9 причин, чому варто полюбити і не відмовлятися від пива
21.06.2019 657 0 newsdaily.org.ua

9 причин, чому варто полюбити і не відмовлятися від пива

В закладки

9 причин, чому варто полюбити і не відмовлятися від пива

©Pixabay

Холодне пиво з пінкою – чудовий напій для літнього вечора, хоча багато хто і відмовляються від нього через помилкових переконань про його шкоду. Але нові дослідження вчених доводять, що якщо не зловживати пивом, то воно може бути навіть корисним для організму!

Ось дев'ять причин, чому вам не варто відмовлятися від пива:

1. Покращує травлення

У пиві міститься багато корисних бактерій, що поліпшують травлення, тому ваша фігура від нього зовсім не постраждає. Головна умова – не налягати на калорійні закуски, які зазвичай подаються до пива.

©Pixabay

2. Продовжує життя

Вчені вивели взаємозв'язок між вживанням пива і довголіттям: ті, хто іноді дозволяє собі келишок пінного, на 19% рідше вмирають у молодому віці!

3. Знижує ризик сечокам'яної хвороби

Наукові дослідження, які проводилися в США, показали цікавий результат: виявляється, вживання пива наполовину знижує ризик появи сечокам'яної хвороби.

©Pixabay

4. Містить мало калорій

Всупереч поширеній думці про те, що пиво дуже калорійно і від нього можна швидко одужати, реальність виявилася зовсім іншою. Так, експерти Guiness прийшли до висновку, що калорійність цього напою навіть нижче, ніж у знежиреного молока!

5. Зберігає молодість мозку

Одне з досліджень в Новій Англії запевняє, що щоденна кухоль пива допомагає попередити появу хвороб Альцгеймера і Паркінсона у жінок.

© Pixabay/Pexels

6. Попереджає рак

У пиві міститься флавоноїд ксантохумол, який здатний пригнічувати канцерогенні ферменти. Тому до всіх переваг пива можна сміливо додати ще і протипухлинний ефект.

7. Не шкодить фігурі

Пора, нарешті, розвінчати популярний міф про «пивний живіт»! Виявилося, що шанувальники пива схильні до ожиріння не більше, ніж всі інші люди.

©Pixabay

8. Корисно для кісток

У виданні Journal of the Science of Food and Agriculture були оприлюднені дані про те, що пиво дуже корисно для опорно-рухової системи. Пояснюється це наявністю в пиві кремнію, який робить кістки міцнішими.

9. Містить вітаміни

Австрійський експерт Штефан Домениг стверджує, що кількість корисних речовин в пиві просто вражає уяву! Як вам новина, що пиво – це ще одне джерело вітамінів?

©Pixabay

Знаючи ці нові факти про пиво, іноді можна і пропустити склянку-другу пінного напою. Головне – пам'ятати про почуття міри і не перестаратися!

Що таке фруктове пиво і як його правильно пити
©Pinterest Пиво буває різне. А що буде, якщо змішати хміль з фруктовим соком? Вийде екзотичне фруктове пиво. Історія походження Кажуть, фруктове пиво придумали стародавні
Глобальне потепління здатне вплинути на виробництво пива, дослідження
© master1305/iStock Не секрет, що пиво – один з найпопулярніших напоїв у світі. У деяких країнах воно навіть є невід'ємною частиною національної культури. Наприклад, у
6 причин, чому варто почати пити соєве молоко
©Pixabay Соєве молоко – це поживний напій, який виготовляється з замочених і розмелених соєвих бобів, прокип'яченим з водою. У ньому міститься дуже багато цінних поживних
5 смачних рецептів коктейлів на основі пива
©Pixabay Коктейлі на основі пива? Чому б і ні, адже такого ви ще точно не пробували! Приготуйте один з них і здивуйте своїх друзів – вони будуть у захваті! 1. Маргарита
Чому насправді за пиво ми повинні бути вдячні жінкам
© Tembela Bohle/Pexels Не дивлячись на те, що пиво у кожного з нас асоціюється з чоловіками, спочатку його варили жінки. Детальніше про це розповідає портал
Літр пива здатний впоратися з болем краще таблеток
© Tembela Bohle/Pexels Часом трапляється такий головний біль, що здається гірше не буває. Навіть кілька таблеток парацетамолу, багато води і тиша можуть не допомогти. За