10 неординарних способів позбавитися від зайвої ваги
02.04.2019 61 0 newsdaily.org.ua

10 неординарних способів позбавитися від зайвої ваги

В закладки

10 неординарних способів позбавитися від зайвої ваги

Чи знаєте ви, що активно спалювати калорії можна не тільки в спортзалі? Існують різноманітні небанальні способи зниження ваги, якими ми з вами поділимося.

Спів

Під час співу працює безліч різних м'язів. Це заняття дозволяє спалювати до 100 ккал в годину. Таким чином, час співу дорівнює 15-ти хвилин активної силового тренування.

Поцілунки

Пристрасні поцілунки протягом години допоможуть вам спалити близько 100 калорій, так що, процес схуднення тепер може стати набагато приємніше.

©Adam Kontor/Pexels

Прийоми їжі у чоловічій компанії

Дослідження показали, що в чоловічій компанії дівчата, як правило, з'їдають невеликі порції низькокалорійних страв, при чому роблять вони це неусвідомлено. У зв'язку з такою закономірністю, рекомендуємо вам частіше вечеряти в оточенні чоловіків.

Фільми жахів

Вчені встановили, що фільми жахів здатні виробити у глядачів адреналін, а також прискорити обмін речовин. Під час перегляду фільму жахів ви можете спалити від 150 до 200 калорій.

©erikreis/IStock

Донорство

Здавши 0,5 літра крові ви можете втратити до 650 калорій, як під час плавання на великі дистанції. Проте, варто враховувати, що не всі підходять для донорства. Крім того, це заняття є в першу чергу благодійністю, а не способом схуднення.

Шопінг

Шопоголіки можуть радіти, адже їх улюблене заняття стимулює втрату зайвої ваги. За 3 години блукань по магазинах можна позбутися від 500 калорій.

Червоне вино

Виявляється, один келих вина дорівнює годині тренування, щодо втрати калорій. Червоне вино покращує роботу серця і м'язів, провокуючи спалювання жиру. Головне – обмежитися лише одним келихом.

©Pixabay

Сон

Довгий і міцний сон дуже важливий для здоров'я і фігури. Крім того, після дзвінка будильника, варто дати організму час, щоб прокинутися і скинути калорії, тому не потрібно різко схоплюватися з ліжка. Також ви можете спати без одягу, щоб прискорити обмін речовин.

Прибирання

Півгодинна прибирання в будинку допоможе вам спалити близько 90 калорій. Замість 3-х підходів на прес ви можете вимити підлогу, підмести і протерти пил.

Сміх

Виявляється, сміх не тільки благотворно впливає на тривалість життя, але і дозволяє активно спалювати калорії. Смійтеся частіше, і ваше життя стане щасливішим, а талія тонша.

©SanneBerg/IStock

Запам'ятайте способи втрати ваги, представлені вище, щоб худнути без дієт і виснажливих тренувань.

4 ради про схуднення під час плавання
© vfigure.ru Не секрет, що в більшості випадків люди починають займатися спортом, щоб позбутися від зайвої ваги. Існує міф про те, що плавання не допомагає худнути, тому
Вправи, які спалюють 500 калорій за 30 хвилин
© Maks Manuals/Flickr Кожен мріє про ідеальному вазі, але лише деякі його досягають. Ідеальна вага – це правильне співвідношення ваги зростанню людини. Щоб підтримувати
11 способів спалити 800 калорій за годину
© Livestrong.com Будь-хто може спалити кілька сотень калорій за півгодини або близько того, але для спалювання 800 калорій в годину потрібно багато важкої роботи.
4 способи швидко спалити до 1000 калорій
© IStock Якщо ви хочете позбавитися від зайвої ваги, ви вже знаєте, що потрібно брати до уваги кількість споживаних калорій і спалюють. Якщо ви спалюєте менше калорій,
Кращі вправи, які допоможуть швидко схуднути
©Deagreez/IStock Ви відчайдушно намагаєтеся схуднути, щоб змінити розмір одягу, підвищити самооцінку або блиснути фігурою на пляжі? Ми знаємо, як прискорити цей процес.
Дізнайтеся, які види тренувань спалюють найбільше калорій
© jacoblund/IStock В умовах постійної зайнятості виділити час на тренування не завжди легко, ось чому багато людей задаються питанням, які ж вправи спалюють найбільше