Чи кето-дієта безпечної для вас під час вагітності
24.03.2019 988 0 newsdaily.org.ua

Чи кето-дієта безпечної для вас під час вагітності

В закладки

Чи кето-дієта безпечної для вас під час вагітності

© NataliaDeriabina/iStock

Багато людей звертаються до цієї дієті, щоб скинути вагу, а деякі – для зміни загального стану здоров'я. Цей спосіб може бути досить успішним, але варто бути обережним, щоб не нашкодити організму.

Mommyish розповідають підходить ця дієта вагітним.

Лікарі й експерти вважають, що це не найкраща дієта під час вагітності, адже організм не отримує необхідні вітаміни. Не варто повністю відмовлятися від вуглеводів – це джерело енергії і кращий спосіб позбутися від нудоти.

© NataliaDeriabina/iStock

Але це не означає, що кето-дієта не має переваг під час вагітності. Вона заохочує вживання зелені і овочів. Також ви будете краще себе почувати, адже кето забороняє їсти продукти, що містять цукор – це позитивно вплине на вагітність.

© kjekol/IStock

Отже, чи безпечна ця дієта під час вагітності? Однозначної відповіді немає, але краще всього їсти здорову їжу і отримувати максимум корисних речовин.

Читайте також Кето-дієта: у чому принцип популярною на Заході системи живлення і яка її користь

Лікарі виявили, яка дієта краще всього підходить вегетаріанцям
© JulijaDmitrijeva/IStock Якщо ви підписані Инстаграме на фанатів кето-дієти, ви, швидше за все, часто спостерігаєте апетитні картинки бургерів, стейків, ролів з бекону
Кето-дієта: план харчування для початківців
©ThitareeSarmkasat/IStock Кето-дієта – це низкоуглеводная дієта з помірним вмістом білків і високим вмістом жирів. Якщо ви хочете спробувати цю дієту в цілях схуднення
Кето-дієта: у чому принцип популярною на Заході системи живлення і яка її користь
© ThitareeSarmkasat/iStock Кето-дієта — популярний спосіб, який допомагає багатьом людям скинути вагу і трансформувати тіло. Popsugar розповідають про її особливості.
4 правила кето-дієти, які допоможуть вам завжди залишатися у формі
© Naser Chawroka/Flickr Кетогенна дієта – одна з найпопулярніших, але і самих складних. Дотримуватися її повноцінно досить важко, але ви можете взяти на замітку кілька
У чому сенс низкоуглеводной дієти: як схуднути і не зіпсувати своє здоров'я
© Free-Photos/Pixabay Все популярнішим серед планів харчування і дієт стає низковуглеводний тип. У чому його сенс? Дійсно, чи можна за допомогою такої дієти схуднути?Чи
Топ-5 дієт, які можна спробувати в 2018 році
© Kaboompics .com Видання U. S. News & World Report склало щорічний рейтинг найбільш популярних дієт в цьому році. Група експертів у 40 раціонах харчування (дієти)