Як навчити дитину плавати на спині
27.05.2019 912 0 newsdaily.org.ua

Як навчити дитину плавати на спині

В закладки

Як навчити дитину плавати на спині

Для багатьох плавання на спині є найбільш легким варіантом. І є проста причина: на відміну від інших видів плавання, особою занурюватися у воду, плавання на спині дозволяє весь час спокійна дихати.

Тим не менш, деяких дітей важко навчити плавання на спині, адже їм складно бачити, куди вони рухаються, сонце сліпить і взагалі не подобатися дивуватися кожній наплывающей хвилі. Fatherly привів дієві поради того, як навчити дитину плавати на спині.

Почніть з основ

Плавання на спині — це не той вид спорт, який ви можете побачити на Олімпійських іграх, зате він ідеально підходить для дітей. Крім того, воно допомагає боротися зі сколіозом, остеохондрозом та іншими захворюваннями хребта. Ви можете навчити свого малюка правильно рухатися навіть лежачи на килимі у вітальні. Просто покажіть йому вірні рухи рук і ніг, і як контролювати дихання.

Крок 1: Руки

© fitnation.kz

Почніть з того, щоб тримати свою дитину на спині, дивлячись йому прямо в очі. Попросіть його покласти кінчики пальців під пахви. Скажіть, що тепер він прийняв форму курочки. Потім нехай він розведе руки по сторонам. Тепер він літачок. Ваше завдання-навчити його тримати руки перпендикулярно тілу. Тримаючи руки прямими, нехай опустить їх вниз. Тепер він солдатик. Повторіть руху. Ви можете практикувати їх вдома або в спокійному басейні. У будь-якому випадку, розмовляйте з дитиною і коментуйте кожне його рух милими фразами.

Крок 2: Ноги

©pixabay.com

З ногами справа йде трохи важче. Деяким дітям важко контролювати свої ноги у воді, тому вони вільно бовтаються, поки руки хаотично рухаються. Це цілком нормально, але можна навчити дитину акуратним руху, які допоможуть йому краще триматися на воді.

Почніть з того, щоб тримати дитину у воді на спині. Нехай витягне ноги так, щоб коліна ледь визирали з поверхні води. Тепер поміняйте положення ніг, а він нехай сам поверне їх на місце. Зробіть так деяку кількість разів. Після того, як він навчився тримати прямо ноги і повертати їх на місце, скажіть йому, щоб почав рухати їх вгору і вниз повільно. Через деякий час, нехай почне чергувати рухи рук і ніг одночасно.

Спочатку рухи будуть не ідеальними, але дитина все одно повинен продовжувати рухатися. Просто пам'ятайте, що ноги вашої дитини повинні рухатися в синхронізації з його руками.

Крок 3: Положення тіла

© inmozhaisk.ru

Загальне положення тіла ще трохи складніше, але з ним треба попрацювати після того, як дитина опанує основами.
Голова дитини повинна знаходиться в нейтральній позиції, погляд спрямований прямо вгору. Це допоможе тримати тіло максимально високо і прямо. Не забувайте сказати дитині про те, щоб він тримав живіт втягнутим, щоб забезпечити правильний прогин спини. Можна скористатися дошкою для плавання, щоб виробити правильне положення тіла.

Крок 4: Дихання

© Juan Salamanca/Pexels

Правильне дихання необхідно для максимально комфортного і ефективного плавання. Під час плавання на спині обличчя дитини весь час знаходиться над водою, тому дихання не викликає складнощів. Просто стежте, щоб воно залишалося глибоким і ритмічним. Зазвичай вдих виконується в момент, коли над головою пролітає права рука, а видих — коли ліва піднята.

Коли ваша дитина почне самостійно плавати на спині, обов'язково плавайте біля нього, оскільки, без сумніву, попадеться хвиля, яка зіб'є його з ритму, і він запанікує. Удачі і нехай ваш малюк впевнено тримається у воді!

Читайте також Як швидко і без нервів відшукати дитину, який загубився

6 способів навчити дитину плавати у воді
@ Pixabay/Pexels Навіть якщо ви вмієте плавати лише по-собачому, є маса способів навчити вашої дитини плавати і відчувати себе впевнено на воді. Але для початку
Корисні покупки, з якими діти навчаться плавати
© Yulianto Poitier/Pexels Плавання – це заняття, для якого необхідні вода та купальний костюм. Але новачкам потрібно трохи більше пристосувань, щоб отримати задоволення
9 видів плавання, з якими ви полюбите своє тіло
©Jacob Ammentorp Lund/IStock Плавання — це чудовий вид спорту, який підходить людям будь-якого віку. Під час занять поліпшується робота серцево-судинної системи і
Як навчити дитину плавати на морі
© socialmediasl444/Flickr Плавання – один з важливих навиків, яким треба навчити дітей. Воно не тільки покращує його фізичну силу і приносить користь здоров'ю, але і
5 ключів для вдосконалення техніки плавання
Вода — це оптимальне середовище для фізичних тренувань, а плавання давно вважається одним з кращих видів спорту як для здорових людей, так і тих, кому не можна
Поради від професіоналів, як навчитися плавати правильно
© fancycrave1/Pixabay Починаючи ходити на плавання, ви стикаєтеся з різними питаннями, на які мало хто може дати вам відповідь. Спеціально для початківців ми зібрали