5 видів друзів, яких потребують абсолютно всі мами
11.03.2019 818 0 newsdaily.org.ua

5 видів друзів, яких потребують абсолютно всі мами

В закладки

5 видів друзів, яких потребують абсолютно всі мами

©Pixabay

Деякі факти про материнство повідомляють, що якщо у вас з'являються діти, то часу на друзів залишається менше. Але дружні стосунки – це те, що прикрашає і збагачує наше життя! Сайт Motherly пропонує вам нові цікаві факти для молодих мам: знайдіть серед своїх друзів кожен з існуючих п'яти типажів і призначте їм зустріч вже в найближчі вихідні!

Вміст матеріалу

1. «Надійна гавань»

Це друг, який завжди буде на вашому боці, навіть коли ви обидва знаєте, що ви не праві. Він буде стояти за вас завжди, в будь-який час і в будь-якому місці. Він кине все, щоб прийти і допомогти вам, якщо у вас проблеми. Такий друг – ваш найбільший уболівальник, ваш шанувальник номер один і той, хто завжди вірить у вас, навіть коли ви не заслуговуєте. Це справжній скарб!

2. «Веселун»

Іноді ситуація здається безнадійною, але є одна річ, яка допоможе вам не втратити здоровий глузд: сміх. Істеричний, поки не почне боліти живіт! Якщо ви вмієте сміятися разом з вашою подругою – над собою, над нею, не важливо – ви відразу відчуєте себе краще. Один з хорошим почуттям гумору, завжди знайде спосіб розсмішити вас і змусить побачити світлу сторону в будь-якій ситуації.

3. «Адвокат диявола»

Ви помиляєтеся, і ви знаєте, що помиляєтеся, але не хочете цього визнавати. Цей друг допоможе вам побачити іншу сторону кожної ситуації, зігравши адвоката диявола. Саме йому ви подзвоніть, якщо вам потрібно, щоб хтось сказав вам припинити нити. Іноді ця дружба непроста, і вона вимагає трохи більше роботи, ніж інші ваші відносини. Але в глибині душі ви знаєте, що вам потрібен цей чоловік, який може збалансувати ваше життя.

4. «Навчений досвідом»

Кожному з нас потрібен друг, який знає трохи більше, ніж ми самі. Якщо вам потрібна порада по вихованню дітей, приготування їжі, пошуку няні або розблокування банківської картки, ви зателефонуйте йому. І навіть якщо він сам не знає, як вирішити проблему, то обов'язково порадить того, хто знає.

5. «Споріднена душа»

В цьому світі є люди, з якими вам просто хочеться спілкуватися постійно! Ви не можете пояснити цей зв'язок, але вона існує – вам просто добре разом, ви розумієте один одного з півслова, а ваші життєві погляди і принципи практично повністю збігаються. Ви можете втратити зв'язок на роки, але як тільки ви знову зустрінетеся, вам буде здаватися, що нічого не змінилося. Ця людина просто відчуває вас, як ніхто інший!

Іноді кожен їх цих типажів може підходити для одного і того ж людини, а буває і так, що наші друзі з часом переходять з одного розряду в інший. Але навіть якщо всі ці п'ять типів друзів втілені в одному вашого друга, то вам дуже пощастило!

Читайте також Чому дитина не може заспокоїтися під час істерики

Як виховувати братів і сестер: 8 фактів для свідомих батьків
© twinsterphoto/iStock Відомо, що немає гірше ворогів, ніж брати і сестри. Іноді батькам важко виховувати різностатевих дітей. Fatherly розповідають про факти, які вам
Дев'ять прийомів спілкування з молодими батьками, які потрібно знати всім
© boggy22/IStock Молоді люди, які нещодавно стали батьками, зазвичай радо діляться цією новиною в соцмережах. Для них цей перший досвід можна порівняти хіба що з виходом
10 речей, про які потрібно перестати турбуватися, ставши мамою
©bylaurenm.com З появою дитини життя новоспеченої мами кардинально змінюється: з'являється величезна відповідальність, нові завдання, а разом з ними і нові хвилювання.
10 важливих фраз, які необхідні кожній мамі
©Pixabay Материнство – важка робота. Дійсно важка. Бувають дні, коли мамам хочеться сховатися в якійсь покинутій печері і просто відіспатися там! Тому найближчі родичі
10 фраз, які допоможуть дітям стати більш впевненими
© Deagreez/IStock Мами — це серця і душі сімей. Вони роблять мільйон речей і більше. Вони справжні супергерої. Крім того, вони вирощують впевненість дітей у своїх силах.
Що робити, якщо ваші друзі розлучилися і ви хочете зберегти з обома хороші стосунки
© AnaBGD/iStock Ваші друзі розлучаються, але ви хочете продовжувати дружити з ними обома? Pure Wow розповідає, як бути в такій непростій ситуації. Позбавтеся від почуття