Як саморозвиватися: методи та лайфхаки, які допоможуть стати краще
19.04.2019 1 827 0 newsdaily.org.ua

Як саморозвиватися: методи та лайфхаки, які допоможуть стати краще

В закладки

Як саморозвиватися: методи та лайфхаки, які допоможуть стати краще

© relif/iStock

Не знаєте, як і навіщо потрібно саморозвиватися? Ми виправимо цю ситуацію і допоможемо знайти сили для досягнення цілей. Все, що вам потрібно зробити – уважно вивчити матеріал і приступити до дій.

Вміст матеріалу

Як саморозвиватися: методи

Даний час — завжди кращий час для роздумів і спроб самовдосконалення та розвитку особистості. Нижче наведено список відмінних способів для саморозвитку.

© oatawa/iStock

Складання резюме

Хороше резюме допомагає отримати запрошення на співбесіду, а значить працювати там, де ви завжди мріяли. Таким чином, ви можете залишитися без бажаної посади, якщо ваше резюме буде посереднім. Якщо ви добре попрацюєте над своїм CV, то справите позитивне враження на майбутнього шефа.

Вивчення мов

У сучасній глобалізованій бізнес-середовищі знання мов може стати безцінним особистим активом і допомогти вам у саморозвитку. Хоча ви не можете норвежська на один тиждень, але за короткий проміжок часу можна освоїти базову лексику.

Прийняття змін

Постійні зміни, і часто спроби чинити опір змінам можуть бути марними. Краще прийняти їх, якщо вони відповідають інтересам особистого розвитку. Це допоможе вам краще адаптуватися до нового середовища і використовувати отримані можливості.

Презентації

Презентації є невід'ємною частиною робочого життя більшості працівників. Працюючи над своїми навичками презентації, ви можете перетворити це цінний професійний актив, що сприяє саморозвитку. Якщо ви хочете поліпшити свої навички, то пройдіть онлайн-курс.

Самореклама

Якщо ви не можете продати себе, як ви можете очікувати, що хтось повірить у вас? Важливо вміти правильно подати себе і підкреслити свої сильні сторони.

© rawpixel.com/Pexels

Конструктивні суперечки

Аргументи можуть бути надзвичайно тяжкими і шкідливими для вашого особистого розвитку, але, якщо ви підходите до них правильно, вони можуть позитивно вплинути на вас. Успіх полягає в тому, щоб навчитися конструктивно сперечатися, що часто означає вміти контролювати емоції і слухати інших.

Техніка інтерв'ю

Співбесіду на роботу може бути болісним досвідом, але ви можете добитися великих успіхів в досягненні хороших результатів, просто освіживши свою техніку інтерв'ю. Інтернет повний порад про те, як це зробити.

Тайм-менеджмент

Легко витрачати час, якщо у вас немає чіткого плану того, як ви збираєтеся розподілити його. Використовуючи методи управління часом, ви можете поліпшити свою пунктуальність, професіоналізм, приділяючи більше уваги речам, які дійсно важливі для вас.

Творчий підхід

Деякі вважають, що творчості можна навчитися, але в кожного є для цього певні можливості, які добре заховані. Існує безліч вправ для формування творчого мислення.

Робота над промовою

Уміння говорити чітко і правильно — це недооцінений талант, який може бути особливо корисним при проведенні презентацій або відвідуванні співбесід. Вивчивши кілька трюків і трохи потренувавшись у вільний час, ви зможете поліпшити цей життєво важливий аспект.

© ViktorCap/iStock

Зовнішній вигляд

Існує певне мистецтво добре одягатися, і якщо ви зможете оволодіти ним, це допоможе створити набагато більш позитивне перше враження, коли ви зустрічаєте впливових людей, таких як потенційні роботодавці або клієнти. Вам не потрібно витрачати ціле стан на дорогі костюми, достатньо підібрати наряд, який підходить саме вам.

Здорове харчування

Як говориться в прислів'ї, ви — те, що ви їсте, і якщо ви не дасте собі правильне паливо, то не будете в потрібній формі для досягнення своїх особистих і професійних цілей. Вам не потрібно сідати на божевільну дієту — просто зробіть кілька кроків, щоб додати в раціон більше корисних продуктів і скоротити кількість шкідливих закусок.

Спорт

Енергія є ключем до продуктивності, і регулярні фізичні вправи дозволяють значно підвищити її рівень. Почніть з постановки досяжних цілей, таких як ходьба 10000 кроків в день або пробіжка, хоча б два рази в тиждень.

Йога

Якщо ваша робота полягає в сидінні в кріслі цілий день, вам потрібно зайнятися йогою. Не обов'язково записуватися в спортзал, досить включити навчальні відео і виконувати вправи вдома.

Навички письма

Незалежно від того, який у вас рівень кваліфікації як письменника, у кожного є можливість поліпшити свої письмові навички спілкування. Це особливо важливо в епоху текстового спілкування по електронній пошті.

© Stokpic/Pexels

Пристрасть

Ключ до мотивації – це знайти те, що по-справжньому дає вам енергію. Ваша робота чи хобі повинні змушувати вас прокидатися вранці і рухатися вперед.

Прийняття помилок

Всі роблять помилки, і, принаймні, ви завжди можете вчитися на них. Крім того, у багатьох сферах діяльності більш важливо мати свободу робити помилки. Хоча ця рада явно непридатний, якщо ваша робота пов'язана з технікою або людським життям.

Позитивний настрій

Оптимізм може стати величезною енергетичною силою як для вас самих, так і для оточуючих вас людей. Також це допомагає збільшити продуктивність. Врешті-решт, позитивні речі трапляються з позитивними людьми.

Відмова від шкідливих звичок

Таким чином ви звільніть час для більш корисних речей. Не намагайтеся позбавитися від всіх шкідливих звичок за один раз, краще робіть це поступово.

Бути хорошим слухачем

Бути хорошим слухачем — ключ до успішного усному спілкуванню. Постарайтеся бути більш уважними до інших людей, і ви зрозумієте, що таким чином можна почерпнути багато корисної інформації.

Як саморозвиватися: лайфхаки

Є незліченна безліч способів слідувати своєї мети. Далі ви дізнаєтеся лайфхаки, які допоможуть вам постійно розвиватися.

© marchmeena29/iStock

Частіше читайте

Купуйте газети, шукайте в інтернеті речі, про яких ви хочете дізнатися більше, питайте у друзів назва книг, які вони знайшли корисними. Завжди залишайтеся цікавими. Знайдіть цікаву для вас тему і дослідіть її.

Спілкуйтеся з розумними людьми

Поспілкуйтеся з деякими впливовими особистостями в соціальних мережах або організуйте тематичний вечір, щоб зібрати однодумців. Обов'язково зустрічайтеся з людьми, які надихають вас.

Вчіть інших

Вам не потрібно ставати вчителем, щоб ділитися своїми знаннями. Ви можете приєднатися до волонтерської групи, яка дає уроки людям з малозабезпечених сімей.

Складіть список речей, які ви хочете вивчити

Це хороший спосіб почати рухатися вперед. Витратьте деякий час на вивчення тем і ведення нотаток. Після того, як ви складете список зможете вибрати на чому зосередитися в першу чергу.

© picjumbo.com/Pexels

Почніть свій власний проект

Це допоможе виробити уявлення про те, як потрібно діяти і чим займатися. Це нелегке завдання, яке вимагає уважності і праці, але успіх не змусить себе чекати.

Використовуйте девайси для навчання

Розуміння того, як вчитися, є безцінним навиком. У цьому вам можуть допомогти онлайн-курси та спеціальні програми. Зручність полягає в тому, що ваш смартфон завжди з вами, а це значить, що у вас завжди буде доступ до інформації.

Експериментуйте з новими способами навчання

Це може бути малювання діаграм, перегляд документальних фільмів, створення інтелектуальних карт і використання музики для навчання — ось деякі альтернативні способи, які допоможуть швидше запам'ятати інформацію.

Приєднайтесь до навчальній групі

Знайдіть навчальні групи онлайн, де ви можете співпрацювати і вчитися з людьми з різним досвідом. Це відмінний шанс дізнатися щось нове з перших вуст.

© Burst/Pexels

Знайдіть роботу, яка заохочує навчання і співпраця

Більшість професій включають в себе деяку ступінь навчання, будь то навчання на робочому місці, семінари або інші освітні заохочення. Будуючи кар'єру в розвивається області, ви будете постійно вчитися і розвивати свої навички.

Зробіть це пріоритетом!

Не кажіть «я зроблю це завтра». Зробіть це сьогодні. Чим швидше ви почнете, тим швидше наблизитеся до своєї мети.

Читайте також Як вижити на сидячій роботі, щоб не боліла спина

Як саморозвиватися: додатки

Ми зібрали 18 кращих додатків, щоб допомогти вам поліпшити себе і своє життя. Якщо вам потрібно нагадування про те, що ви дотримуєтеся своїх цілей, або заняття йогою – ласкаво просимо.

© marchmeena29/iStock

Програми для продуктивності

© rawpixel.com/Pexels

Bloom

Вартість: безкоштовно.

Вам необхідно саджати квіти і доглядати за ними. Це додаток відправляє вам нагадування у вигляді квітів, щоб ви не забули пообідати або піти на пробіжку.

Luminosity Mobile

Вартість: безкоштовно.

Чому б не зіграти в гру на своєму телефоні, яка кине виклик вашому мозку? Це додаток, розроблене нейробіолог, містить ігри, покликані поліпшити вашу пам'ять та увагу.

Office Yoga—Fitness at Work

Вартість: 2.99 $.

Вивчайте вправи для йоги, перебуваючи на робочому місці. Ці асани призначені для зняття болю і напруги від сидіння за столом.

Програми для досягнення успіху

© rawpixel.com/Pexels

Simplemind +

Вартість: безкоштовно.

За допомогою цього додатка ви можете створювати «Mind Maps» на своєму телефоні або планшеті, щоб організувати свої думки, зберегти їх і відправити колегам по електронній пошті.

Gratitude Journal

Вартість: 2.99 $.

Залишайтеся позитивними, ведучи журнал того, за що ви вдячні. Доступно тільки для iOS. Це додаток також відправляє мотиваційні цитати, які будуть надихати вас.

Habit List

Вартість: 3,99 $.

Щоб домогтися більшого, вам потрібно позбутися від шкідливих звичок і створити нові позитивні. Цей додаток допомагає відслідковувати ваші успіхи в досягненні цілей і надає нагадування, щоб ви могли стежити за змінами.

Програми для ефективності

© Burak K/Pexels

Weekdone

Вартість: безкоштовно.

Ця програма є вашим звітом. Всі співробітники розповідають про свої успіхи, плани та проблеми, Weekdone компілює інформацію та надсилає її у вигляді електронного листа.

30/30

Вартість: безкоштовно.

Тридцять хвилин, щоб відповісти на електронні листи, сорок п'ять хвилин, щоб написати цю промову, і сорок п'ять хвилин, щоб уточнити бюджет. На старт, увага, марш. Додаток 30/30 допоможе вам організувати свій список справ і тримати вас активними.

Samepage

Вартість: безкоштовно.

Переконайтеся, що всі в курсі, що таке Samepage. Це додаток дозволяє вам і вашим колегам створювати і обмінюватися файлами, спільно працювати над контентом і керувати завданнями — і все це за допомогою смартфона.

Додатки, щоб не думати про зайві речі

© Pixabay/Pexels

iSentry

Вартість: безкоштовно.

Підключіть це додаток (доступно тільки для iOS) до веб-камері вашого комп'ютера, і ви отримаєте повідомлення в будь-який час, коли камера виявить рух всередині кімнати. Це безкоштовна система домашньої безпеки.

Brightnest

Вартість: безкоштовно.

Хочете заощадити більше грошей з дому? Хочете зробити свій дім зеленішою, чистіше і красивіше? Введіть ваші особисті мети вашого місця проживання в це додаток, і воно надасть вам індивідуальні поради для досягнення ваших цілей.

Control4

Вартість: безкоштовно.

Приглушіть світло, увімкніть кондиціонер або телевізор з допомогою свого смартфона. З підпискою це додаток підключається до мережі Wi-Fi і дозволяє вам керувати своїм будинком, де б ви не знаходилися.

Програми для розслаблення

© Burst/Pexels

Daily Yoga

Вартість: безкоштовно.

Воно містить більше 50 асан йоги і відео, які допоможуть вам оволодіти кожної позою. Ви станете професіоналом в найкоротші терміни.

Headspace

Вартість: безкоштовно.

Підвищіть усвідомленість, зосередженість, позитивність і навіть якість сну з допомогою однієї програми. Headspace навчить вас, як практикувати медитацію всього за 10 хвилин в день.

Worry Watch

Вартість: 1,99 $ (тільки для iOS).

Більшість наших турбот ірраціональні. Відстежите, що турбує вас з цим додатком, і ви отримаєте корисну інформацію про те, що вас хвилює.

Програми для загального стану здоров'я

© Negative Space/Pexels

7 Minute Workout

Вартість: безкоштовно.

Нелегко знайти час для занять у спортзалі, але сім хвилин це цілком здійсненно. Вам достатньо виконати 12 високоінтенсивних вправ за 30 секунд кожна з перервою в 10 секунд між ними.

Kitchen Stories

Вартість: безкоштовно.

Цей додаток являє собою кулінарну книгу у вашій кишені. Тут ви знайдете прості рецепти та практичні рекомендації.

Deep Calm

Вартість: безкоштовно (тільки для iOS).

Використовуйте це додаток, щоб заснути і розслабитися під заспокійливі мелодії. Ви можете встановити таймер, щоб зупинити його роботу в потрібний момент.

Тепер ви знаєте, як саморозвиватися з допомогою додатків і простих порад. Впевнені, що наші методи допоможуть вам досягти поставлених цілей за короткий проміжок часу.

За матеріалами: intelligenthq.com, intelligenthq.com, teachthought.com.

Як ефективно саморозвиватися і не прокрастинировать
©bruce mars/Pexels Навіть якщо ви вже давно закінчили школу, необхідно продовжувати вчитися і розвиватися. Початок нового навчального року – привід поповнити скарбничку
Як почати нове життя після розставання: гід по набуття любові до себе
© Vasyl Dolmatov/iStock Якщо ви не знаєте, як почати нове життя після розставання, то ми вам допоможемо в цьому. Головне вірте в свої сили і у вас все вийде. Вміст
Шкідливі помилки, які роблять вас нещасливими
© Pixabay/Pexels Щоб стати щасливим, зовсім не обов'язково кардинально міняти своє життя. Для початку спробуйте позбутися хибних переконань, які заважають розкрити свій
7 нових книжкових бестселерів, які вийшли українською мовою
©Svitlana Unuchko/iStock Завдяки перекладу сучасної та класичної літератури, кожен з нас може прочитати будь-який твір рідною мовою. Сьогодні ми представимо вам список
Як можна дешево купити квитки: лайфхаки для економії
© anyaberkut/iStock Важливо знати, як дешево купити квиток, щоб заощадити гроші і витратити їх на більш цікаві речі під час подорожі. Наші лайфхаки допоможуть зберегти
Як змушувати себе пити більше води: 7 причин, як і навіщо це потрібно робити
© Lisa Fotios/Pexels Care2 знають способи, як змушувати себе пити більше води і розповідають чому це важливо робити. Впевнені, що ці методи допоможуть вам відновити