Як відрізнити справжнє оливкова олія від підробленого
01.04.2019 1 886 0 newsdaily.org.ua

Як відрізнити справжнє оливкова олія від підробленого

В закладки

Як відрізнити справжнє оливкова олія від підробленого

© Couleur/Pixabay

Дуже добре, що оливкова олія зараз стало більш популярно під час домашнього готування. Тільки ось в чому проблема, якщо продукт неякісний або підроблений, то й користі від нього нуль. Так от ми вирішили розповісти, як же відрізнити справжнє оливкова від чогось незрозумілого.

Основне

©jjyliagorbacheva/Pixabay

Дуже часто виробники розбавляють оливкова олія соняшниковою, додаючи ще при цьому ароматизатори. Також поширена і така формула — мікс оливкової, соняшникової, рапсової та пальмової та барвники, звичайно ж. Ясна річ, що від такого продукту взагалі немає ніякої користі, а іноді ще й шкідливіше.

© RitaE/iStock

Найважливіше, ви повинні звертатися увагу на склад. Там не повинно бути ніяких сторонніх інгредієнтів. Напис має бути типу такий — 100% Olive Oil або «Natural».Якщо ви бачите щось на зразок — «Mix», «Oil Mix», «Polivio», «Estella»- перед вами суміш. Однак іноді виробник вказує дуже дрібно у складі, що це не чисте оливкова олія. Тому розглядайте уважно етикетку.

Види оливкової олії

©Pixabay

Отже, з підробками розібралися. Тепер ви повинні зрозуміти для чого вам потрібно оливкова олія — для гарячих страв або салатів. Всього оливкова олія ділитися на три великі групи:

  • virgin— натуральне, його отримали за допомогою тільки фізичних методів;
  • refined — рафінована, його очистили за допомогою фізико-хімічних методів;
  • pomace — жмыховое, його роблять з віджимань з використанням хімічних розчинників.

У свою чергу virgin може бути «Extra Virgin» — це найпопулярніше масло, яке купують. Його додають у салати, вони не має різкого смаку і у нього низька кислотність до 1%. Для смаження використовують рафінована оливкова олія. На упаковках ви можете зустріти такі назви цього маслу «Pure olive oil», «Rafined olive oil», «Light olive oil».

© congerdesign/Pixnio

Жмыховое оливкова олія останньої категорії — використовують тільки для змащування форм перед випічкою, а краще взагалі відмовитися від його використання.

Як перевірити справжність масла

© rawpixel.com/Pexels

Є одна схема, як визначити справжнє ви придбали оливкова олія. Отже:

  1. Поставте масло на п'ятнадцять хвилин у холодильник.
  2. Масло має загуснути, а також з'явиться осад і маленькі пластівці.
  3. Ви купили даний масло.

Після цього експерименту, при кімнатній температурі масло повертається в свій звичайний стан. Також можна перевірити масло, капнувши його на руку. Розітріть і подивіться, якщо воно швидко вбирається — значить справжній продукт.

Ось така інформація допоможе вам краще розбиратися в оливковій олії і не попастися на вудку недобросовісних виробників.

Читайте також Як оливкове масло і сон можуть запобігти серцеві напади та інсульти

Харчування на користь: як вибрати те саме масло для смаження
© AlexPro9500/iStock Різноманітні рецепти пропонують підсмажити той чи інший продукт. Яке масло краще вибрати для смаження? Соняшникова, кукурудзяна або новомодне «ги»?
6 причин полюбити оливки ще більше
© ulleo/Pixabay Ми всі чули про користь оливкової олії – здоровий продукт, з великою кількістю корисних жирів. А що на рахунок самих оливок? Чому вся слава маслу? Care2
Як відрізнити оригінальний смартфон від підробленого
© YakubovAlim/iStock Підробки смартфонів існують здавна, але останнім часом з'являється все більше якісних копій. Китайські фейки стали настільки схожими на оригінальні
Як у 3 способи полюбити баклажани, якщо вони вам не подобаються
© KucherAV/iStock Не любите баклажани? HuffPost знають як виправити ситуацію. Швидше за все ви неправильно готували цей овоч або вам траплялися неперевірені рецепти.
Кухонний питання: як варто зберігати приправи
© xmdaocaorenr/Pixabay Якщо ви помітили, що ваші спеції і приправи почали втрачати смак або псуватися, то може справа в зберіганні. Ми знайшли корисні поради на Self про
Топ-7 продуктів, які підробляють частіше всього
© PRAM Consulting/Flickr Ціна товару не завжди говорить про його якість. Люди готові платити більше, щоб харчуватися хорошою їжею, але не можуть бути впевнені в тому, що