Що змушує вас є більше, ніж потрібно насправді
18.04.2019 585 0 newsdaily.org.ua

Що змушує вас є більше, ніж потрібно насправді

В закладки

Що змушує вас є більше, ніж потрібно насправді

© OksanaKiian/iStock

Харчування впливає не тільки на нашу фігуру, а й на стан здоров'я. Важливо враховувати якість продуктів і розмір порцій. BBC розповідають чому ми їмо більше, ніж потрібно.

Вміст матеріалу

Який суп здатний подарувати відчуття ситості

Густий суп: дослідження показують, що калорії, які споживаються у вигляді твердих речовин, вважаються більш наповненими, ніж рідини, тому люди їдять менше. Знежирений суп: це відмінний варіант для тих, хто хоче схуднути і не відчувати себе голодним. Суп з високим вмістом білка: було доведено, що харчування, що містить більше 25% білка, збільшує відчуття ситості. Також дослідження показали, що смузі здатне наситити на 3 години. Ці страви допоможуть позбутися від шкідливих перекусів і наповнять організм поживними речовинами.

Що впливає на наше харчування

Ви знали, що вплив на ваш раціон має не тільки їжа, а й посуд, з якої ви їсте? Далі ви дізнаєтеся, які тарілки варто купити, а від яких необхідно позбутися. Також на наше харчування впливає те, з ким ми вечеряємо.

Тарілки

Ви є учасником клубу «чистих тарілок»? Більшість людей на планеті теж. Дослідження, аналізуюче відвідувачів в шести різних країнах, показало, що кожен з'їдає близько 92% того, що знаходиться на їх тарілці. Так що розмір посуду має значення. Вплив дуже великих порцій перекриває наші спогади про нормальних порціях. Коли випробуваним давали дуже велику тарілку з їжею, яку вони не могли з'їсти, то вони споживали значно більше, ніж коли їм давали меншу тарілку їжі.

Боулы

Розмір глибоких тарілок теж впливає на наші порції і на те скільки ми їмо. На цей прийом спіймалися навіть вчені. На вечірці, присвяченій нагородженню колеги, біологам видали боулы і попросили насипати собі морозиво. Ті, у кого були великі тарілки, взяли на 31 % більше морозива. Велика ложка також змусила їх збільшити розмір порції на 14%.

Столові прилади

Розмір та тип столових приладів, які ми використовуємо, впливають на розмір наших укусів і, отже, на швидкість, з якою ми їмо. Швидке вживання їжі неодноразово пов'язувалося зі збільшенням ваги. Використання ложки, а не вилки збільшує розмір укусу і швидкість їжі. Використання незнайомих приладів, таких як палички для їжі, уповільнюють споживання їжі.

Дегустація страв

Ваш вага залежить від вашої компанії. Згадайте, як часто ви куштували десерт або закуску вашого друга? Всі однаково діляться їжею в компанії, можливо навіть підсвідомо. Наступний раз подумайте, перш ніж потягнутися до тарілці одного.

Зайва вага

Одне невелике дослідження, що складається з 82 студентів (і однієї актриси), показало, що вага наших друзів може вплинути на нас. У дослідженні актриса з'їла обід, що складається з пасти і салату. В цей час вона була одягнена в костюм, який додав їй кілька зайвих кілограмів. Незалежно від того, що вона їла (більше салату, менше макаронних виробів або навпаки), люди, які обідали разом з нею, споживали на 30% більше пасти і менше салату.

Враження

Гендер також може вплинути. Жінки в одному дослідженні вибирали низькокалорійні продукти, під час обіду з чоловіками, щоб справити враження. І збільшували порції під час живлення з жінками.

Звичайно, якщо ви хочете уникнути переїдання, це не означає, що вам слід відмовитися від вечері з бойфрендом і замовляти тільки маленькі порції. Головне — розуміння цих впливів. Це кращий спосіб дотримуватися своєї мети і поліпшити харчування.

Читайте також Як плавання може допомогти в боротьбі з депресією

Штучний інтелект здатний показати, що змушує людей виглядати старше або молодше, дослідження
© Pixabay На процес старіння впливає безліч факторів. Розшифровка цих факторів може привести до розуміння того, що впливає на стан і здоров'я людського тіла, і показати,
Як схуднути за допомогою 5 трюків
© Wand_Prapan/iStock Без прискореного метаболізму ви можете забути про струнку фігуру. Але як змусити обмін речовин працювати на максимальній швидкості? Kobieta. Pl
Чоловіки з малою кількістю білка мають проблеми зі спермою і дітей з зайвою вагою — дослідження
© Pixabay Недавні дослідження чоловічого здоров'я виявили прямий зв'язок між харчуванням чоловіка і його потомством: недостатня кількість вживаного білка призводить до
Дослідження з'ясувало, яка кількість сну і як впливає на наше здоров'я
© Vera_Petrunina/iStock Ви знали, що сон позитивно впливає на ваше здоров'я і може поліпшити самопочуття? MailOnline розповідають про те, скільки потрібно спати в добу,
6 помилок, які ми постійно здійснюємо в обід
©Astarot/IStock Чи знаєте ви, що обід безпосередньо впливає на вашу продуктивність протягом дня, а також на стан здоров'я і фігуру? Сьогодні ми розповімо вам про
Як йога впливає на фігуру: сила практик
© sandsun/iStock Йога – стародавня практика, яка крім вправ, що позитивно впливає на розум, тіло і душу. Аеробіка проста вважається одним з кращих способів поліпшити