Топ-5 дієт, які можна спробувати в 2018 році
10.06.2019 734 0 newsdaily.org.ua

Топ-5 дієт, які можна спробувати в 2018 році

В закладки

Топ-5 дієт, які можна спробувати в 2018 році

© Kaboompics .com

Видання U. S. News & World Report склало щорічний рейтинг найбільш популярних дієт в цьому році. Група експертів у 40 раціонах харчування (дієти) оцінювала, наскільки легко їм слідувати, здатність допомогти скинути вагу, безпека, короткочасність та інші.

Найнижчі оцінки отримали дієта Кето і дієта Дюка. Люди, які слідують кето-дієті, уникає вуглеводів і вживають жири, щоб допомогти організму увійти в стан «кетозу», коли організм руйнує жир. Дієта Дюка – це дуже важкий план, який йде поетапно, включаючи фазу вживання великої кількості білка. Експерти оцінили обидві дієти, як ті, яких найважче дотримуватися.

Ось як виглядає топ найбільш популярних у цьому році дієт:

1. Дієта DASH

Дієта DASH була розроблена, щоб допомогти людям знизити високий кров'яний тиск. Вона характеризується поєднанням фруктів, овочів, цілісного зерна, білкових продуктів і молочних продуктів низької жирності. Людям на цій дієті радять вживати менше насичених жирів, солодких напоїв, солодощів, жирних молочних продуктів і деяких масел, а також вживати менше солі в цілому.

© ThitareeSarmkasat/iStock

2. Середземноморська дієта

Дієта отримала свою назву від звичок харчування людей, що живуть в середземноморських країнах. Її пов'язують з поліпшенням здоров'я і довголіттям. Середземноморський план харчування – це фрукти і овочі, а також здорові продукти з ненасиченими жирами, такі як риба, горіхи і оливкове масло.

© Pexels

3. Флекситерианская дієта

Від змішання слів «гнучкий» (flexible) і «вегетаріанський», ця дієта спонукає людей є вегетаріанську їжу велику частину часу для поліпшення здоров'я, але не вимагає повного видалення м'яса з раціону.

© OksanaKiian/iStock

4. Дієта «Весонаблюдатели»

Особливо популярна дієта, яку пропагують такі знаменитості, як Опра Уїнфрі. Він працює в системі очок, де кожному продукту дається кілька очок, і людям кажуть, яку максимальну кількість може бути набрано кожен день. Продукти з високим вмістом поживних речовин і які насичують надовго, мають менше очок в цілому. А солодощі мають багато очок.

© Pexels

На п'ятому місці розташувалися одночасно 3 системи живлення:

5.1 Дієта MIND

Передбачається, що дієта MIND (розум) – це суміш DASH-дієти і середземноморської дієти. Вона допоможе захистити мозок і запобігти хворобі Альцгеймера, хоча для визначення того, чи це дійсно правда, потрібно набагато більше досліджень. Людям рекомендується їсти 10 продуктів, корисних для мозку: зелені листові овочі, інші овочі, горіхи, ягоди, боби, цільні зерна, рибу, птицю, оливкова олія та вино. Їм також радять уникати продуктів з п'яти груп: червоне м'ясо, масло і маргарин, сир, солодощі і смажене або фаст-фуд.

© Pexels

5.2 TLC дієта

Прив'язана до п'ятого місця, дієта TLC (Терапевтична зміна стилю життя) призначена для того, щоб допомогти людям скоротити рівень холестерину в крові. Прихильники дієти скорочують загальне споживання жирів, особливо насичених. Їм також рекомендується їсти більше клітковини.

© Pexels

5.3 Волюметрическая дієта

Люди, які дотримуються цієї дієті радять звернути увагу на щільність енергії в продуктах харчування. Мова йде про кількість калорій у певній кількості їжі. Продукти з високою щільністю енергії будуть мати багато калорій в невеликій кількості їжі. Тоді як продукти з низькою щільністю енергії мають менше калорій для більшої кількості їжі.

Мода чи здоров'я: кетодиета визнана найгіршою із сучасних популярних дієт
© ThitareeSarmkasat/iStock Кетогенна дієта стала популярною системою живлення останніх років. Вона характерна дуже низьким споживанням вуглеводів (20-50 г) в день,
У чому сенс низкоуглеводной дієти: як схуднути і не зіпсувати своє здоров'я
© Free-Photos/Pixabay Все популярнішим серед планів харчування і дієт стає низковуглеводний тип. У чому його сенс? Дійсно, чи можна за допомогою такої дієти схуднути?Чи
Чи кето-дієта безпечної для вас під час вагітності
© NataliaDeriabina/iStock Багато людей звертаються до цієї дієті, щоб скинути вагу, а деякі – для зміни загального стану здоров'я. Цей спосіб може бути досить успішним,
Кето-дієта: план харчування для початківців
©ThitareeSarmkasat/IStock Кето-дієта – це низкоуглеводная дієта з помірним вмістом білків і високим вмістом жирів. Якщо ви хочете спробувати цю дієту в цілях схуднення
Лікарі виявили, яка дієта краще всього підходить вегетаріанцям
© JulijaDmitrijeva/IStock Якщо ви підписані Инстаграме на фанатів кето-дієти, ви, швидше за все, часто спостерігаєте апетитні картинки бургерів, стейків, ролів з бекону
Кето-дієта: у чому принцип популярною на Заході системи живлення і яка її користь
© ThitareeSarmkasat/iStock Кето-дієта — популярний спосіб, який допомагає багатьом людям скинути вагу і трансформувати тіло. Popsugar розповідають про її особливості.