Як позбутися головного болю: 10 важливих і потрібних методів
01.03.2019 573 0 newsdaily.org.ua

Як позбутися головного болю: 10 важливих і потрібних методів

В закладки

Як позбутися головного болю: 10 важливих і потрібних методів

© Deagreez/IStock

Головні болі трапляються у всіх. Однак є кілька простих речей, які ви можете зробити, щоб полегшити біль без поїздки до лікаря або в аптеку.

Спробуйте ці поради і відчуйте себе краще

Іноді головний біль настільки часто виникає, що застосовувати медикаменти стає небезпечно. Адже причини появи болю можуть бути різними. Візьміть на замітку поради webmd.

1. Зробіть холодний компрес

© fotostrobi/Pixabay

Якщо у вас мігрень, покладіть холодний компрес на лоб. Кубики льоду, загорнуті в рушник, мішок замороженого горошку або навіть холодний душ, можуть зменшити біль. Тримайте компрес на голові 15 хвилин, потім зробіть паузу на 15 хвилин.

2. Прикладіть гарячий компрес

© Yamsri/Pixabay

Якщо у вас головний біль сильна, покладіть грілку на шию або потилицю. Якщо у вас є синусова головний біль, тримайте теплу тканину в області, яка болить. Теплий душ також може допомогти.

3. Розпустіть волосся

© Free-Photos/Pixabay

Тугий хвостик може викликати головний біль. Ці «зовнішні головні болі при компресії». Вони також виникають із-за тугого головного убору або, якщо ви носите окуляри. В одному дослідженні жінки, які послабили хвостик, побачили, що їхній головний біль зникла.

4. Зменшіть світло

© calimiel/Pixabay

Яскравий або мерехтливе світло, навіть з екрана вашого комп'ютера, може викликати головний біль і мігрень. Якщо ви схильні до них, закривайте фіранками вікна протягом дня. Носіть сонцезахисні окуляри на відкритому повітрі. Ви також можете додати антиблікові екрани на свій комп'ютер і використовувати люмінесцентні лампи денного світла у ваших світильниках.

5. Постарайтеся сильно не жувати

© Hans/Pixabay

Жувальна гумка може зашкодити не тільки вашу щелепу, але і вашу голову. Те ж саме вірно для покусування нігтів, губ, внутрішньої сторони щоки або різних предметів, таких як ручки. Уникайте хрустких і липких продуктів, і переконайтеся, що ви їжте невеликими шматочками.

6. Випийте каву або чай

© andrewlloydgordon/Pixabay

Зробіть чашку чаю, кави або який-небудь інший напій з невеликою кількістю кофеїну. Якщо ви використаєте кофеїн, це може полегшити біль в голові. Він також може допомогти болезаспокійливу засобів, таких як ацетамінофен, краще засвоюватися. Просто не пийте занадто багато, тому що виведення кофеїну може викликати головний біль.

7. Розслабтеся

© StockSnap/Pixabay

Є це розтяжками, йогою, медитацією або прогресуючою м'язовою релаксацією, навчитися розслаблятися може допомогти з болем. Ви можете навіть поговорити зі своїм лікарем про фізичної терапії, якщо у вас є м'язові спазми в області шиї.

8. Зробіть масаж

© whitesession/Pixabay

Ви можете зробити його самі. Через кілька хвилин масаж вашої шиї і скронь може допомогти полегшити головний біль, яка може бути викликана стресом.

9. З'їжте трохи імбиру

© Couleur/Pixabay

Невелика недавнє дослідження показало, що прийом імбиру, на додаток до регулярних, безрецептурних ліків, полегшив біль для людей з мігренями. Інше дослідження виявило, що він працював майже так само, як лікарські засоби, призначувані при мігрені.

10. Купіть болезаспокійливі засоби

© Pexels/Pixabay

Полиці для аптеки забезпечені болезаспокійливими засобами для всіх видів головного болю. Вони можуть працювати, але, щоб отримати максимальну вигоду з найменшим ризиком, дотримуйтесь вказівок на етикетці та рекомендацій.

Що робити, якщо часто болить голова?

Пам'ятайте, що часті головні болі – ознака того, що вам потрібно звернутися до фахівця. Біль може бути проявом важких захворювань, тому до організму ставитеся з турботою і чуйністю. Звертайтеся до лікаря вчасно.

Що робити, якщо сильно болить голова: поради без медичного впливу
©sassilicious.com Що робити, якщо сильно болить голова і немає таблеток? Таке іноді трапляється з кожним з нас, і це досить неприємно. Сайт Web MD дає кілька порад, як
Чому болить голова: причини виникнення та домашні методи лікування
© tommaso79/iStock Знаєте, яка найчастіша скарга на здоров'я? Головний біль! Більшість людей відчувають такий симптом періодично. І це не залежить від віку, статі, або
5 неочевидних способів боротьби з головним болем, про які варто знати
© SIphotography/IStock Головний біль далеко не завжди свідчить про якісь проблеми зі здоров'ям. Найчастіше вона виникає внаслідок перенапруження, стреси або нестачі сну.
5 видів головного болю і способи боротьби з ними
© AntonioGuillem/IStock Вкрай важливо визначити, якого типу головного болю ви схильні, щоб можна було призначити правильне лікування. В одному дослідженні 2004 року
Ніякої мігрені: домашні засоби від головного болю, які й справді працюють
© AntonioGuillem/IStock Головний біль – одна з тих неприємних проблем, які виникають в самий невідповідний момент. Звичайно, сучасні болезаспокійливі препарати діють
Чому постійно болить голова: 10 самих несподіваних причин
© SIphotography/IStock Головний біль – серйозна проблема, яка може порушувати ваш звичний ритм життя. Стає ще гірше, коли біль набридає постійно. Чому так відбувається?