Як зміцнити вестибулярний апарат дитини
28.05.2019 1 043 0 newsdaily.org.ua

Як зміцнити вестибулярний апарат дитини

В закладки

Як зміцнити вестибулярний апарат дитини

© DragonImages/IStock

Вашої дитини годину закачує в машині? Паморочиться голова, коли він катається на каруселі? Значить, у нього слабкий вестибулярний апарат. Чи буде ця проблема супроводжувати малюка і далі чи її вдасться подолати, багато в чому залежить від батьків. Редакція wellnessmama розповіла, як зміцнити вестибулярний апарат дитини.

Вміст матеріалу

Що таке вестибулярна система?

Коротше кажучи, вестибулярна система — це сенсорна система, яка сприяє таким речам, як баланс, сенсорна інтеграція і просторова орієнтація. Ця крихітна система, створена з двох структур у кістковому лабіринті внутрішнього вуха, відповідальна за багато чого. Деякі навіть стверджують, що це одне з найбільш важливих відчуттів в організмі.

Коли вестибулярні органи з обох сторін голови працюють правильно, вони посилають однакові симетричні сигнали в мозок. Це дозволяє людині відчувати себе збалансованим і мати хорошу просторову орієнтацію. Коли вестибулярна система не функціонує належним чином, вона не посилає ці сигнали правильно і може призвести до сенсорним проблем, порушення рівноваги та іншим проблемам.

Деякі експерти вважають, що багатьом людям в сучасному світі не вистачає належної вестибулярної функції через нестачу дій, які врівноважують цю систему. Іншими словами, люди (особливо діти) з поганою вестибулярної функцією не рухаються так впевнено і можуть боротися з рівновагою або виглядати незграбно.

Що призводить до поганої вестибулярної функції?

Найпростіший спосіб пояснити це — поглянути на вроджену людську діяльність немовлят і дітей. Коли діти засмучені, матері часто качають, підстрибують або їх сповивають — всі види сенсорних впливів, які впливають на сенсорну систему.

Залишаючи наодинці з собою і дозволяючи час від часу нудьгувати, більшість дітей знаходять способи лазити, балансувати, гойдатися і висіти догори ногами ... також всі вестибулярні заняття.

Мозок отримує вестибулярний сигнал кожен раз, коли ми рухаємо головами. Просте рух головою, сидіння, ходьба і регулярні руху м'яко стимулюють вестибулярну систему. Більш просунуті руху, такі як скелелазіння, баланс, розгойдування і звисання догори ногами, забезпечують значно більший внесок.

В основному, чим більше рух, тим більше сенсорний внесок у вестибулярну систему.

В даний час фахівці вважають, що це одна з багатьох причин, з яких у дітей виникає таке сильне природне бажання займатися цими рухами. Це також, чому це може бути так проблематично, коли ми захищаємо» їх від цього шляху.

Раніше у нас були каруселі, небезпечні гірки, спортивні зали з «джунглями» всяких пристосувань і супер довгі гойдалки з нерівним грунтом внизу. Багато з них були замінені на «безпечні» варіанти, але наші діти можуть страждати від такого переключення.

Діяльність, яка допомагає вестибулярної функції

Як ви вже здогадалися, все, що надає можливість для руху, може допомогти вестибулярної системи. Нам усім треба більше рухатися кожен день. Крім цього, є деякі конкретні дії, які можуть допомогти.

1. Еластичний гамак або підвісні гойдалки

© modi74/Pixabay

Ідея, що лежить в основі сенсорного коливання, полягає в тому, що воно забезпечує кілька типів сенсорного зачеплення. Еластичний гамак еластичний, гойдається і вимагає багато руху.

2. Гойдалки йоги

© SweetMellowChill/Pixabay

Це трохи на крок вище сенсорного коливання. Вони можуть утримувати великих дітей і навіть дорослих! У них можна гойдатися, висіти догори ногами і витягуватися.

Ці коливання неймовірно універсальні і допускають множинні типи сенсорних входів. Діти (або дорослі) можуть гойдатися, висіти догори ногами, обертатися і навіть вивчати деякі просунуті руху.

3. Повітряний шовк

© Kladyk/IStock

Ви бачили це, якщо коли-небудь були на цирковому шоу. По суті, це дійсно довгий шматок матеріалу, схожого на шовк, який можна використовувати для деяких дивних просунутих рухів.

4. Балансувальна дошка

© 422737/IStock

Як випливає з назви, вона дозволяє тренувати баланс. На ній необхідно стояти бажано тривалий час раз в день. Як бонус, покращати якість сну.

5. Гамак

© ddimitrova/Pixabay

Просте лежання або сон в гамаку забезпечує м'який вестибулярний enter, та багато діти знаходять це дуже заспокійливим заняттям.

6. Стійки на руках

© BoValentino/IStock

Це просте і безкоштовне заняття допоможе зміцнити вестибулярний апарат дитини. Можете подивитися декілька відмінних навчальних програм в Інтернеті, щоб дізнатися, як їх зробити.

7. Скейтборд

© Bob_Dmyt/Pixabay

Балансування на скейтбордах також може сприяти балансуванню і допомогти вестибулярної системи. Більшість дітей також тяжіють до таких занять, тому не складно змусити їх спробувати.

8. Скакалка

© wandus/Pixabay

Проста регульована скакалка також може бути великим сенсорним і вестибулярним інструментом. Стрибки зі скакалкою — також дивовижне вправу і справді веселе заняття для дітей. Бонусні бали, якщо ви все ще пам'ятаєте всі класні об'єднані стрибки зі скакалкою, багаторазові перемички, які ми все робили в дитинстві.

9. Гімнастична стінка з рукоходом

© Bigl.ua

Ще одна відмінна діяльність для вестибулярного введення. Такі тренажери були улюбленими для багатьох з нас в дитинстві, але вони в основному зникли з дитячих майданчиків з-за страху, що діти впадуть. Але ви ще їх можете придбати і встановити вдома.

10. Стрибки на батуті

© kamazoo/Pixabay

Чим більше рух, тим більше вестибулярна стимуляція, а стрибки — це великий рух.

11. Велосипеди і скутери

© jill111/Pixabay

Велосипеди вимагають хорошого балансу, і багато хто з нас їздили на велосипедах по кілька годин кожен день, коли були молодшим. Було б добре, щоб ваші діти мали можливість вільно пересуватися на велосипедах в будь-який час.

Погляньте по-новому на ваш будинок і подивіться, які забавні способи ви можете включити в дитячу рутину. Вестибулярна система буде вам вдячна!

Корисні заняття для розвитку спритності і координації
© BurakHayko/iStock Координація рухів представляє собою точність переміщення тіла в просторі відносно команд головного мозку з одночасним збереженням рівноваги. Ця
Як навчити дитину тримати голову: поради та вправи
© StockSnap/Pixabay Кожен батько хочеться бачити свого малюка здоровим, а також фізично активним. Відразу ж після пологів батьків хвилюють такі питання, як: коли малюк
5 корисних вправ для літніх людей
© Wavebreakmedia/IStock Фізична активність повинна стати невід'ємною складовою життя кожної людини, адже її відсутність може спровокувати багато неприємності. По
Чому проблеми в успішності дитини – насправді питання спадковості
© LuminaStock/iStock Якщо ви лаєте сина за двійки, то перестаньте це робити. Адже успішність дитини залежить і від батьків. Оцінки – це не тільки праця, а ще й
Як вибрати телефон для дитини: 5 важливих нюансів
© dolgachov/iStock Якщо ви хочете завжди мати зв'язок зі своєю дитиною, то задумайтеся про придбання мобільного телефону для нього. Але до вибору гаджета для дітей
6 продуктів, поліпшують грудне вигодовування
© Tetiana Mandziuk/iStock Неможливо передбачити, як буде відбуватися грудне вигодовування до народження дитини. Якщо у вас є шанс попрактикуватися в зміні підгузників або