Лужна дієта: у чому її суть і користь і що на ній можна харчуватися
30.05.2019 554 0 newsdaily.org.ua

Лужна дієта: у чому її суть і користь і що на ній можна харчуватися

В закладки

Лужна дієта: у чому її суть і користь і що на ній можна харчуватися

©silviarita/Pixabay

Цією дієтою користуються багато голлівудські селебрітіз. Теорія полягає в тому, що деякі продукти, такі як м'ясо, пшениця, рафінований цукор і перероблена їжа, змушують ваше тіло виробляти кислоту, що погано впливає на організм. Таким чином, згідно лужної дієті, вживання певних продуктів може захистити організм від цих умов. Природно, це допомагає скинути зайву вагу. Ми заглянули на Webmd і знайшли там багато корисної інформації по цій темі. Ділимося з вами подробицями про те, що таке лужна дієта.

Вміст матеріалу

Що можна і не можна їсти

©sweetlouise/Pixabay

Більшість фруктів і овочів, соєві боби і тофу, а також деякі горіхи, насіння і бобові продукти, що стимулюють луг. Тому цю їжу ви можете включати в раціон.
Молочні продукти, яйця, м'ясо, більшість зернових і оброблені харчові продукти, такі як консервовані і запаковані закуски і напівфабрикати не допускаються.

©Free-Photos/Pixabay

У більшості книг, присвячених лужної дієті, ви також не повинні вживати алкоголь або кофеїн. Ця дієта в основному повністю вегетаріанська. Вона також працює для веганів. Якщо ви не їсте клейковину, то дивіться склад. Адже клейковина міститься не тільки в пшениці.

Що кажуть фахівці про дієту

Лужна дієта допомагає вашому тілу підтримувати рівень рН в крові. Ваше тіло працює, щоб підтримувати постійний рівень.

Продукти, які ви повинні їсти на лужний дієті, гарні для вас і будуть підтримувати здорову втрату ваги: багато фруктів і овочів, і води. Уникнути цукру, алкоголю і оброблених продуктів — це порада щодо зниження ваги.

Читайте також Низкоуглеводная дієта: як домогтися поставленої мети

Після лужної дієти ви робите вибір у бік фруктів і овочів, менше вибираєте продукти з більш високим вмістом калорій і жиру. Ви також уникаєте готових продуктів, які часто містять багато натрію. Це відмінна новина для здоров'я серця, тому що це допомагає знизити кров'яний тиск і рівень холестерину. Одержання здорового ваги також важливо для профілактики і лікування діабету та остеоартриту.

Деякі дослідження показали, що лужне середовище може зробити деякі хіміотерапевтичні препарати більш ефективними або менш токсичними. Однак не було доведено, що лужна дієта може зробити це або допомогти запобігти рак.

Висновок про лужної дієті

Акцент на фрукти та овочі — запорука здорової втрати ваги. У вас буде кращий успіх, якщо вам подобається вибирати і експериментувати з новими продуктами і ви повинні любити готувати.

©Free-Photos/Pixabay

Тут забороняється багато улюблених продуктів, які можна в помірних кількостях в інших дієтах (включаючи пісне м'ясо, знежирене молоко, хліб та солодощі). Білок обмежується рослинними джерелами, такими як боби і тофу. Це означає, що вам потрібно буде переконатися, що ви отримуєте достатню кількість білка та кальцію.

Вийти з лужної дієти також може бути проблемою. Ви повинні бути готові, що ви завжди зобов'язані стежити за раціоном кожного прийому їжі. Нарешті, ви повинні обов'язково поєднувати дієту з фізичним навантаженням. Тільки лужна дієта плюс вправи можуть допомогти вам.

Лужна вода і її роль у боротьбі з печією
©SanneBerg/IStock Можливо, ви вже чули гучне обговорення переваг і недоліків лужної води. Її п'ють багато знаменитостей, наприклад, Міранда Керр, але так вона корисна
Що таке лужна вода і як її приготувати в домашніх умовах
©Pixabay Лужна вода містить незамінні для організму мінерали і володіє високим рівнем кислотності, що дуже сприятливо впливає на наш кислотно-лужний баланс. У цьому
Що таке лужна дієта і чому вона підходить для вашого схуднення
© ronstik/IStock Лужна дієта — це не просто дієта, але і система живлення, а також спосіб життя. За кількістю правил і списком заборонених продуктів вона може стати в
Чи кето-дієта безпечної для вас під час вагітності
© NataliaDeriabina/iStock Багато людей звертаються до цієї дієті, щоб скинути вагу, а деякі – для зміни загального стану здоров'я. Цей спосіб може бути досить успішним,
Безглютенова дієта: у чому її суть і кому вона дійсно показана
©Pexels/Pixabay Безглютенова дієта стала однією із самих трендових і модних в 2018 році. Більшою мірою тому, що зірки Голлівуду сповістили публіку про те, що вони сидять
У чому сенс низкоуглеводной дієти: як схуднути і не зіпсувати своє здоров'я
© Free-Photos/Pixabay Все популярнішим серед планів харчування і дієт стає низковуглеводний тип. У чому його сенс? Дійсно, чи можна за допомогою такої дієти схуднути?Чи