Яка денна норма овочів і фруктів, дослідження
22.04.2019 784 0 newsdaily.org.ua

Яка денна норма овочів і фруктів, дослідження

В закладки

Яка денна норма овочів і фруктів, – дослідження

© Anchiy/IStock

Ми впевнені, що ви зустрічали багато інформації про те, що потрібно з'їдати п'ять порцій овочів і фруктів в день, щоб залишатися здоровими. Але чи дійсно це так?

InStyle допомагають розібратися в цьому питанні.

Всесвітня організація охорони здоров'я в 1990 році затвердила, що кожен день є 400 грам (5 порцій по 80 грам) фруктів і овочів, щоб знизити ризик серцево-судинних захворювань і раку. Деякі вважають, що щоденна норма – 20 порцій.

© Milkos/IStock

Дослідники з Лондона виявили в 2017 році, що оптимальна кількість овочів і фруктів повинно становити 200 грам. Таким чином ризик захворювань знижується на 10 %. Інше дослідження, проведене в Канаді, показало, що 125 грам зелені в день є відмінною профілактикою раку.

© Aiselin82/IStock

Існує багато різних поглядів на цю тему. Більшість досліджень показує, що найбільша користь для здоров'я була виявлена в п'яти і трьох порціях.

Читайте також Харчування з розумом: які овочі варто їсти на шляху до схуднення

Як часте харчування впливає на здоров'я жінки
© Happycity21/iStock Дослідники Гарвардського університету проаналізували дані 182 000 жінок старше 37 років і з'ясували, які продукти допомагають запобігти раку.
4 доступних продукту для профілактики раку грудей
© PRImageFactory/iStock Згідно зі світовою статистикою, у жінок, які з'їдають 5 і більше порцій овочів і фруктів в день, ризик розвитку раку молочної залози знижується в
6 видів фруктів, які допоможуть легко пережити дієту
©Pixabay Фрукти є дуже корисними, так як повні клітковини і антиоксидантів, але вони також містять і цукор. І нехай це цукор натурального походження, який надходить в
Середземноморська дієта з великою кількістю риби, фруктів, овочів і горіхів знижує ризик депресії на третину
© mydomaine.co Харчування середземноморської дієти з великою кількістю риби, фруктів, овочів і горіхів знижує ризик депресії. Огляд десятків досліджень показав, що люди,
Який оптимальний денний прийом вітаміну C і потрібні додаткові вітаміни
© HandmadePictures/iStock Протягом багатьох років рекомендована добова доза вітамінів складалася для запобігання їх дефіциту. Наприклад, вітамін С в недостатній
Як харчуватися на 2000, 3000 і 4000 калорій в день
Скільки калорій вам потрібно в день, залежить від вашого статі, віку, ваги і рівня активності. Чим вище рівень активності, тим більше вам потрібно вживати калорій.