5 вправ, які надовго зарядять енергією
16.06.2019 511 0 newsdaily.org.ua

5 вправ, які надовго зарядять енергією

В закладки

5 вправ, які надовго зарядять енергією

© reda bacha/Flickr

Якщо починати робочий тиждень з правильною тренування, можна зарядитися енергією, необхідною для того, щоб впоратися з будь-якими труднощами. Незалежно від того, чи є ви мамою, студенткою або працюєте з 9 до 5, кожному потрібна «підзарядка» – те, що допоможе налаштуватися на позитивний лад, зняти стрес, зберегти бадьорість протягом навіть самого виснажливого дня.

Запорука ефективності тренування полягає в тому, щоб робити її постійно основі. Важливо включити її в свій список справ. Припустимо, ви вирішили позайматися рано вранці (перед роботою, навчанням). Щоб звільнити свій розум, зробити тіло сильніше, пропонуємо вам випробувати ці 5 силових вправ та вправи на гнучкість. Завдяки їм ви відчуєте себе краще і бадьоріше.

Випади з поворотом корпусу

© antas singh/Pexels
  • Що це таке: динамічна розтяжка і випади з поворотом;
  • Перевага: відмінний спосіб розігріти тіло, зробити розтяжку м'язів стегон, спини.

Як виконується:

Ноги на ширині плечей. Зробіть крок вперед лівою ногою, опускайтеся у випад, щоб стегно передньої ноги перебувало перпендикулярно до землі. Права нога пряма. Нахиліться і торкніться правою рукою підлоги, повернувши корпус вліво. Затримайтеся ненадовго, потім поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу з іншою ногою. Всього повторів повинно бути 8.

Читайте також: 5 основних помилок при виборі спортивного бра

Зворотний випад

© reda bacha/Flickr
  • Що це таке: це базова вправа, але замість кроку вперед, робимо крок назад;
  • Перевага: передні і зворотні випади зміцнюють ноги, квадрицепси, покращують координацію рухів. Але зворотний робити легше, так як немає такої навантаження на коліна.

Як виконується:

Стійте рівно, з гантелями в руках, опущеними вниз. Руки висять по боках. Відведіть праву ногу назад так, щоб коліно майже торкнулося підлоги. Спину тримаєте прямо. За рахунок зусиль м'язів правої ноги поверніться у вихідне положення. Змініть ногу. Виконайте 8-12 повторень.

Жим гантелі з скручування рук у положенні «молоток»

© Gasper Guarrasi/Flickr
  • Що це таке: вправа, розвиваюче верхню частину тіла (біцепси і м'язи плечей);
  • Перевага: якщо збільшувати вагу обтяження, можна розвинути дельти і збільшити силу біцепса.

Як виконується:

Візьміть гантелі, долоні всередину. Згинайте руки в ліктях, піднімаючи гантелі до рівня плечей. Потім підніміть гантелі над головою. Пауза. Плавно опускайте гантелі до плечей, а потім поверніться у вихідне положення. Це один з повторень. Всього їх має бути 8-12.

Читайте також: 10 причин, по яких вам не вдається прокачати м'язи

Бурпи (берпи) з віджиманням

© Arleco Producciones/Flickr
  • Що це таке: вправа, що включає в роботу м'язи всього тіла; досить просте, але ускладнюється віджиманням;
  • Перевага: підвищує серцевий ритм серцево-судинної системи, задіює роботу м'язів грудей і ніг.

Як виконується:

Стійте рівно, ноги разом. Виконайте присідання, поклавши руки на підлогу, а стегна піднявши догори. Потім зробіть відскік ногами назад, щоб опинитися у позиції для віджимання. Зробіть віджимання. Поверніть ноги до грудей. Стегна повинні бути піднятими. Поверніться у вихідне положення, виконавши стрибок при вставанні (піднявши руки вгору). Зробіть 10-12 повторень.

Присідання з гирею перед собою

© CrossFit H2O/Flickr
  • Що це таке: присідання з гирею на грудях;
  • Перевага: розвиток м'язів сідниць, ніг; вправа підходить навіть початківцям.

Як виконується:

Вихідне положення – ноги трохи ширше плечей, стійте прямо. Гирю можна взяти відразу або при першому присіданні. Тримайте гирю в зігнутих руках, перед собою, ближче до грудей. Виконайте присідання повільно, тримаючи спину рівно. Упершись п'ятами в підлогу, на видиху поверніться у вихідне положення. Виконайте 8-12 повторень.

Читайте також: 5 маловідомих переваг силового тренування

6 ранкових ритуалів, які допоможуть бути енергійними весь день
© Free-Photos/Pixabay Даніель Копперман – модель, яка також є автором книги «Добробут». Ця дівчина точно знає, як позбутися стресу і зарядитися енергією на весь день:
Кращі ідеї ранкових тренувань на найближчі 20 днів
© Vladimir Borovic/iStock Ранкові тренування – це дійсно чудова ідея. Вони не тільки допоможуть вам набрати хорошу форму, але і зарядять енергією на весь день. Ось 3
4 причини, чому для росту м'язів потрібен білок
© Jacob Ammentorp Lund/IStock Якщо ви прагнете наростити м'язи, ви не зможете досягти бажаного, якщо не додасте в свій раціон білкові продукти. Вуглеводи і здорові жири
8 порад, як підняти рівень енергії за 5 хвилин
© fizkes/iStock Не дивно, що в такому шаленому ритмі життя люди не сплять 8 годин на добу, адже все хочеться встигнути і зробити. Але є невеликі речі, які можуть дати
8 простих способів залишатися активними впродовж усього дня
© reda bacha/Flickr Незалежно від того, чи працюєте ви вдома або в офісі, важливо часто рухатися, особливо, якщо ви весь час сидите перед комп'ютером. Від цього залежить
8 поз йоги, які допоможуть мислити більш позитивно
© fizkes/iStock З настанням осені можуть з'явитися ознаки депресії. На щастя, з якими відмінно справляються пози йоги. Деякі асани здатні повернути позитивний настрій і