8 небанальних тренувань, які можна проводити в будь-якому місці
04.03.2019 393 0 newsdaily.org.ua

8 небанальних тренувань, які можна проводити в будь-якому місці

В закладки

8 небанальних тренувань, які можна проводити в будь-якому місці

Подорожі та відрядження відволікають від спортзалу навіть найвідданіших шанувальників тренувань. Відпочивати потрібно, це незаперечний факт, ви навряд чи побачите регрес, якщо пропустите кілька тренувань. Але якщо ви дуже хочете зайнятися спортом, перебуваючи, наприклад, у готельному номері – це вам цілком під силу. 20 хвилин часу і маленьке приміщення – все, що вам знадобиться для повноцінного тренування.

1. Поєднайте вправи без гантелей на всі частини тіла для індивідуального тренування на невеликому просторі

Виберіть кілька кардіо-вправ на верхню частину тіла і нижню, їх можна поєднати. План тренування виглядає наступним чином: виберіть шість рухів з відео, зробіть перший підхід на 30 секунд, потім відпочиньте протягом 10 секунд і перейдіть до другого руху. Виконайте всі шість вправ. Відпочиньте протягом однієї хвилини, потім повторіть схему тренування ще один-два рази.

2. Подумки втечіть на пляж, поки з вас струмками ллється піт при виконанні цих вправ

Повторіть цю п'ятихвилинну тренування три рази і у вас вийде 15 хвилин кардіо-тренування. Або зробіть п'яти підходів, якщо хочете потренуватися.

3. Ця кардіо-тренування точно не завадить вашим сусідам

Рухи, такі як «безшумні берпи», розженуть ваш серцевий ритм і ви відчуєте ефект від тренування. Заняття займе всього вісім хвилин.

4. Для цього тренування всього тіла вам знадобиться міцний стілець

Ви також можете використовувати край вашої ліжка, якщо немає стільця.

5. Або, якщо ви взяли з собою гумки для тренування, спробуйте ось ці вправи на збільшення сили та витривалості

Аксесуари, такі як канати і гумки, не займають багато місця і їх легко брати з собою, тому можете їх першими кидати у валізу і точно знати, що не пропустіть тренування під час відпочинку.

6. Якщо ви хочете зайнятися йогою, ця невелика тренування приведе в тонус м'язи і допоможе вам зосередитися в незнайомій обстановці

На відпочинку потрібно вміти розслаблятися, чи не так? Ці вправи з йоги під назвою «вставай і сяй» додадуть вам трохи спокою під час заняття спортом.

7. Ця тренування, заснована на розтяжці, максимально включає в роботу прес

Верхній прес, нижній косі м'язи – все це включається під час 10-хвилинного тренування.

8. З цієї HIIT кардіо-тренуванням можна дійсно спалити жир

Кожну вправу потрібно робити протягом 50 секунд, потім 10-секунд відпочинку і перехід до наступної вправи. Так що приготуйтеся до серйозної кардіо-тренування і візьміть рушник.

Найкорисніші тренування, для яких не потрібен спортзал
Коли справа доходить до досягнення поставлених цілей в області фітнесу, ключовою є послідовність. Якщо ви встигаєте тренуватися під час своїх подорожей, це прекрасно.
15 порад щодо тренувань у будь-якому віці
© jacoblund/IStock Ви вирішили почати тренуватися, і це здорово. На жаль, більше половини всіх людей, які починають програму вправ, кидають все протягом перших 6-ти
12 ефективних вправ, які можна робити де завгодно
© Burst/Рexels Відпустку дуже часто закінчується проблемами з фігурою, оскільки подорожі повністю зривають план тренувань. Але уникнути цього можна. Ви можете виконувати
Як тренуватися початківцям: 7 тренувань для тих, хто не в темі
© Pixabay Якщо ви нарешті вирішили позбутися від зайвих кілограмів, то у Lifehack як раз є тренування для початківців. Редакція подала приклад вправ, які зміцнюють м'язи,
8 способів тренуватися, коли ви подорожуєте
© Pinterest Важливо підтримувати форму навіть під час подорожей. Ви можете відправитися у відрядження, відпустку, відвідати родину в іншій країні, або поїхати на весілля.
7 супербыстрых тренувань для суперзанятых людей
© champlifezy/IStock Хочете добре виглядати, але у вас не вистачає часу? У нас є вихід. Існують ефективні вправи, які швидко приведуть вас у форму. Представляємо вам 7