, потім виконайте цю комбінацію: 20 «джампінг-джеків», 5 повільних «альпіністів», 20 чергуються торкань лікті і коліна. Повторюйте комбінацію після кожних 10 хвилин прогулянки, а останні 5 хвилин приділіть швидкому кроці.

Як виконати чергування дотиків лікті і коліна: Встаньте, розставивши ноги на ширині плечей, руки з боків голови. Підніміть ліве коліно, щоб воно торкнулося вашого правого ліктя. Потім зробіть те ж саме з правим лівим коліном і ліктем.

Як виконати вправу «повільний альпініст»: Почніть з пози «собаки» (або перевернутої V). Ноги при цьому випрямлені, але рухливі, а п'яти притискаються до землі. Підніміть праву ногу в повітря, підтягніть праве коліно до грудей, потім поверніть ногу на землю. Повторіть вправу з лівою ногою.

5 простих способів стати худіші від звичайної прогулянки
© Lifehacker Australia Чи знаєте ви, що навіть під час звичайної прогулянки можна спалювати масу калорій і худнути? Достатньо лише пришвидшити крок і додати деякі фізичні
10 способів зайнятися спортом на свіжому повітрі
© lzf/IStock Весняне повітря, аромати квітучих дерев, сонце і тепло так і манять проводити максимум часу на природі, насолоджуючись цією неймовірною погодою. Сьогодні ми
3 короткі тренування, які спалюють більше калорій, ніж довгий забіг
© picjumbo.com Біг – це відмінне тренування, яка добре збільшує витривалість і сприяє схудненню. Але є багато інших ефективних способів спалювання калорій. Такі
6 видів діяльності, які спалюють жир без занять спортом
©supershabashnyi/IStock Регулярна фізична активність є важливою складовою життя здорової людини, але вона може набриднути. Хто захоче потіти кожен день і вирушати на
Чому ходьба не допомагає худнути, — пояснення тренера
© RossHelen/iStock Прогулянки – це теж свого роду вправу, яке допомагає позбутися від зайвих калорій. Але проблема полягає в тому, що навіть велика кількість зроблених
19 тренувань в парку, з якими ви швидко приведете тіло в порядок
© Nathan Cowley/Pexels Тренування на свіжому повітрі більш ефективна і корисна для організму. Однак не завжди поблизу є спеціально облаштований комплекс для занять