Як провести вихідні, щоб повноцінно відпочити
01.03.2019 311 0 newsdaily.org.ua

Як провести вихідні, щоб повноцінно відпочити

В закладки

Як провести вихідні, щоб повноцінно відпочити

© grki/iStock

Якщо вам здається, що ваші вихідні проходять дуже швидко, то, ймовірно, ви проводите їх неправильно. Звичайно ж, повалятися на дивані – це теж свого роду відпочинок, але в першу чергу це втрата цінного часу. Лайфхакер поділився корисними порадами, як проводити вихідні, щоб не боятися понеділків.

1. Плануйте

Розплануйте свої вихідні ще в середині робочого тижня. По-перше, ви отримаєте мотивацію скоріше розправитися з робочими справами, а по-друге, вам не доведеться міркувати в суботу, чим же сьогодні зайнятися.

© Jess Watters/Pexels

2. Знаходьте час для близьких

Звичайно, посеред робочого тижня навряд чи у вас вийде провести день з родиною чи близькими друзями. Тому не варто гаяти час у вихідні. Спілкуйтеся з тими, хто вам доріг.

3. Відпочиньте від технологій

Навіть не думайте перевіряти робочу пошту у вихідні. І взагалі, намагайтеся триматися подалі від комп'ютера. А ще спробуйте використовувати свій смартфон виключно для зв'язку.

4. Поменше спите

Погодьтеся, проспати всі вихідні – це не найкраща ідея. Звичайно, ви можете дозволити собі провести в ліжку трохи більше часу, але це не повинно завдавати шкоди вашим планам.

© LightFieldStudios/IStock

5. Не витрачайте багато грошей

Щоб розважитися на вихідних, зовсім не обов'язково витрачати цілу купу грошей. Наприклад, ви можете відвідувати безкоштовні відкриті заходи. Зазвичай у вихідні таких проводиться чимало.

6. Міркуйте

Вихідні – це відмінний час, щоб обміркувати якісь важливі для вас питання. Не бійтеся витратити на це трохи часу.

7. Не думайте про роботу

У вихідні про роботу не варто навіть згадувати. Сплануйте наступний робочий тиждень ще в п'ятницю. Субота і неділя – це час розваг та відпочинку.

© silviarita/Pixabay

8. Не бездельничайте

Звичайно, після важкої тижня вам може захотітися просто побайдикувати. Але робити цього не варто, оскільки в такому випадку вихідні пролетять миттєво.

9. Розслабтеся

Але головне не перестарайтеся. Не забувайте, що до понеділка ви повинні повернутися в тонус, інакше наступний тиждень буде дуже непростою.

10. Отримайте задоволення

Ви можете відправитися в гірський похід або просто почитати книгу вдома. Абсолютно неважливо, чим ви займетеся, головне, щоб ви отримали задоволення від відпочинку.

Читайте також Як зменшити стрес у своєму житті

6 лайфхаков, як провести вихідні з користю
6 лайфхаков, як провести вихідні з користю
6 лайфхаков, як провести вихідні з користю
04.06.19 Поради про саморозвиток
©eternalcreative/iStock Чи бувало з вами, що ви планували зробити важливе на вихідних, але вони настали і ви просто дивіться весь день улюблений серіал? Редакція SUPER.UA
Як налаштуватися на робочий тиждень в неділю
© bruce mars/Pexels Швидше робочого тижня, пролітають тільки вихідні. Якщо слово «понеділок» змушує вас ридати і битися в істериці, то терміново читайте цю статтю. The
Як довгий сон у вихідні впливає на тривалість життя
©bruce mars/pexels Чи знаєте ви, що нестача сну може серйозно нашкодити вашому здоров'ю, спровокувавши ожиріння, порушення роботи серця, депресію і занепокоєння? Сьогодні
10 ідей, які допоможуть відновити сили на вихідних
© ymgerman/iStock Після напруженої тижні на роботі ми намагаємося зробити все можливе, щоб забути про свої обов'язки. Але найчастіше наші дії завдають шкоди психічному і
Як не зірватися у вихідні та провести їх з користю?
Багато людей у вихідні дні дозволяють собі більше, ніж у будні, в якості винагороди за продуктивну тиждень. Дослідження показують, що вага людини досягає максимального
Вихідні в 3 дні зроблять людей більш щасливими і більш продуктивними
© AntonioGuillem/iStock У понеділок більшості з нас здається, що робочий тиждень триватиме вічно. Це негативно впливає на наш настрій, що автоматично знижує