3 причини, чому іноді варто хвалитися досягненнями
18.05.2019 573 0 newsdaily.org.ua

3 причини, чому іноді варто хвалитися досягненнями

В закладки

3 причини, чому іноді варто хвалитися досягненнями

Слово «хвастощі» зазвичай має негативний відтінок. Для деяких подібна лінія поведінки увійшла в звичку, багато хто не роблять це через почуття сорому, страху бути хвальком. Але ж погодьтеся, бувають ситуації, коли вам дійсно є чим пишатися: і як не поділитися своїми досягненнями в роботі, навчанні, особистому житті або інших сферах?

Достатньо зайти в Instagram і на сторінки блогерів, щоб зрозуміти, що немає нічого страшного в тому, щоб показувати свої успіхи: адже люди беруть приклад, вони надихаються і починають міняти щось у своєму житті.

Так хвалитися все ж можна? Навіть потрібно! Зараз ми вам розповімо про 3 причини, чому хвастощі (розумне і обґрунтоване) приносить користь.

У світі досить цинізму

Багато воліють писати в соцмережах сувору правду життя: про проблеми в родині, політичних чварах, але не всі заповнюють новинні стрічки чимось позитивним, тим, що допоможе зрозуміти, як повинен бути влаштований світ, а не яким він є насправді. Можливо, саме ви здатні стати тим променем світла, який вселить у людей надію на те, що немає нічого неможливого, що можна домогтися бажаного, здійснити мрії і бути по-справжньому щасливим.

Читайте також: 10 простих звичок, які принесуть користь планеті

Кожному потрібна рольова модель

«Поганий той солдат, який не мріє стати генералом». В нашій природі прагнути до кращого, мати приклад для наслідування. І мова не йде про зірок і їх фанатів. Можна захоплюватися звичайними людьми: мамою, подругою, нової знайомої на Facebook. Розповідаючи про свої досягнення, ви допомагаєте оточуючим. Дехто дізнається про те, як вирішити свою проблему (наприклад, ви поділилися тим, як схуд на 10 кг), стати краще (ваш чоловік кинув пити, і ви пишаєтеся ним), або ваш досвід дозволить передплатникам зрозуміти, чого вони хочуть від життя (ви вирушили в навколосвітню подорож і виклали фото в соцмережу).

Хвастощі допомагає оточуючим полюбити самих себе

Можливо, ви навіть не помітите цього. Але коли ви ділитеся своїм успіхом, то ваші друзі і знайомі навчаються у вас пишатися власними досягненнями, наслідують ваш приклад і починають розповідати більше про своє життя. Любити себе, то, що ви робите – це абсолютно природно. Ви чесно заслуговуєте похвали за свої досягнення, так чому б не похвалити самого себе? До того ж це нерідко робить вас більш впевненим у собі людиною, допомагає в роботі: багато блогери починають з малого, а з часом стають зірками в Instagram і починають заробляти на цьому гроші.

Читайте також: 10 автобіографічних книг про спортсменів, які змусять повірити в себе

8 ознак того, що вам заздрить хтось із близьких
© kevinruss/iStock Заздрість – поширене негативне почуття, яке напевно відчував кожен хоча б раз у житті. Якщо ревнощі – це страх втратити щось або когось, то заздрість
7 дійсно необхідних способів набуття любові до себе
Кожна людина унікальна, але багато хто чомусь вважають, що раз він не такий, як усі, то в ньому щось не так. Нам нав'язують ідеали краси, але адже навіть у найвідоміших
7 звичок, які заважають людині стати щасливим
Здавалося б, ви процвітаєте в роботі, у вас чудова сім'я, діти, але створюється враження, ніби чогось не вистачає. Щастя – це те, до чого прагне кожна людина, але багато
8 ознак поведінки, які видають нещирих людей
8 ознак поведінки, які видають нещирих людей
8 ознак поведінки, які видають нещирих людей
25.04.19 Поради про саморозвиток
© Rawpixel/IStock Ви коли-небудь помічали, що людина, з якою ви спілкуєтеся, веде себе дивно: не прислухається до вашої думки, загострює увагу на собі, обманює, проявляє
3 ознаки токсичного людини, маніпулює вами
3 ознаки токсичного людини, маніпулює вами
3 ознаки токсичного людини, маніпулює вами
06.06.19 Поради про саморозвиток
Як би нам цього не хотілося, але на нашому життєвому шляху нерідко трапляються токсичні люди. Їм може бути друг або родич, але не все відразу розпізнають маніпуляторів.
8 причин, чому лінь призводить до більшого успіху
© Carlos Borbolla/Flickr З дитинства нас вчать тому, що лише важка праця може принести успіх, багатство і здійснення бажань, а «під лежачий камінь вода не тече».