10 способів зайнятися спортом на свіжому повітрі
16.06.2019 468 0 newsdaily.org.ua

10 способів зайнятися спортом на свіжому повітрі

В закладки

10 способів зайнятися спортом на свіжому повітрі

© lzf/IStock

Весняне повітря, аромати квітучих дерев, сонце і тепло так і манять проводити максимум часу на природі, насолоджуючись цією неймовірною погодою. Сьогодні ми розповімо вам, як поєднати приємне з корисним і зайнятися спортом під відкритим небом.

Футбол

Футбол – це не просто динамічна командна гра, це прекрасна кардіо-тренування, здатна замінити вам тренажерний зал. У футбол грають як чоловіки, так і жінки, а тренування відбуваються у відкритому стадіоні. До того ж, граючи у футбол ви розвинете координацію, силу і спритність.

©SeventyFour/IStock

Піший туризм

Піший туризм дозволить вам активно проводити час на природі, витрачаючи калорії і розвиваючи витривалість. Крім того, це хороший спосіб позбутися від стресу і досліджувати нові маршрути.

Тренувальний табір

Провівши деякий час у тренувальному таборі, ви зумієте не просто вдосконалити своє тіло, але і покращити загальний стан здоров'я, завдяки інтенсивним, різноманітним вправам під контролем тренерів.

Біг

Віддайте перевагу бігу на природі, замість бігової доріжки в тренажерному залі. До речі, нерівна поверхня стежок збільшить інтенсивність навантажень, а красиві краєвиди і свіже повітря подарують вам натхнення і сили. Головне – не забути про якісну парі взуття для бігу.

©lzf/IStock

Плавання

У спекотну погоду ходьбу і біг відмінно замінить плавання на довгі дистанції, що благотворно впливає на роботу м'язів і загальний стан здоров'я.

Пляжний волейбол

Пляжний волейбол – це ідеальний вид спорту для любителів природи і активних ігор. Ця захоплююча командна гра на піску допоможе вам опрацювати всі м'язи тіла і спалити максимальну кількість калорій при інтенсивному навантаженні.

Каякінг

Каякінг в основному задіює руки і спину, дозволяючи ногам відпочити. Крім того, це заняття благотворно впливає на роботу серця.

©g-stockstudio/IStock

Гольф

Не дивлячись на те, що гольф є не інтенсивним видом спортом, ви все одно зможете спалити калорії, пройшовшись по всіх лунках, а також опрацювати спину, плечі і інші м'язи під час удару ключкою.

Американський футбол

Американський футбол – відмінна командна гра, яку можна проводити на природі з друзями. Під час кожної подачі і ловлі м'яча, ви будете розвивати спритність, силу, швидкість і витривалість.

Садівництво

Відпочити від спорту, не втрачаючи активності допоможе звичайний садівництво: під час косіння трави, поливу квітів і очищення поля від бур'янів ви зумієте спалити значну кількість калорій.

©SbytovaMN/IStock

Зверніть увагу на зазначені вище види активної діяльності, які допоможуть проводити більше часу на свіжому повітрі і залишатися в тонусі.

8 причин тренуватися на свіжому повітрі
© nd3000/IStock Згідно з деякими дослідженнями, фізична активність на відкритому повітрі – кращий спосіб схуднути, підняти собі настрій і навіть стати розумнішими. Ми
Як втратити 3000 калорій і придбати при цьому позитивні емоції
© NicoElNino/IStock Hiking (дослівно в перекладі з англ. «пішохідний туризм») — відмінний спосіб провести активно відпочинок. Можливість відпочити від міської суєти і
Щоденні можливості занять фітнесом без підходів в спортзал
©jacoblund/IStock Ви не займаєтеся спортом тільки тому, що не можете відвідувати тренажерний зал? Підтримувати тіло в тонусі можна і в домашніх умовах. Сьогодні ми
Дивовижні тренування на відкритому повітрі, які дістануться вам абсолютно безкоштовно
©m-imagephotography/iStock Багато хто думає, що заняття спортом вимагають великих фінансових вкладень, однак, ніхто не відміняв тренування на свіжому повітрі, за які не
Як тренуватися, якщо ви опинилися за межами міста
© Lacheev/Istock Подорожувати може бути дуже весело, особливо при відвідуванні людей, яких ви не бачили якийсь час. Однак веселе проведення часу за містом може знатно
10 помилок літніх тренувань, які слід уникати
©PointImages/iStock З настанням літа багато віддають перевагу тренувань на свіжому повітрі, здійснюючи при цьому банальні помилки, які шкодять здоров'ю. Сьогодні ми